ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

ترفند های آرایشی برای خانم های عینکی

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 19 فروردين 1397
 • ترفند های آرایشی برای خانم های عینکی

  این مطلب مخصوص دختران و زنانی است که از عینک استفاده می کنند، راهنمایی است برای آرایش درست چشم با حفظ زیبایی و جذابیت از پشت عینک پس چشم عینکی ها هم برای زیبا شدن چشمانشان باید از رازهای آرایشی مخصوص خودشان استفاده کنند.

  رژگونه بزنيد

  ترفند های آرایشی برای خانم های عینکی

  تابه‌حال دقت كرده‌ايد كه وقتي عينك می‌زنید و می‌خندید، عينك در جايي به صورت‌تان برخورد مي‌كند. از همان نقطه خط رژگونه را شروع كنيد تا صورت‌تان طبيعي به نظر برسد و پوست گونه‌تان درخشنده و شفاف شود. از یک رژگونه براق استفاده کنید تا نور را منعکس کند.ارتفاع استخوان گونه را رژگونه بزنید تا ساختار استخوانی گونه را بیشتر نمایان کند.

  برای لباتون از آرایش براق تری استفاده کنین

  ترفند های آرایشی برای خانم های عینکی

  یکی از مهمترین نکته هایی که خانومای عینکی رو جذاب تر میکنه  ، اینه که از رژلب های براق استفاده کنن . صورتی پررنگ ؟ یا شایدم بنفش ؟ این رنگها عالین ! یادتون نره که این رنگها خیلی جذابتون میکنن .

  چند نکته برای آرایش چشم

  سایه و خطوط سایه: چشمان خود را با دقت خودآرایی کنید. سایه را به پشت چشم خود بکشید و خطوطی ایجاد کنید.از آرایش در خارج از مرزهای قاب عینک خودداری کنید. زیرا چهره ای زشت و ناسازگار به شما می دهد.

  ترفند های آرایشی برای خانم های عینکی

  فرمژه: با احتیاط مژگان خود را فر کنید و به آن حالتی دهید که با فریم عینک شما متناسب باشد. در اینصورت چشمانی زیبا خواهید داشت و چشمان شما از پشت عینک برجسته بنظر می رسد.

  استفاده از سایه های براق برروی پلک پایینی چشم: نکته قابل توجه درباره ی عینک ها اینست که آن ها چشمای شما رو بزرگتر نشان میدهند , پس اضافه کردن کمی رنگ براق به پلک پایینی  یک راه عالی برای جلب توجه دیگران به خود است . این نکته همانی است که من همیشه برای خودم از آن استفاده میکنم ! فقط آن را امتحان کنید تا ببینید چه جوابی خواهید گرفت.

  تمرکز روی چشمها: عینک بخش زیادی از چشمهای شما را پوشش میدهد و اگر میخواهید مطمئن شوید چشمان شما از پشت شیشه عینک جذابیت خود را دارد میتوانید بیشتر تمرکز خود را روی چشمها قرار دهید. بر خلاف باور عموم که میگویند خودآرایی پشت عینک دیده نمیشود شما میتوانید استفاده از خط چشم ضخیم و فر مژه و ریمل حجم دهنده به چشمانتان جلوه بیشتری دهید.

  ترفند های آرایشی برای خانم های عینکی

  نکته:چون عینك ابروها را بیشتر نمایان می‌كند سعی كنید آنها را مرتب نگه دارید. موهای نا منظم آن را بردارید و قسمتهای تنك آنرا با پودر ابرو كه رنگ آن كمی ازرنگ موهای شما روشن تر باشد پر كنید.

  به یاد داشته باشید که اگر فریم عینکتون ضخیم باشد شما هم باید خط چشمتون رو ضخیم تر کنید، و بالعکس اگر فرم عینکتون نازک باشه باید خط چشم نازک بکشید.

  نظر (4)

  • masoumeh

   19 فروردين 1397 در 11:53 |
   مرسی که راجع به هر موضوعی مطلبای خوب و به دردبخور میزارید.

   پاسخ

   • محمد شعبانی

    26 فروردين 1397 در 05:53 |
    مرسی نظز لطف شماست

    پاسخ

   • محمد شعبانی

    26 فروردين 1397 در 05:53 |
    مرسی نظز لطف شماست

    پاسخ

   • محمد شعبانی

    26 فروردين 1397 در 05:52 |
    مرسی نظز لطف شماست

    پاسخ

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت