ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

این لباس ها به بدنتان آسیب میزند

 • نویسنده: رامین پنجه ء
 • جمعه, 01 تیر 1397
 • این لباس ها به بدنتان آسیب میزند

  همه ما برای انخاب لباس ها،کفش ها . اکسسوری هایمان نظزخودمان را داریم. دلمان میخواهد در بین جمع بدرخشیم و گاهی این به قیمت به خطر انداختن سلامتیمان تمام میشود. این که آیا ارزشش را دارد یا نه نظری شخصی است اما افزایش اطلاعاتمان درباره تاثیری که پوششان بر اعضای مختلف بدنمان میگذارد ، میتواند تاثیر زیادی بر انتخاب های بعدیمان بگذارد.

  در ادامه به فهرستی از لباس ها و اکسسوری هایی که برای بدنمان مضر هستند پرداخته ایم:

  کیف دستی های غول پیکر

  بسیار از خانم ها دلیلشان برای حمل این کیف ها، ظزفیت و حجم بالای آنهاست یا شاید فکر میکنند که حمل کیف به این بزرگی نشانگر مسعولیت های زیاد شان باشد ،اما در واقع آنها بدترین گزینه را انتخاب کرده اند. اگر چه کیف های بزرگ و جادار چشمگیر و جذاب هستند اما به بدن شما آسیب می رسانند. اگر به یک سمت بدن تان فشار بیشتری نسبت به سمت دیگر بدن تان وارد آید، نه تنها به ماهیچه هایتان فشار می آید بلکه تعادل تان را نیز بهم می زند.

  این لباس ها به بدنتان آسیب میزند

  کفش پاشنه بلند

  این را دیگر همه میداننند که کفش های پاشنه بلند دشمن کمر و ساق های پا هستند.این مدل کفش از آن جهت که به پاشنه پای شما فشار می آورد، برای بدن تان مضر است. علاوه بر این مطالعات جدید نشان میدهد که کفش های پاشنه بلند در بلند مدت میتواند سلامت قوزک پا را هم تحت تاثیر قرار دهد.

  این لباس ها به بدنتان آسیب میزند

  شلوار جین تنگ

  شلوار جین تنگ برای سالهاست که محبوب دلهای بانوان و بسیاری از اقایان است. اما باید بدانید که فشاری که این شلوار ها بر ناحیه زیر شکم و ناحیه تناسلی افراد وارد میکند، از زیبایی آن خواهد کاست . اما متاستفانه افراد کمی از این موضوع خبردارند.

  این لباس ها به بدنتان آسیب میزند

  گوشواره های سنگین

  بسیاری از افراد علاقه مند به فرهنگ و مد آسیایی و آفریقایی ، طرفدار استفاده از گوشواره های هر چه بزرگتر هستند. اگر جز این افراد هستید باید توقع این موضوع را داشته باشید که تا چندین سال آینده لاله هی گوشتان آویزان تر از حد معمول باشد.

  این لباس ها به بدنتان آسیب میزند

  بدلیجات ارزان

  هیچ چیز مثل پوستی سرخ و ملتهب در مهمانی ها نمیتواند از زیبایی شما بکاهد.بسیاری از افراد شدیدا یا حدودا به این نوع بدلیجات حساسیت دارند. به طوری که بلافاصله بعد از استفاده از آنها دچار واکنش های پوستی همراه با سرخی و خارش میشوند.

  این لباس ها به بدنتان آسیب میزند

  کفش پاشنه تخت

  این نوع کفش ها  که به آنها کفش های عروسکی هم گفته میشود، مثل کفش های پاشنه بلند دشمن سلامتی شما در قسمت کمر و پاها هستند. ایستادن با این کفش ها برای زمانی طولانی در طول روز، شبی با درد در پا و کمر را برایتان به ارمغان خواهد آورد.

  این لباس ها به بدنتان آسیب میزند

  منابع: نمناک - ریموژ

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت