ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
چهره ها در اینستاگرام
10 فیلم برتر در سایت مشروح
10 برنامه برتر در سایت مشروح
10 اپلیکیشن برتر در سایت مشروح

3- دانلود Princess and Knight - بازی نقش آفرینی "پرنسس و شوالیه" اندروید + دیتا

 • نویسنده: مائده چراغی
 • سه شنبه, 01 آبان 1397
 • 3- دانلود Princess and Knight - بازی نقش آفرینی

  رتبه 3 برترین برنامه های 2018 اختصاص دارد به برنامه ی پرطرفدار Princess and Knight که در این پست از top 10 مشروح به معرفی کامل و دانلود این برنامه می پردازیم.

  Princess and Knight – پرنسس و شوالیه یک بازی هیجان انگیز در سبک بازی های نقش آفرینی از استودیوی بازیسازی TeamSoftIceCream می باشد که با قیمت 4.49 دلار برای تبلت و دستگاه های اندرویدی منتشر شده است و ما امروز برای اولین بار در ایران قصد معرفی نسخه کامل و خریداری شده اش را حضور شما عاشقان سبک نقش آفرینی داریم.

  موضوع بازی همانطور که از نام مشخص است، مربوط یه یک شوالیه و یک شاهزاده است که به دلیل برخی مسائل شخصی توسط شاه اعدام می شود تا این شاهزاده ی تنها که آخرین پرنسس سرزمین خود است درگیر موضوعاتی بشود که باید از سد آنها بگذرد.

  او وارد بازی و سیاست درباریان می شود و به دشمنان زیادی که میخواهند او را از بین ببرند برخورد میکند؛ اما این شاهزاده خانم جوان دوستانی نیز دارد که نیاز به کمک شما خواهند داشت تا به آنها کمک کنید از شاهزاده محافظت کنند.

  پس به این پرنسس جوان کمک کنید تا در این سفر با تقدیر خود روبرو شود و بتواند به خوبی از پس مشکلات برآید. اگر شما هم از طرفداران بازی های نقش آفرینی هستید و به این بازی زیبا علاقه مند شده اید همین حالا آن را دانلود کرده و بگویید ارزش گرفتن چه امتیازی را دارد؟


  تغییرات نسخه v5.05 :

  * بهبود پایداری سیستم بازی


  مشخصات

  اندروید مورد نیاز : 4.1 و بالاتر

   قیمت در گوگل پلی : 4.49 دلار

   درجه سنی بازی : +12 سال

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.