ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

قانون هر رنگ در آرایش

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • شنبه, 13 مرداد 1397
 • قانون هر رنگ در آرایش

  رنگ های نمایش داده شده در ویترین لوازم آرایشی، ممکن است شما را گیج کند که کدام رنگ مناسب پوست شماست. اما ما به شما نشان خواهیم داد که چطور بهترین رنگ های مناسب پوست و زیبایی تان را انتخاب کنید.

  همهٔ ما عکسی جذاب و زیبا از هنرمند و یا یک مدل بر روی جلد مجله ای دیده ایم و دوست داشتیم که مدل آرایش مان مانند آنها باشد. ولی دلیل اینکه چرا آن نوع آرایش تا این حد برایمان جذاب بوده است، بی شک بخاطر آرایش حرفه ای آرایشگر بوده که مناسب ترین رنگ ها را انتخاب کرده است. همچنین عکاسی حرفه ای و رتوش کردن، میتواند حالتی خاص در چهره و چشم ها ایجاد کند و در نگاه کلی، عکس جذاب به نظر برسد.

  راهکار هایی وجود دارد که چطور رنگ های مناسب آرایشی را انتخاب کنید و وقتی افراد شما را دیدند، دوست داشته باشند مانند شما باشند.

  تاثیر رنگ سایه برچشم ها

  قهوه ای

  قانون هر رنگ در آرایش

  عموماً اختلافی جزئی در درجهٔ رنگ چشم ها وجود دارد. به یاد داشته باشید که مقدار و درجهٔ رنگ را باهم تطبیق دهید. سایهٔ کاملا قهوه ای، چشم ها را کوچکتر جلوه میدهد و خط چشم قهوه ای ملایم، چشم ها را عسلی و زیبا تر میکند.

  سبز

  قانون هر رنگ در آرایش

  درحالیکه سبز کهربایی میتواند چهره را عصبی نشان دهد، اما اکثر خانم ها به رنگ سبز خزه ای با رگه هایی از قهوه ای و طلایی علاقه دارند.

  طلایی/برنز

  قانون هر رنگ در آرایش

  این یکی دیگر از زیباترین انتخاب های خانم هاست، که باعث جذاب تر شدن شان میشود. فقط دقت داشته باشید که درجهٔ طلایی رنگ، خیلی متمایل به زرد و یا مصنوعی بودن نباشد.

  لاجوردی

  قانون هر رنگ در آرایش

  اینکه مشکی جدید نیز گفته میشود، حتما دلیلی دارد. خط چشم لاجوردی ظریف تربه نظر میرسد و نسبت به مشکی، کمتر ناملایم و تیره نشان میدهد. اگر از مشکی استفاده میکنید و احساس میکنید خیلی نمایان است، لاجوردی را امتحان کنید. قطعا شگفت زده خواهید شد.  

  هه چیز درباره آرایش لاجوردی

  کمرنگ/ نزدیک به رنگ پوست

  قانون هر رنگ در آرایش

  سایه های روغنی و نرم کمرنگ، به بهبود پوست کمک کرده و رنگ طبیعی پوست تان درخشان تر نشان میدهند.  

  نارنجی پر رنگ/ هلویی

  قانون هر رنگ در آرایش

  درحالیکه برای پوست های تیره، به ندرت از این رنگ ها استفاده میشود؛  ولی برای پوست های روشن مناسب هستند.

  تبسم در رنگ ها

  کمرنگ/براق

  قانون هر رنگ در آرایش

  مناسب برای همه نوع رنگ پوست! برای براق تر به نظر برسیدن مهم هماهنگی میان سایه ای است که تا حد امکان به رنگ طبیعی لب هایتان نزدیک باشد. مثلا اگر لب هایتان رگه های صورتی دارد، رنگی که به صورتی مایل است را انتخاب کنید.

  صورتی

  قانون هر رنگ در آرایش

  از رنگ صورتی ملایم و کمرنگ استفاده کنید تا آرایشی جذاب و دلربا داشته باشید. رنگ های صورتی خاکی مایل به قهوه ای برای هر رنگ پوستی همیشه زیبا هستند.

  صورتی توت فرنگی

  قانون هر رنگ در آرایش

  با بیشتر رنگ ها میتوان استفاده کرد ولی بهتر است با آرایش تند و براق همراه باشد.امتحان کنید و ببینید چه چیزی برای پوست تان مناسب تر است. تذکر: اگرخیلی روشن و یا تیره بود، با برق لب میزان آن را تنظیم کنید.

  قرمز

  قانون هر رنگ در آرایش

  رنگ قرمز، حالتی دلفریبانه و چشمگیر دارد. اگر رنگ پوست تان گرم است، رنگ های گرمتر را انتخاب کنید و برعکس؛ اگر رنگ پوست سرد دارید، رنگ های سرد تر را انتخاب کنید.

  ترکیب و هماهنگی نیز مهم است. برای مثال لباس مخصوص میهمانی شب با آرایش مات همخوانی دارد، درحالیکه تی شرت معمولی، کت چرم و شلوار جین، با لب های قرمز براق زیباست. 

  منبع: Brunet

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت