ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

آشپزخانه های محبوب هالیوود

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • یکشنبه, 21 مرداد 1397
 • آشپزخانه های محبوب هالیوود

  گاهی طراحی صحنه در آثار سینمایی میتواند بخش های از لوکیشن را به صحنه ای جاودانه تبدیل کند که تماشاگران تا ابد آن را به یاد بیاورند.

  در این مطلب تصاویر چند آشپزخانه را می بینید که بخش هایی از فیلم و سریال های آمریکایی هستند و با طراحی ویژه شان تبدیل به جزیی جدایی ناپذیر از خود اثر شده اند.

  The kids are right

  آشپزخانه های محبوب هالیوود

  طراحی آشپزخانه این اثر در نوع خود بسیار منحصر به فرد است. جزیره ای در مرکز آشپزخانه، با یک قفسه از کتاب های آشپزی این فضا را در نوع خود منحصر به فرد کرده است. ظرف های سفالی نیز در این خاص بودن بی تاثیر نبوده است.

  MR & MRs.Smith

  آشپزخانه های محبوب هالیوود

  دیوارهای کاشی شده، کشو های چند طبقه از چاقو که در نوع خود یک سلاح سرد است، فر دیواری و... همه و همه از این آشپزخانه فضایی جذاب و البته کمی ترسناک ساخته است. چیزی جز این طراحی برای آشپزخانه آقا و خانم اسمیت مناسب نبود.

  Modern family

  آشپزخانه های محبوب هالیوود

  این سریال پر است از آشپزخانه های زیبا و برای ما سخت بود که بهترین را انتخاب کنیم اما می توانیم ببینیم که آشپزخانه Gloria وJay شیک ترین آشپزخانه است. این مکان با دیوار های ضخیم،لوازم استیل و صندلی های با طرح گورخر گزینه خوبی برای بهترین آشپزخانه این مجموعه بود.

  F.R.I.E.N.D.S

  آشپزخانه های محبوب هالیوود

  آشپزخانه این سریال یکی از مهم ترین لوکیشن های آن بوده است. فضای که اتفاقات بسیاری در آن رخ داده است. کابینت های با رنگ آبی، میز ساده وسط آن و شلوغی ای سرشار از نظم است نشان از سلیقه و علاقه مانیکا به خانه اش را نشان میدهد.

  The Hodiday 2

  آشپزخانه های محبوب هالیوود

  آشپزخانه این اثر با بازی کیت وینسلت هم از جمله آشپزخانه هایی است که جز پر رنگ ترین تصاویری است که مخاطب در ذهن دارد. شومینه ای که در این آشپزخانه وجود دارد خارق العاده ترین بخش آشپزخانه بود. از طرف دیگر سرویس چینی چیده شده بر روی قفسه ها نشان از سلیقه و علاقه صاحب آشپزخانه است.

  Julie & Julia

  آشپزخانه های محبوب هالیوود

  این فیلم از آن دسته آثاری است که آشپزخانه عنصر اصلی فیلم است. بنابراین طبیعی است که طراحان این مجموعه انرژی و فکر بیشتری برای این کار گذاشته اند. آشپزخانه ای که میبینید خبر از سالها تجربه و فکر یک زن برای چیدمان آشپزخانه میدهد. سرتاسر آشپزخانه پر است از وسایل اما چیدمان آن ها به گونه ای است که آشپز به راحتی و به سرعت به تمامی آنها دسترسی دارد.

  منبع: elledecor

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت