ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
بورس بهتر است یا فرابورس؟
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
10 اپلیکیشن برتر در سایت مشروح

افراد مشهوری که به خرید بیت کوین روی آوردند

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 20 اسفند 1396
 • افراد مشهوری که به خرید بیت کوین روی آوردند

  با اینکه تکنولوژی بلاک‌چین به افراد این امکان را می‌دهد تا به صورت ناشناس ارزهای دیجیتالی خود را معامله کنند اما برخی افراد از اشتیاق خود برای سرمایه گذاری روی بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی در فضای عمومی پرده برداشته‌اند.

  در سال ۲۰۱۷ ارزش بیت کوین جهشی قابل توجه داشته است. به طوری که قیمت آن از ۹۶۶ دلار در آغاز سال به بیش از ۶۰۰۰ دلار در همین ماه نیز رسید و بسیاری از سرمایه داران اصلی بیت کوین بدون لحظه‌ای تردید، بیت کوین خود را به پول نقد تبدیل کردند. اما قبل از آن به بررسی نظر ثروتمندان و تاجران بزرگ میپردازیم.

  نظر بیل گیتس درباره بیت کوین

  افراد مشهوری که به خرید بیت کوین روی آوردند

  بیل گیتس، بنیان‌گذار مایکروسافت و ثروتمندترین فرد جهان درباره‌‌ بیت کوین می‌گوید: من فکر می‌کنم که این نوعی تاکتیک است که از طرف دولت‌مردان تحمیل می‌شود و در واقع دولت، همواره مهم‌ترین نقش را در آن خواهد داشت. این نوع از ارز وجود دارد تا به شما نشان دهد که یک ارز چقدر می‌تواند ارزان باشد.

  بیت کوین بهتر از پول فیزیکی است؛ زیرا در تراکنش‌های بزرگ، تبدیل نرخ ارز بسیار دردسرساز خواهد شد.

  نظر ریچارد برنسون درباره ی بیت کوین

  ریچارد برنسون، تاجر انگلیسی و سرمایه‌گذاری است که معروفیتش بیش‌تر به خاطر تاسیس گروه ویرجین است. برنسون هفدهمین فرد ثروتمند بریتانیا است و دارایی‌هایش بیش از ۴/۹ میلیارد دلار برآورد می‌شود.

  او در رابطه با بیت کوین می‌گوید: صنعت بزرگی به وجود آمده است و مردم ثروت زیادی از بیت کوین به دست آورده‌اند. اگر مردم مقدار زیادی بیت کوین داشته باشند و بخواهند به فضا بروند، من ترجیح می‌دهم که این پول را صرف خرید سفینه فضایی بکنند.

  نظر تیم دریپر درباره ی بیت کوین

  سرمایه‌گذاری که ثروت خود را مدیون سرمایه‌گذاری در اسکایپ است، ۳۰۰۰۰ بیت کوین را در همان حراجی سال ۲۰۱۴ از دولت آمریکا خرید. او در آن زمان ۱۹ میلیون دلار بیت کوین خرید و سرمایه کنونی او در بیت کوین نزدیک به ۱۷۱ میلیون دلار تخمین زده می‌شود. دریپر همواره خوش‌بینانه به ارزهای رمزپایه نگریسته است و هم اکنون نیز سرمایه‌گذاری در تزوس،  یک ارز دیجیتال جدید، را آغاز کرده است.

  حالا اسامی سلبریتی هایی را در ادامه میخوانید که ممکن است شما را غافل‌گیر کند، در ادامه با برخی از سرمایه داران اصلی بیت کوین آشنا می‌شویم.

  50 cent

  افراد مشهوری که به خرید بیت کوین روی آوردند

  این رپر چند سال پیش در سال 2014 زمانی که بیت‌کویت فقط نزدیک به 700 دلار قیمت داشت به طرفداران خود اجازه می‌داد که آلبوم‌های این هنرمند را با بیت کوین خریدارای کنند. ظاهرا تعداد زیادی از کاربران از این شیوه برای خرید آلبوم موسیقی این هنرمند استفاده کردند و نزدیک به 400 هزار دلار فروش آلبوم موسیقی از این طریق انجام شد. فیفتی سنت برای چند سال به این پول دست نزده است و حالا در حالی که رقم بیت‌کوین چند ده برابر شده و از 700 دلار به نزدیک به 20 هزار دلار رسیده با اینکه قیمت بیت کوین یک شبه 50 درصد افت کرد و حالا نزدیک به 11 هزار دلار رسیده اما پول ذخیره این رپر حالا از 400 هزار دلار به 8.5 میلیون دلار رسیده.

  اشتون کوچر

  افراد مشهوری که به خرید بیت کوین روی آوردند

  کوچر علاوه بر آنکه در ساخت فیلم های تجاری موفق بوده، در فضای تکنولوژی نیز به موفقیت های بسیاری دست یافته است. Airbnb، Uber و Foursquare از جمله شرکت های شناخته شده ای هستند که کوچر در آنها سرمایه گذاری کرده است. با سرمایه های شرکت خودش به نام A-Grade Investment، افراد باهوش و متخصص را در اطراف خود جمع کرد تا به او چشم انداز روشنی از آینده ارائه دهند. بیت کوین ، برای کوچر، از این قاعده مستثنا نبوده است . همانطور که او در TechCrunch Disrupt گفت ” تحول بیت کوین در حال وقوع است “. در زمینه ی سرمایه گذاری های مبتنی بر ارزهای دیجیتال، کوچر در BitPay و Dwolla سرمایه گذاری کرده است.

  کیتی پری

  افراد مشهوری که به خرید بیت کوین روی آوردند

   خواننده سرشناس آمریکایی به سفارش دوستان خود از سال 2017 بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده و به نظر می رسد در همین مدت کوتاه سود خوبی هم به دست آورده باشد. کیتی پری با وارن بافت ملاقات کرد تا نظر او درباره بیت کوین را بشنود، او با راهنمایی های وارن تصمیم به سرمایه گذاری روی بیت کوین گرفت.

  مایک تایسون

  افراد مشهوری که به خرید بیت کوین روی آوردند

  فرد مشهور دیگر در این لیست مایک تایسون است. او از سال 2015 بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و حتی همکاری هایی را برای ترویج بیت کوین از طریق موسسه Bitcoin Direct انجام داده.

  افرادی که به عنوان اولین سرمایه گذاران بیت کوین شناخته می شوند افراد بسیار با هوش و با شم اقتصادی بسیار بالایی بوده اند. این افراد توانایی بالایی در بازاریابی دارند. آن ها افراد ثروتمندی بوده اند که تصمیم گرفته بودن تا بخش از ثروت خود را به سرمایه گذاری بر روی بیت کوین اختصاص دهند. تعداد سرمایه گذاران اولیه بیت کوین هزار نفر بود که خیلی زود بخشی از سرمایه خود را برای خرید بیت کوین اختصاص دادند.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - دنیای خودرو