ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

جادوی رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی خانه

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • سه شنبه, 23 مرداد 1397
 • جادوی رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی خانه

  رنگ بنفش و طیف رنگی  اش از آن دسته رنگ هایی است که افراد کمتر خطر می کنند تا آن را برای دیوار ها یا وسایل سالن های اصلی خانواده استفاده کنند. به بیان دیگر از بنفش بیشتر در اتاق خواب ها استفاده میشود.

  اما در این مطلب ما به شما خواهیم گفت که بنفش آنقدر هم که فکر میکنید خطرناک نیست. فقط کافیست نکاتی که برای استفاده از این رنگ در دکوراسیون لازم است را بدانید.

  نکته اول

  جادوی رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی خانه

  اگر نورگیر نبودن خانه یا اتاقتان را بهانه ای برای استفاده نکردن از رنگ بنفش میدانید، باید بدانید که حتما لازم نیست که از رنگ بنفش بادمجانی و تیره استفاده کنید. رنگ یاسی هم جز طیف بنفش قرار میگیرد و تاثیر خارق العاده رنگ بنفش اصلی را دارد. رنگ "یاسی" از خانه تان یک محیط منحصر به فرد خواهد سات.

  نکته دوم

  جادوی رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی خانه

  به هر خانه ای که میرویم کابینت ها سفید ،مشکی یا رنگ های طیف قهوه ای است.

  اما تا کِی باید تمام آشپزخانه ها شبیه به هم باشند؟ نترسید و از رنگ بنفش برای کابینت ها استفاده کنید. استفاده از رنگ های مختلف برای کابینت های آشپزخانه در کشورهای اروپایی و آمریکا مرسوم است.

  نکته سوم

  جادوی رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی خانه

  کاناپه ها از مهم ترین عناصر طراحی داخلی خانه هستند. برای انتخاب کاناپه بنفش باید حواستان باشد که اگر می خواهید این وسیله همچنان در مرکز توجه باشد، نباید دیوار پشتی آن نیز بنفش باشد. در عوض بهترین انتخاب برای رنگ دیوار پشتی یک کاناپه بنفش ، لیمویی یا طوسی روشن است.

  راهنمای خرید بهترین کاناپه

  نکته چهارم

  جادوی رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی خانه

  اگر اهل شیطنت در طراحی داخلی خانه تان هستید، ترکیب قرمز جیغ و بنفش میتواند فضایی خارق العاده ایجاد کند.این دو رنگ برخلاف آنچه که افراد تصور می کنند تصویر بسیار زیبایی می سازند. همچنین گیاهان در این فضا اثرگذاری بیشتری در دکوراسیون دارند.

  نکته آخر

  جادوی رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی خانه

  در قرون گذشته رنگ بنفش رنگی بسیار تشریفاتی و مخصوص خانواده های سلطنتی بوده است. به طوری که افراد عادی هیچ لباس یا وسیله ای به رنگ بنفش نداشتند.

  از طرف دیگر رنگ طلایی نیز نماد ثروت و قدرت است. بنابراین ترکیب این دو رنگ باعث تجملاتی نشان داده شدن فضا خواهد شد. از این ترکیب رنگ میتوانید در همه حا و حتی در سرویس بهداشتی نیز استفاده کنید.

  منبع: elledecor

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت