خانه بلاگ ۹ دلیل که چرا تبلیغات آنلاین برای کسب و کار شما ضروری است!

۹ دلیل که چرا تبلیغات آنلاین برای کسب و کار شما ضروری است!

تخمین زمان مطالعه

3 دقیقه
Saturday 02 Shahrivar 1398
چرا تبلیغات آنلاین برای کسب و کار شما ضروری است

اگر شما هنوز تبلیغات آنلاین کسب و کار خود را شروع نکرده اید پس سعی کنید این موضوع را لحاظ کنید. در سال های اخیر آگهی آنلاین به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است به طوری که انتظار می رود جای تبلیغات چاپی را بگیرد. اگر شما هزینه کردن برای تبلیغات آنلاین را اتلاف پول تلقی می کنید، در نتیجه تمام مزایایی که تبلیغات آنلاین ارائه می دهد را از دست می دهید. در اینجا تنها برخی مزایای استفاده از تبلیغات آنلاین را مطرح می کنیم.

بیشتر بخوانید: چگونه تبلیغات اثر بخش داشته باشیم؟

۱. اطلاعات فوری:

با تبلیغات آنلاین به شما اطلاعاتی در مورد اینکه روی چه تبلیغی کلیک شده است، چه کسی کلیک کرده است و جایی که تبلیغ را دیده اند داده می شود. این اطلاعات زیادی است که در تبلیغات چاپی وجود ندارد. وقتی شما یک آگهی را چاپ می کنید ممکن است هفته ها و یا حتی ماه ها زمان ببرد تا بازخورد و نتیجه آن را ببینید و  تاثیرگذاری آن را بسنجید! با چاپ آگهی در عرض چند روز متوجه خواهید شد. با تمام اطلاعاتی که شما از تبلیغات آنلاین دریافت می کنید قادر هستید به سرعت جلوی تبلیغاتی که مفید فایده نیستند را بگیرید و آن تبلیغاتی که مؤثرند را گسترش دهید. در اطلاعات تبلیغات آنلاین هیچ انتهایی وجود ندارد.

۲. برای مشتریان دلخواه خود تبلیغ کنید:

با تبلیغات آنلاین شما می توانید اطمینان حاصل کنید که تبلیغات شما دقیقاً به افرادی که مدنظر شما هستند نمایش داده می شود. تبلیغات برای افرادی که مدنظر شما نیست وجود ندارد. شما میتوانید مشتریان دلخواه خود را هدف قرار دهید به طوری که تبلیغات خود را برای افرادی که مایل نیستند هدر ندهید. هنگامی که تبلیغ آنلاین می سازید می توانید در مورد گروهی که برای آن ها تبلیغات می کنید اطلاعات دقیقی را کسب کنید. شما می توانید سن، جنس و حتی گرایش افرادی که می خواهید برایشان تبلیغ کنید را انتخاب کنید و حتی می توانید زمان تبلیغات را مشخص کنید.

۳. وجهه ی خلاق خود را نشان دهید:

تبلیغات آنلاین به شما اجازه می دهند که خلاق باشید. ، آگهی آنلاین نسبت به گذشته که به سادگی یک عکس و یا یک خط متن بود، متفاوت است. در حال حاضر شما می توانید فیلم های جذاب ایجاد کنید و حتی شاید کاری کنید که به سرعت در اینترنت پخش شود. شما می توانید با همکاری شرکت آی بنر آگهی هایی که نظر دیگران را به خود جلب می کند از آن خود کنید. از آنجا که این تبلیغات را می توان به راحتی تغییر داد و به روز رسانی کرد، شما می توانید خلاق تر شوید و واقعاً از تبلیغات خود لذت ببرید.

۴. افزایش شناسایی برند:

یکی از بزرگترین مزایای تبلیغات آنلاین، توانایی افزایش شناسایی برند است. شما می توانید با حضور مداوم در اینترنت تبلیغ هایی چشم گیر ایجاد کنید که در نتیجه باعث مطرح شدن و به اشتراک گذاشتن برند شما می شود. هرچقدر بیشتر مصرف کنندگان را تحت تاثیر قرار دهید، آنها راحت تر آگهی یا محصول شما را به اشتراک خواهند گذاشت. شما می توانید از حسن نیت آن ها نسبت به محصولاتتان برای ایجاد آگهی های جدید که هدفمند هستند، استفاده کنید و یک بار دیگر برند خود را گسترش و ارتقا دهید و متقاضیان برند را افزایش دهید.

۵. تغییر آسان است:

شاید بهترین قسمت در مورد تبلیغات آنلاین این است که شما به طور مداوم به تبلیغات خود دسترسی دارید. بر خلاف تبلیغات چاپی که یک بار نوشته و چاپ می شوند، شما همیشه می توانید به عقب برگردید و در تبلیغات آنلاین خود تغییر ایجاد کنید. غلط املایی پیدا کرده اید؟ می توانید با چند کلید روی کیبورد آن را درست کنید. پی خواهید برد که تبلیغات شما به مشتریانتان وابسته نیست، می توانید با تبلیغات جدید حتی جامعه مشتریان خود را تغییر دهید. قابلیت تغییر آگهی در حال اجرا چیزی است که فقط تبلیغات آنلاین می تواند ارائه دهد.

۶. مخاطبان خود را سفارشی کنید:

درست همانطور که این توانایی را دارید که مشتریان دلخواه خود را هدف قرار دهید، می توانید مشخص نمایید که تبلیغات شما چه میزان می توانند بزرگ باشند. تقاضای side platforms در بازاریابی آنلاین این امکان را برای شما فراهم می کند که تبلیغ خود را به بهترین روش ممکن کوچک یا بزرگ کنید. شما می توانید انتخاب کنید که کدام یک از ارائه دهندگان سلف سرویس و یا ارائه دهندگان سرویس کامل قادر به بهینه سازی، و یا تامین بودجه تبلیغات شما هستند. اگر شما در تبلیغات آنلاین تازه وارد هستید می توانید از تبلیغات کوچک شروع کرده و در حالی که مزایای ان را می بینید مخاطبان خود را افزایش دهید.

۷. استطاعت مالی:

اگر شما نگران هزینه ی تبلیغات آنلاین هستید، این موضوع نباید دغدغه اصلی شما باشد. تبلیغات آنلاین از تبلیغات چاپی و تلویزیونی مقرون به صرفه تر است. شما همچنین می توانید هزینه تبلیغات آنلاین خود را در یک لحظه تغییر دهید، در حالی که با تبلیغات چاپی و یا تلویزیونی شما یا به یک قرارداد وابسته هستید و یا باید پول پیش پرداخت کنید. با تبلیغات آنلاین می توانید آنچه روزانه پرداخت میکنید را تغییر دهید. بنابراین نه تنها شما هزینه های کمتری برای شروع پرداخت می کنید، بلکه میتوانید در یک لحظه دسترسی تبلیغ خود را افزایش داده و هزینه ها را کاهش دهید.

۸. دسترسی:

بسیاری از مردم در حال دورشدن از تلویزیون هستند به این دلیل که آنها از آگهی های بازرگانی خسته شده اند و یا به این دلیل که آنها می توانند برنامه های مورد علاقه خود را از طریق منابع آنلاین ارزانتر دریافت کنند. استفاده از تبلیغات آنلاین به این معنی است که شما به مصرف کنندگانی که تمایلی به دیدن آگهی ها ندارند و یا کمتر تلویزیون تماشا می کنند نیز دسترسی دارید. کاربران به جای مجلات چاپی به مجلات و منابع خبری دیجیتال روی آورده اند، بنابراین می توانید از این موضوع نیز بهره مند شوید و مصرف کنندگان خود را افزایش دهید. 

۹. دانش در مورد پاسخ مصرف کننده:

یکی از بخش های منحصر به فرد در مورد تبلیغات آنلاین، این است که شما این توانایی را دارید که مدت زمانی که مصرف کنندگان صرف دیدن و یا ارتباط برقرار کردن با تبلیغتان را میکنند را ببینید. برای شما این امکان را فراهم می کند که میزان تاثیرگذاری تبلیغات خود را بر روی هر مصرف کننده بسنجید. این اطلاعات می تواند برای ایجاد یک کمپین جدید بازاریابی هدفمند در آینده بسیار مهم باشد. 

منبع: ibaner

نظر شما

نظرات