ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
بورس بهتر است یا فرابورس؟
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
10 اپلیکیشن برتر در سایت مشروح

اینستاگرام استوری های تبلیغاتی را برای همه مشاغل منتشر میکند

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • چهارشنبه, 22 شهریور 1396
 • اینستاگرام استوری های تبلیغاتی را برای همه مشاغل منتشر میکند

  اینستاگرام تبلیغات تمام صفحه (Full-Screen) در استوری را شروع کرد،استوری یکی از قابلیت های پرطرفدار اینستاگرام است.از این پس تمامی کسب و کارها توانایی تبلیغ در استوری را دارند .

  طبق گفته مسئول انتشار رسمی" با بهینه سازی هدف، شما میتوانید تبلیغاتتان را برای حداکثر  مخاطبانتان نشان دهید و کنترل کنید که هر چند وقت یکبار تبلیغتان را ببینند".

  اینستاگرام استوری های تبلیغاتی را برای همه مشاغل منتشر میکند

  اولین بار که در قسمت مدیریت تبلیغات فیسبوک( Facebook’s ad manager ) یا Power editor تبلیغ میسازید ،گزینه" Reach" را انتخاب کنید سپس" Instagram" و بعد ”Story“ را به عنوان محل انتخاب کنید. از یک عکس یا ویدئو که بیشتر از 15 ثانیه نباشد، برای نشان دادن بین استوری های اصلی استفاده کنید. شما میتوانید همان آمار و داده ای که با هر مجموعه فیسبوکی یا اینستاگرامی داشتید را بدست آورید .

  چرا باید به کسب و کارها در این پلتفرم ، فضای تبلیغاتی جدید جهت استفاده داده بشود؟

  1- دستاوردها

  الف- بیش از 150میلیون کاربر اینستاگرام روزانه استوری میبینند و میسازند.با توجه به اینکه امکانات اینستاگرام نسبتاً جدید است این آمار در آینده نیز خیلی رشد خواهد کرد.

  ب- ماندگاری استوری ها.

  2- تجربه جذاب

  استفاده از استوری اینستاگرام برای تبلیغات

  الف- تبلیغات استوری ها تمام صفحه است، به معنی اینکه چیزی نمیتواند حواس بیننده ها را از مطالب تبلیغاتی پرت کند. در کنار این، کاربران استوری ها دوست دارند اطلاعات جدید دریافت کنند که به دنبالش میگردند. اگر تبلیغات شما درست انجام شود با استقبال گرم مخاطبان مواجه میشود .

  ب- چون استوری ها قطعات کوچکی هستند، کاربران اینستاگرام میدانند که 10 تا 15 ثانیه وقتشان را برای دیدن استوری صرف میکنند سپس عوض میشود و بعدی می آید.10ثانیه از توجه به محصول شما به صورت تمام صفحه و بدون وجود مزاحم حتما یک پیشنهاد عالی است .

  3- اشتغال

  Airbnb که یکی از 30 شرکت اصلی برای تست استوری ها بود؛ گفت "در یک فراخوان تبلیغاتی شاهد رشد 2 برابری بودیم". بعد از آن مردم بیشتر دوست داشتند که Airbnb را برای نیازهای سفرشان انتخاب کنند. در مجموع، این کمپانی از سرمایه گذاری اش بسیار خوشحال بود که بیان کرد "یک تاثیر قابل ارزشیابی بوجود آورده است".

  Eric Toda مدیرجهانی بازاریابی و محتوای اجتماعی در Airbnb گفته است "دستیابی به مخاطب درست، در یک ذهنیت درست، با یک مقیاس درست از استوری به ما اجازه داد که نتیجه مورد نظرمان را بدست آوریم ".

  اینستاگرام استوری های تبلیغاتی را برای همه مشاغل منتشر میکند

  جالب است بدانید ،Historicall قابلیت جدید شبکه های اجتماعی، برای خارج از محدودیت ماندن تبلیغ کنندگان برای زمان نسبتاً طولانی است .این موضوع 3 سال برای فیسبوک طول کشید تا از اینستاگرام کسب درآمد کند. اینجا در دست دیگر،به طور واضح میتوانیم ببینیم که اینستاگرام نمیتواند تحمل کند اسنپ چت جوان درآمدزایی میکند در حالی که خودش مانند اتو داغ است. کمپانی نگران این نیست که بعضی از کاربران با تبلیغات به سمت برنامه های دیگر بروند که نشان از اعتماد به نفسی است که دارند .با این سطح از راحتی، تنها کاری که تبلیغ کنندگان باید انجام دهند، شروع به فیلم برداری کردن به صورت عمودی و استفاده از مزایای جایگاه تبلیغاتی جدید اینستاگرام است .

  منبع:آی بنر

  برای عضویت در خبرنامه مشروح کلیک کنید

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - دنیای خودرو