خانه بلاگ ۳ دلیلی که موجب می شود تلاش های seo شما با شکست مواجه شود!

۳ دلیلی که موجب می شود تلاش های seo شما با شکست مواجه شود!

تخمین زمان مطالعه

3 دقیقه
Sunday 02 Tir 1398
3 دلیلی که تلاش های seo شما را شکست می دهد!

اجرای یک استراتژی بهینه سازی موتور جستجو برای اینکه شما را به صفحه اول نتایج جستجوی گوگل برساند کافی نیست. حتی با وجود یک برنامه ی seo، این احتمال وجود دارد که برنامه آن گونه که مدنظر شماست کار نکند.

تعدادی دلیل می تواند موجب شود که استراتژی seo شما به شکست منجر شود و تلاش شما در جهت رسیدن به صفحه اول بی نتیجه بماند. اگر درک درستی نسبت به اشتباهات خود نداشته باشید، مطالبتان در نیمه راه با مشکل مواجه خواهند شد.

بیشتر بخوانید:  ۱۲ دلیل برای اینکه از GIF در تولید محتوای خود استفاده کنید

سه تا از رایج ترین اشتباهاتی که باید از آنها جلوگیری کنید عبارتند از:

۱. از کلمات کلیدی درستی استفاده نمی کنید

تعیین بهترین کلمات کلیدی برای شما و سازمانتان می تواند کار مشکلی باشد، به خصوص اگر شما در مکان شلوغی مشغول به کار باشید. رایج ترین اشتباهات مربوط به کلمات کلیدی، شامل: استفاده از کلمات تک کلمه ای به جای کلمات کلیدی طولانی، استفاده از کلمات کلیدی معروف به امید دریافت توجه بیشتر، هدف قرار دادن کلمات کلیدی که بیش از حد خاص هستند (یا به اندازه کافی خاص نیستند). اگر شما از کلمات کلیدی تک کلمه ای یا بسیار محبوب استفاده می کنید، حتماً در نتایج حاصل از جستجوی کلی سردرگم می شوید. اگر شما نمی توانید با شرکت هایی که میلیون ها دلار بودجه برای صفحه اول ماندن کنار می گذارند، رقابت کنید، بنابراین یافتن یک مسیر میانبر برای پیدا کردن کلمه ی کلیدی برای استراتژی seo خود ضروری است. در پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی، سعی کنید که کلمه بیش از حد خاص ویا گسترده نباشد. اگر کلمه ای را انتخاب کنید که بیش از حد گسترده است، مشتریانتان برای پیدا کردن شما به مشکل بر می خورند. و جستجوکنندگان سرویس های دیگر ممکن است به صفحه ی شما دسترسی پیدا کنند. از طرف دیگر، اگر هیچ فردی کلمات کلیدی که شما انتخاب کردید را جستجو نکند، شما را پیدا نمی کند. در هر صورت، نگذارید مشتریانتان برای دسترسی به صفحه شما سختی بکشند!! کلماتی را انتخاب کنید که برای شرح سازمانتان به اندازه کافی خاص باشند و آنقدر گسترده باشند که بتوان آن را در نوار جستجو تایپ کرد.

۲. شما از ابزارهای بازاریابی دیجیتال استفاده نمی کنید.

ابزار بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را می دهد که ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی از کار افتاده است. بنابراین شما نقاط قوت و جاهایی که نیاز به پشتیبانی دارد را پیدا می کنید . همه چیز از tracker های تحلیلی تا trackerهای هدف، تحت دسته بندی ابزارهای تجسم داده قرار می گیرند. و همه ی این ها برای اینکه تلاش های seo خود موفق شوند ضروری اند. اگر شما موفقیت استراتژی seo خود را تنها با افزایش کسب و کار اندازه گیری می کنید... پس نتایجی که شما پیش بینی کرده اید با نتایج پیش رو متفاوت است. بهینه سازی محتوای وب سایت شما زمان، تلاش و پیشرفت مستمر لازم دارد. ابزارهای مدیریت به شما توانایی پیگیری و درک قسمتی از seo را که شما قبلاً ندیده اید و اندازه گیری نتایجی که فراتر از استاندارد در کسب و کار هستند را می دهند. ابزارهایی که انتخاب می کنید می تواند اطلاعاتی در مورد تعداد بازدید کنندگان جدید وب سایتتان را فراهم کند که به انتخاب کلمات کلیدی بهتر برای کسب و کارتان کمک می کند. کمک گرفتن از نرم افزار/ سخت افزارهای کامپیوتر، برنامه های آنلاین و یا سایر ابزارهای بازاریابی در ایجاد یک استراتژی seo قوی لازم است. تغییرات مداوم تکنولوژیکی نیاز به درک بالای شما از تاثیراتی که سایتتان بر روی سخت افزاری که با آن در تعامل است دارد. یک دوره ی مقدماتی شبکه می تواند به شما برای درک کامل مشکلات مربوط به سرورها کمک کند. پس اجازه ندهید که تلاش هایتان برای اینکه شما نمی توانید خود را با شرایط تطبیق دهید شکست بخورد.

۳. شما مشتریان خود را هدف قرار نمی دهید.

استراتژی seo شما باید حول آنچه مشتریانتان احتیاج دارند بچرخد. اگر شما مشتریان خود را نشناسید ، استراتژی seo شما شکست خواهد خورد. هدف قرار دادن مخاطبان اشتباه، کسب و کار شما را ارتقا نمی دهد حتی اگر استراتژیتان، شما را در بالای صفحه نتایج قرار دهد. به طور مشابه، اگر شما در صفحه ی نتایج برای مخاطبان مناسب ظاهر نشوید، کسانی که در جستجوی وب سایت شما هستند قادر به پیدا کردنتان نخواهند بود. یک راه خوب برای اینکه ببینید آیا به مشتریان واقعی دست پیدا کردید یا نه....چک کردن میزان نادیده گرفتن و عدم پذیرش است: افرادی که به وب سایت شما مراجعه می کنند ولی بدون اینکه سایت شما را بررسی کنند آن را ترک می کنند. اگر سایت شما به دفعات زیاد مورد عدم پذیرش قرار گرفته است پس احتمالاً در نتایج جستجو برای سایت شما اشتباهی پیش آمده است. در این صورت نیاز است تا روی استراتژی خود کار کنید. برای اینکه مشتری های خود را بشناسید و اینکه ان ها چگونه نیازهای خود را جستجو می کنند، نیاز به زمان دارید. شیوه سرچ افراد مسن تر قاعدتاً نسبت به افراد جوان تر متفاوت است. کلمات کلیدی شما باید به گونه ای باشد که مخاطبانی که بیشترین کسب و کار را برای شما می آورند جذب کند. داشتن یک استراتژی seo مناسب، نیازمند آزمون و خطا است. با توجه بیشتر و انطباق، می توانید مسیر خود را در جهت رسیدن به صفحه اول نتایج موتور جستجو هموار کنید و ترافیک سایت را برای موفقیت سازمان خود افزایش دهید.

منبع: ibaner

نظر شما

نظرات