ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

همه چیز درباره آرایش لاجوردی

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • چهارشنبه, 10 مرداد 1397
 • همه چیز درباره آرایش لاجوردی

  اوج زیبایی در بهار دانستن نحوه ی استفاده از رنگ لاجوردی است. این سایهٔ زیبا و دلفریب را استفاده کنید تا تغییراتی خوشایند از مشکی کلاسیک و قهوه ای تان ایجاد کنید.

  مژه هایی آشکار

  همه چیز درباره ی رنگ لاجوردی

  ریمل لاجوردی، نگاهی آرام و بسیار زیبا میسازد که گویی آسمان پر ستارهٔ غروب بهار است. چشمانتان را بوسیلهٔ آبی لاجوردی قاب بندی کنید تا مثل آسمانها بدرخشد. هنوز از رنگ آبی لاجوردی استفاده نکرده اید؟‌ پس ابتدا ریمل مشکی یا قهوه ای را استفاده کنید و برای لایهٔ دوم،  از ریمل لاجوردی برای نوک مژه ها و یا مژه های بیرونی کمک بگیرید.

  خط چشمی خاص

  همه چیز درباره ی رنگ لاجوردی

  چشمان گربه ای دلفریب برای بهاری آرام و خنک خیلی تند است! پیشنهاد ما به شما، استفاده از مداد لاجوردی برای خط چشم و تیره تر کردن اطراف چشم است، سپس برای تکمیل آرایش، از مداد مشکی برای ایجاد حالتی گربه ای استفاده کنید.

  ما خط چشم Lise Watier Feline HD برای واضح تر کشیدن حالت گربه ای را توصیه می کنیم. ماندگاری طولانی مایع خط چشم همراه با استفاده آسان بدون پخش شدن از ویژگی خاص این خط چشم است.

  انواع سایه چشم و نحوه استفاده از آن 

  طرحی ترکیبی از دودی

  همه چیز درباره ی رنگ لاجوردی

  چشم های دودی لاجوردی براق، در حال حاضر بیشترین طرفداران را دارد و عجیب نیست چرا که بطور چشمگیری جذاب و زیباست. این ترکیب، فقط برای بهار و تابستان مناسب است. آنچه که در مورد چشمان دودی لاجوردی جذاب است، به نحوهٔ استفادهٔ شما از محصولات بستگی دارد که میتواند ماندگاری بالا، از صبح تا شب، را داشته باشد و باز هم خوب به نظر برسد. همچنین برای هر رنگ چشمی نیز مناسب است. برای چشم های فندقی و آبی واقعا زیباست و برای چشمان سبز، مانند امواج اقیانوس ها زیباست. چشمان قهوه ای را زیباتر میکند زیرا تضادی میان قهوه ای گرم و لاجوردی سر ایجاد کرده و موجب درخشش بیشتر چشم ها میشود.

  تا به حال فکر کرده اید چرا چشمان دودی تان مانند تصاویری که در مجلات میبینید، خیلی چشمگیر نیست؟ فوت و فن هایی هستند که ویرایش کنندگان عکس از آنها استفاده میکنند تا سفیدی چشم ها سفید تر و براق تر شوند. استفاده از آبی لاجوردی همراه کبالت زیاد و رنگ کبود، میتواند قسمت سفیدی چشم ها را بطور طبیعی سفید تر و براق تر جلوه دهد. این همانند استفاده از فوتوشاپ به عنوان بخشی از آرایش است.

  پس آماده شوید و چشم های لاجوردی دودی جدید را انتخاب کنید.

  همه چیز درباره ی رنگ لاجوردی

  برای ایجاد چشمان دودی لاجوردی، راه های سادهٔ زیر را امتحان کنید:

  ۱- از پرایمر برای پشت پلک ها، برای پوشانندگی طولانی و یکدست کردن استفاده کنید.

  ۲- سایهٔ چشم کبالت یا کبود رنگ را بر روی پلک ها تا نزدیکی‌استخوان ابرو زده و خوب صاف و یکدست کنید.

  ۳- با مداد لاجوردی نرم، به آرامی روی خط مژه های بالا و پایین بکشید. تذکر: اگر از سایه ای که زده اید، دوباره بر روی خطی که کشیده اید، استفاده کنید، چشمها را ملایم تر خواهد کرد‌.

  ۴- برای مژه ها میتوانید از ریمل لاجوردی یا مشکی استفاده کنید ولی برای نوک مژه ها حتما از ریمل لاجوردی استفاده کنید.

  برای تکمیل آرایش مناسب بهار، پبشنهاد میکنیم از رژلب کمرنگ، حیطهٔ رنگی بیرنگ تا سرخ یا ارغوانی استفاده کنید.

  منابع: brunet

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت