ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

این دفعه واقعا کمد لباستان را مرتب کنید!

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • یکشنبه, 25 شهریور 1397
 • این دفعه واقعا کمد لباستان را مرتب کنید!

  داشتن یک کمد پر از لباس اما مرتب کار هر کسی نیست.

  احتمالا بارها برای شما پیش آمده که کمد لباس ها و وسایلتان را به سختی مرتب و تمیز کرده اید اما درست بعد از گذشت کمتر از یک هفته برای پیدا کردن وسیله ای می بایست دقایقی طولانی را صرف می کردید و البته کمد لباستان مثل روز اول به هم ریخته است. برای داشتن یک کمد مرتب باید چند نکته را بدانید که در ادامه به آن اشاره کرده ایم.

  از فضای آشپزخانه تان بیشتر و بیشتر استفاد کنید

  تفکیک کنید

  این دفعه واقعا کمد لباستان را مرتب کنید!

  روزی که قرار است کمد لباس هایتان را مرتب کنید، ابتدا همه چیز را از کمد بیرون بریزید و آنها را از یکدیگر تفکیک کنید. کیف ، کفش مانتو، شلوار، کت، لباس های رسمی، غیر رسمی، شال، روسری و...

  نگران نباشید این تفکیک قرار نیست شما را مجبور به خرید یک کمد جدید باشد. این کار باعث میشود ک شما دقیقا بدانید که چه دارید و چه ندارید. چه چیزی کهنه شده و چه چیزی باید دور ریخته شود. مهم تر این که با این تفکیک هر زمان که به دنبال یک شلوار می گردید نیازی ندارید تا دامن ها را زیر و رو کنید!

  کمد فقط چند قفسه نیست

  این دفعه واقعا کمد لباستان را مرتب کنید!

  خلاقیت به خرج دهید تا از جای جای کمدتان استفاد کنید؛ در کمد، دیوارهای آن و حتی سقف کمد ها این ظرفیت را دارند تا از آنها برای جای دادن لباس هایتان استفاده کنید.

  رگال اضافه کنید

  این دفعه واقعا کمد لباستان را مرتب کنید!

  معمولا وقتی برای اولین بار در یک کمد لباس را باز می کنید تنها یک میله به عنوان رگال وجود دارد. علت این است که سازنده احتمال داده است که شما قرار است لباس های شب و بلندتان را از ان رگال ها آویزان کنید و پایین لباس باید آزاد باشد تا از چروک شدن آن جلوگیری شود. اما اگر لباس های شما زیاد است، این موضوع را بی خیال شوید و یک رگال دیگر در نیمه پایینی کمد اضافه کنید. با این کار تقریبا ظرفیت کمدتان را دو برابر می کنید.

  از وسایل جدید استفاده کنید

  این دفعه واقعا کمد لباستان را مرتب کنید!

  قبل تر ها تنها وسیله ای که از آن برای مرتب کردن کمد استفاده می شود "چوب لباسی" بود. اما خوشبختانه امروزه وسایل بیشتری برای سروسامان دادن به کمد ها طراحی شده است. به فروشگاه های لوازم خانگی بروید و از فروشنده بپرسید تا چه وسیله ای می تواند کمد کننده باشد. حتما او چندین پیشنهاد پیش روی شما خواهد گذاشت.

  هر روز مرتب کنید

  این دفعه واقعا کمد لباستان را مرتب کنید!

  یادتان نرود که اگر می خواهید کمد لباستان همیشه مرتب باشد ، باید روزانه برای آن وقت بگذارید. کار سختی هم نیست! هر روز بعد از تعویض لباستان آن را دوباره به کمد بازگردانید و اگر نیاز بود لباستان را بشویید اول این کار را بکنید و بعد در سر جایش قرار دهید.

  منابع: hgtv - housebeautiful

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت