ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

سه مدل مو مناسب تعطیلات

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • پنج شنبه, 11 مرداد 1397
 • سه مدل مو مناسب تعطیلات

  در فصل تعطیلات ما بیشتر از دیگر زمان ها به دنبال راهکارهایی برای خنک شدن و البته جذابیت بیشتر و انواع مدل مو باشیم.

  من سه مدل مو ابداع کردم که برای هر مؤقعیتی، چه جشن های اداری کلاسیک، و چه جشن های سال نو، ایده آل هستند. از همه مهمتر این است که هر سه مدل مو، بسیار آسان و با هر نوع مویی میتوان به راحتی درست کرد.

  برای درست کردن این سه مدل، به دستگاه فر کننده مو نیاز دارید. موهایتان را در دسته های کوچک تقریبا ۲/۵ سانتی متری، در یک ردیف، دور بابلیس بپیچانید. (اگر موهایتان کوتاه است، 2 سانتی متر) .شما موهایی موج دار و زیبا خواهید داشت.

  سه مدل مو مناسب تعطیلات

  نکته: میتوانید برای حفظ حالت فر مو، از اسپری تثبیت کننده مو استفاده کنید.زمانی که تمام موها را فر کردید، مراحل بعدی را دنبال کنید.

  مدل بافت مو فرانسوی

  سه مدل مو مناسب تعطیلات

  مدل بافت فرانسوی، برای میهمانی ها محافظه کارانه به نظر میرسد، اما مدل کلاسیک این مدل مو به این صورت است:

  1- قسمتی از موهایتان را با شانهٔ دم موشی مشخص کنید.

  2-  بافت مو را از سمت قسمت زیرین شروع کنید و بطور افقی تا پشت سر ادامه دهید. برای درست کردن این مدل مو، موها را فقط از یک سمت ببافید، نه مانند مدل بافت کلاسیک فرانسوی از هر دو سمت.

  3- موی بافته شده را بوسیلهٔ کش نامرئی پشت گردن نگه دارید و میتوانید از اسپری مو به عنوان تثبیت کننده حالت مو برای مدت طولانی، استفاده کنید.

  مدل پیچ فرانسوی شلخته

  سه مدل مو مناسب تعطیلات

  موهای آشفتهٔ جمع شده در پشت سر، نه کاملا، و تا حدودی حالتی زیبا، هنری و عجیب و غریب دارد. چند حلقهٔ کوچک فر را با ظرافت روی خط های هر دو سمت قرار دهید.مطمئن باشید تعریف و تمجید بسیاری از سوی دیگران را  شاهد خواهید بود.

  1- برای درخشندگی مدل موهایتان از روغن صاف کننده مو استفاده کرده و سپس بوسیلهٔ شانهٔ دم موشی، قسمتی مرکزی ایجاد کنید.

  2- از هر دو سوی بالای گوش ها، دسته مویی تقریبا ۵ سانتی متری جدا کنید و بقیه مو ها را با کش، بصورت دم اسبی جمع کنید.

  3- درست بالای کش بسته شده، موهایی که بصورت دم اسبی بسته اید را به دو قسمت تقسیم کنید و میان شان فاصله برقرار کنید. موهای دم اسبی را از بالا از میان فاصله بکشید و سپس دور خودش بچرخانید. با کمک انگشت سبابه و انگشت وسط، مو ها را کاملا پشت سر جمع کنید و با سنجاق محکم کنید.

  4- موهای دو قسمت جلویی را به طرف عقب برده و نوک آنها را به سمت بالای موهایی که پشت سر جمع کرده بودید، وصل کرده و  محکم کنید. با استفاده از اسپری تثبیت کننده مو، زمان ماندگاری حالت مدل مو را به حداکثر میرسانید.

  مدل مو دُم اسبی  نیمه باز

  سه مدل مو مناسب تعطیلات

  مدل موی دم اسبی، یک مدل چند منظوره است. من به مدل دم اسبی سنتی،چند دسته موی فر را اضافه کردم، که یکی از بهترین انتخاب های مدل مو برای میهمانی ها را درست کنم.

  1- موها را در بالای سر دور گیرهٔ موهایتان بچرخانید و بقیه موها را به موی دم اسبی تان وصل کنید. موهای کوچکی که رها شده باقی مانده اند را جمع کنید و میتوانید از واکس مو برای درخشندگی موها استفاده کنید.

  نکته مهم: برای شکل بهتراین مدل،  موی دم اسبی را کمی بالاتر از سطح گوش ها ببندید.

  2- گیرهٔ مو را از قسمت بالا خارج کنید و بوسیلهٔ اسپری مو، ریشه موها را مرطوب کنید. سپس در قسمت های ۲.۵ سانتی متری بچرخانید.

  نکته: برای اینکه مطمئن شوید که فر موها باقی میماند، موها را بیش از دو بار از هر سمتی به خوبی شانه کنید.

  3- زمانی که پیچاندن موها تمام شد، به همان سمت دلخواه خودتان بطور کج قرار دهید و کمی با شانه به عقب بفرستید (نه خیلی زیاد!) و اجازه دهید موها تا بالای گوش باشند و سپس، ماباقی موها را به دور کش مو پلاستیکی بپیچانید و با سنجاق محکم کنید و همچنین بوسیلهٔ اسپری مو، موها را ثابت کنید. همین، تمام شد!

  نیازی نیست برای هر مناسبتی به سراغ آرایشگرتان بروید که عالی به نظر برسید. این سه مدل مو، هم بسیار آسان هستند و هم از اینکه خودتان به تنهایی آنها را درست کرده اید، به خود افتخار خواهید کرد.

  منبع: brunet

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت