ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

بازگشت لطافت موها با چند روش ساده

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • یکشنبه, 07 مرداد 1397
 • بازگشت لطافت موها با چند روش ساده

  همهٔ ما افرادی را میشناسیم که به نظر میرسد از شامپو های تبلیغ شده استفاده میکنند، یا خانمی که صبح زود که از خواب بیدار میشود انگار کاری مهم برای انجام دارد مثل فردی است که بسیار به موهایش توجه و رسیدگی میکند.

  ما هم مثل شما چنین افرادی را تحسین می کنیم (با کمی حسادت!) ولی باید اعتراف کنیم که ما این حجم از وقت صرف کردن را نمیتوانیم تحمل کنیم. ما بخاطر وظایف هر روزه مان، مشغله های فراوانی داریم و نمی خواهیم که وقتمان را هدر بدهیم.

  گفته می شود که راه های ساده کمی هم هستند که اگر در برنامهٔ عادی روزانه تان قرار دهید، میتوانید کیفیت موهایتان را بهبود بخشید.

  چند نکتهٔ ساده برای خداحافظی با موهای ضعیف (شکننده) وجود دارد.

  هفته ای یک بار و حداکثر دو بار موهایتان را بشویید

  بازگشت لطافت موها با چند مرحله ساده

  آب میتواند بخش درونی مو را متورم کرده و کوتیکول را تحریک کند. اگر بطور مکرر این اتفاق بیفتد، موهایتان خشک و شکننده خواهد شد. از شستشوی موها  بیشتر از یک بار و حداکثر دو بار در هفته، خودداری کنید. میدانم که انگار فقط گفتنش آسان است، اما با گذشت زمان، این اتفاق میفتد.

  برای ضخیم تر شدن موی سر چه کنیم؟

  با صرف نظر از یک شستشو، دو شستشو و مانند آن، شروع کنید. برای آسانتر کردن کار، از مرخصی ها و تعطیلات در کلبه و یا آخر هفته های طولانی استفاده کنید تا چندین شستشوی مو را  انجام ندهید. به تدریج ترشح چربی موهایتان کاهش یافته و علاوه بر صرفه جویی در زمان (خشک کردن) و پول (محصولات شوینده) ، موهایتان عالی به نظر خواهد رسید.شستشوی سر با شامپو فقط موجب خشک شدن موها و در هم پیچیدن شان میشود. به پوست فرق سربیشتر توجه کنید. زمانی که با آب بشویید، شامپو شسته میشود و نیازی به پاک کردن نیست.

  داشتن موهایی سالم، به محصولاتی که از آنها استفاده میکنید و اینکه چه مقدار به موها اهمیت میدهید، بستگی دارد. ماساژ دادن سر، گردش خون را تسریع کرده و به افزایش سلامت موهایتان کمک خواهد کرد.

  پیش از استفاده از نرم کننده های مو، به گرفتن آب موها اقدام کنید

  بازگشت لطافت موها با چند مرحله ساده

  به این معنی که اگر زمان کافی دارید  دارید، ابتدا تا حد ممکن آب موها را بگیرید و بعد از کرم ها و نرم کننده های مخصوص بعد از حمام استفاده کنید. چرا که اگر مو خیس باشد، کرم با چکه کردن قطرات آب از مو جدا میشود.

  موهایتان را با محافظ  صاف یا خشک کنید

  بازگشت لطافت موها با چند مرحله ساده

  اجازه ندهید که اتو یا سشوار مستقیما به موهایتان حرارت وارد کنند. از کرم های مخصوص و محافظ برای این کار استفاده کنید تا بیش از 45 درجه فارنهایت به موهایتان حرارت وارد نشود.

  درخشندگی موها را بیشتر کنید

  بازگشت لطافت موها با چند مرحله ساده

  آخرین مرحله برای اینکه نشان دهید خوش سلیقه هستید، درخشندگی موهاست! انواع مختلفی از اسپری ها و سرم های درخشان کنندهٔ مو وجود دارد، اما همه ی آنها نمیتوانند ظاهری طبیعی بر روی موها ایجاد کنند و پوست سر را نرم خواهند کرد.

  برای اطلاع از نکات دیگر در رابطه با مراقبت موها، تردید نکنید و با مشاوران زیبایی برونت، که مناسب ترین محصولات را به شما معرفی خواهند کرد، مشورت کنید.

  منبع: brunet

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت