ویدئو مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش مسائل جنسی
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش ترفندهای کامپیوتری
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
برای دریافت فال حافظ کلیک کنید

10 راه برای اینکه خوش عکس تر باشیم

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • چهارشنبه, 02 اسفند 1396
 • 10 راه برای اینکه خوش عکس تر باشیم

  قطعا اینکه چگونه فتوژنیک باشیم همه چیز نیست، اما برای افرادی مثل ما که همیشه یک گروه گریم به دنبالمان نیستند،عکس انداختن ممکن است کمی اضطراب انگیز باشد.

  به لطف شبکه‌های اجتماعی و قادر بودن هر کس در بارگذاری تصاویر به صورت رایگان و سریع، ممکن است مثلا در فیسبوک تصویری از ما منتشر شود که از آن خوشمان نمی‌آید. اما راز دوست شما که همیشه در تصاویر خوب به نظر می‌رسد چه؟ چطور دوست شما همیشه آماده عکس انداختن است؟

  به نظر می‌رسد تعدادی نکته وجود دارند که عکاسی را طولانی‌تر می‌کنند اما به همراه آن تضمینی برای ضبط تصاویر زیباتر را نیز می‌آورد. از زاویه دوربین و صورت گرفته تا چه کلماتی را هنگام عکس برداری بر زبان بیاورید، ما 10 نکته جالب برای شما داریم که قول عکس‌های زیباتری را می‌دهند.

   1- سمت خوش عکس چهره تان را بشناسید. بسیاری از افراد طرف درست چهره‌شان را می‌شناسند، اما به گفته عکاس فشن گرانس دُور، معمولا سمت چپ صورت جذاب‌تر است. در مقابل آینه تمرین کنید تا جهت و زاویه درست صورتتان را بشناسید.

  2- در مورد محل قرارگیری خود فکر کنید. هرگز نزدیک به دوربین نایستید وگرنه به طرز غیرقابل باوری بزرگتر به نظر خواهید رسید. در عوض، جای خود را هم سطح با بقیه افراد داخل عکس تنظیم کنید.

  10 راه برای اینکه خوش عکس تر باشیم

  3- زاویه درست را بیابید. به گفته خبرنگار فشن کریسل لیم، زاویه دوربین پایین‌تر شما را قد بلندتر و لاغرتر نشان می‌دهد.

  4- مستقیم به دوربین نگاه نکنید. چرخاندن صورت در هنگام عکاسی بهتر از مستقیم به دوربین نگاه کردن است. این کار باعث می‌شود تا مشخصه‌های دیگر شما نیز در عکس خودنمایی کنند، مثل گونه‌ها!

  5- عکس‌هایتان را کارگردانی کنید. وقتی نشسته‌اید، از عکاس بخواهید تا از زاویه بلندتری عکس بگیرد و سپس سرتان را بالا گرفته و به دوربین نگاه کنید، این کار چانه شما را به نمایش می‌گذارد.

  6- به خوبی برش بزنید. اگر شما کسی هستید که عکس را ارسال می‌کند، تصویر را طوری برش دهید که بدنتان تمام عکس را فراگیر باشد، این باعث به وجود آمدن توهم طول عمودی می‌شود.

  7- راحت باشید. به ما اعتماد کنید، این جوابگو است.

  10 راه برای اینکه خوش عکس تر باشیم

  8- این نکته عجیب را باید بدانید: قرار دادن زبان پشت دندان‌ها هنگام لبخند زدن از بیش از حد طولانی بودن لبخندتان جلوگیری می‌کند. تنها به یاد داشته باشید که حتما با چشمانتان نیز لبخند بزنید که ناراحت به نظر نیاید.

  9- بدانید چطور از قرمزی چشم می‌توان فرار کرد. نگاه کردن به چراغ یا اجسام نورانی پیش از عکاسی باعث کمتر شدن قرمزی چشم می‌شود.

  10 راه برای اینکه خوش عکس تر باشیم

  10- این کلمه را برای لبخند زدن بگویید. گفتن کلمه MONEY (مانی) باعث می‌شود گوشه‌های لب شما به خوبی باز شوند و لبخندی از ته دل بر لب‌های شما قرار می‌دهد.

  منبع: how what wear

  نظر (2)

  • مهسا

   02 اسفند 1396 در 18:22 |
   جالب بود چيزاي خوبى داشت

   پاسخ

  • leyli

   02 اسفند 1396 در 18:19 |
   Kheyli khob bood

   پاسخ

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آموزش عکاسی

  مطالب جذاب - آموزش موفقیت