ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
چهره ها در اینستاگرام
10 فیلم برتر در سایت مشروح
10 برنامه برتر در سایت مشروح
10 اپلیکیشن برتر در سایت مشروح

8- دانلود بازی تروپیکو 6

 • نویسنده: مائده چراغی
 • پنج شنبه, 03 آبان 1397
 • 8- دانلود بازی تروپیکو 6

  رتبه 8 برترین نرم افزار های کامپیوتر سال 2018 اختصاص دارد به نرم افزار پرطرفدار Tropico 6 که در این پست از top 10 program مشروح به معرفی کامل و دانلود این نرم افزار می پردازیم.

  Tropico 6 نام یک بازی جدید کامپیوتری است که در سبک استراتژیک و مدیریتی قرار دارد و به دست شرکت بازیسازی Kalypso Media طراحی و سپس توسط Limbic Entertainment برای پلتفرم PC عرضه شده است.

   چندین جزیره در قالب یک مجموعه آماده پیشرفت در اختیار شما قرار گرفته اند که شما با استفاده از ثروت هایی که در اختیار دارید باید این سرزمین ها را تبدیل به مکان هایی سود آور کنید و امکانات را در سرتاسر شهر ها پیاده سازی نمایید. با اینکار میتوانید مسافرت به سرزمین های خود را افزایش دهید.

  Tropico 6 سری ششم و جدید از این بازی محبوب است. با ورود به این گیم میتوانید از صدها آیتمی که برای شما در نظر گرفته شده است استفاده کنید و با آنها شهر خود را رونق دهید.

   بازی Tropico 6 از یک گرافیک دیدنی با کیفیت بالا برخوردار است که این ویژگی را میتوانید در سرتاسر بازی مشاهده کنید. از سوی دیگر صداگذاری بازی نیز از سطح خوبی برخوردار است و میتواند نظر هر گیمری را به خود جلب کند.

  رمز فایل : www.sarzamindownload.com

  1- گرافیک بالای بازی
  2- سبک استراتژیک و مدیریتی بازی
  3- محیط فوق العاده خوش ساخت بازی
  4- ساختمان های زیبا و خوش ساحت
  5- دارای پنل مدیریتی
  6- صداگذاری عالی

  1. فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید.
  2. با اجرای فایل Setup ، بازی را نصب کنید.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.