ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
بورس بهتر است یا فرابورس؟
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
10 اپلیکیشن برتر در سایت مشروح

بیت کوین همچنان به روند رو به رشد خود در میان دیگر ارزهای دیجیتالی ادامه میدهد

 • نویسنده: رامین پنجه ء
 • دوشنبه, 16 بهمن 1396
 • بیت کوین همچنان به روند رو به رشد خود در میان دیگر ارزهای دیجیتالی ادامه میدهد

  پیشگامان ارز ها ی رمز نگاری شده در جهان، در روز جمعه، کمتر از 8000 دلار فروختند، که در اواسط ماه دسامبر حدود 60 درصد از قیمت تهمیشگی خود را از نزدیک به 20،000 دلار کاهش دادند.

  این جسورانه ترین شروع سال برای ارزهای دیجیتالی است

  تعطیلات خبری بیت کوین در این هفته ادامه داشت، اما احتمال اینکه یک رکورد خبری دیگر در راه باشد وجود دارد.

  انتخاب مشترک تمام کارشناسانی که ارز های دیجیتالی را دنبال میکنند بیت کوین است. به گفته ی آنان  بیتکوین باید همچنان قوی ادامه بدهد همان طور که قبلا بود.

  دیوید جانسون، مدیر عامل شرکت لاتیوم گفت: "شما شاهد جنبش صعودی و نزولی بزرگی خواهید بود و این حقیقت جنبش ارز های دیجیتالی است." یک وب سایت که به مردم در رابطه با ارز های رمز نگاری شده اطلاعات و خدمات عرضه میکند.

  این جمعه، بیتکوین قیمت خود را برای اولین بار در ماه نوامبر پایین تر از 8000 دلار فروخت که حدودا 60 درصد از قیمت تمام شده آن که نزدیک به 20،000 دلار در یک ماه و نیم پیش بود، طبق گزارش سایت CoinDeSk  دیگر ارز های دیجیتالی عمده مانند ریپل و اتریوم نیز در هفته های اخیر کاهش یافته اند.

  همه چیز که در رابطه با خرید و فروش بیت کوین ، باید بدانید.

  این سرعت افت حال و هوای  اطمینان را درمیان هواداران بیت کویت تغییر داد، هیجاناتی که در سیر نزولی بیت کوین بین هوادارانش وجود داشت جایش را به عدم اطمینان در باره ی آینده ی این ارز دیجیتالی داد. این ارزهای دیجیتال از سوی دولت های چین، هند و کره جنوبی به چالش کشیده میشوند، که ذهنی نگران  در مورد پولشویی، فرار از پرداخت مالیات و گمانه زنی های سنگین با استفاده از ارز های رمز نگاری شده دارند.

  در اوایل این هفته، فیس بوک تبلیغات ارزهای دیجیتالی و ارائه سکه های اولیه را ممنوع اعلام کرد و گفت چنین تبلیغاتی "اغلب با شیوه های تبلیغاتی گمراه کننده یا فریبنده همراه است".

  کارتیک کنان، استاد مدیریت در دانشکده مدیریت پرودو گفت: با وجود سردر گمی حال حاضر،ارز دیجیتالی به دلیل ارزش بالقوه آن به عنوان یک جایگزین برای پول های دولتی، باید باقی بماند. او گفت که حتی پس از اینکه بیتکوین خاموش شد، آثار آن برای تضعیف قدرت بانکداری فعلی باقی خواهد ماند.

  کانن افزود: "ما داستان های مشابهی داشتیم وقتی که حباب دات کام اتفاق افتاد." "حباب ناپدید شد اما تجارت الکترونیک ناپدید نشد.

  این کارشناس گفت که اقدامات ایمنی مضاعف باعث کاهش نقصها در آینده و کمک به زیرساختی مطمئن برای معاملات بیت کوین می شودو به کاهش نوسانات در آینده کمک می کند.

  جانسون گفت: "این یک بازار نابالغ و جوان است . هنوز اتفاقات زیادی در رابطه با توسعه بازار وجود دارد که ممکن است آن را بی ثبات تر کند" جانسون افزود که حجم کم معاملات و علاقه شدید معامله کنندگان باعث این نوسانات وحشتناک شده است.

  بیت کوین هنوز هم به شدت  رو به سعود است ،از ابتدای سال گذشته، زمانی که با 1000 دلار معامله شد. این امر می تواند به این معنی باشد که علاقه مندان به بیتکوین هنوز در ارز دیجیتال سود زیادی کسب می کنند و اینکه هنوز راه زیادی برای ادامه دارد.  

  منبع: C Cent

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - دنیای خودرو