ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

با این تکنیک های خود آرایی 10 سال جوان تر به نظر بیایید

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 29 بهمن 1396
 • با این تکنیک های خود آرایی 10 سال جوان تر به نظر بیایید

  شما میتوانید تمام لوام آرایشی دنیا را بخرید اما تا زمانی که ندانید دقیقا چگونه باید از آنها استفاده کنید آنچنان به دردتان نخواهد خورد. مدیر آموزشگاه زیبایی بلاشینگتون در منهتن، به شما نشان میدهد که چگونه میتوانید با چند تکنیک ساده سن خود را پایین تر نشان دهید. در این مطلب نکات را به صورت پله به پله برای یک خود آرایی تازه تر به شما آموزش می دهیم.

  1- زیر سازی کنید

  پوست های پیر تر رطوبت کمتری دارند، و لوازم آرایشی به لایه های خشک تر می چسبد، و باعث میشود پوست انعطاف پذیری خود را از دست بدهد و هم چنین در حالت کلی ممکن است پوست حالت ناهموار داشته باشد. با اسید گلوکوئیک شروع به برداشتن سلول های مرده کنید و سپس پوست را با کرم های نرم کننده هیدراته کنید به این منظور میتوانید از کرم های بدون روغن استفاده کنید.

  یادتان باشد که حتما از اسفنج ها ی تمیز برای آرایش استفاده کنید، استفاده از پرایمر(قبل آرایش) چشم را هرگز فراموش نکنید زیرا برای خنثی کردن تورم و قرمزی چشم بسیار مناسب اند،بهتر است از پرایمر های با عصاره هلو برای قبل از آرایشتان استفاده کنید.

  2- چشم ها را بزرگتر نشان دهید

  با این تکنیک های خود آرایی 10 سال جوان تر به نظر بیایید

  پلک های افتاده حالت خواب آلود به چشم میدهند، ماتوس یک روش برای این موضوع ارائه کرده است به این صورت که ، با زدن سایه ی قهوه ای روشن به خط چروک ها آنها را پوشش دهید(سعی کنید از رنگ های نزدیک به رنگ پوستتان استفاده کنید) او حتی خط اشک صورت را با مداد روغنی می پوشاند، و گوشه ی داخلی چشم را با شایمر(براق کننده)  براق تر می کند. این کار باعث می شود که چشم ها بزرگتر به نظر برسد، از سایه شامپاینی براق نیز میتوانید استفاده کنید اما نباید خیلی تیره باشند، این کار باعث میشود که چشم ها زیبا تر دیده شوند.

  3- یک قاب و حاشیه بسازید

  در حالی که سن مان افزایش میابد ابرو ها نیز کمتر می شوند،پس استفاده از مداد یا سایه برای پر کردن آنها بسیار کارآمد است.

  ماتوس توصیه می کند: "همیشه شکل طبیعی ابروی خود را دنبال کنید.اگر بیش از حد زیر ابروهایتان را خط بکشید خسته به نظر خواهید آمد و اگر بیش از حد بالای آنها را خط بکشید به حالت غیر طبیعی هیجان زده به نظر میرسید.

  ماتوس ابرو های این خانم را با با مداد قهوه ای روشن آرایش کرده است که از رنگ مشکی بسیار طبیعی تر به نظر میرسد و این آرایش برای روز بسیار مناسب است. و هرگز از ریمل مژه و ابرو نگذرید که واقعا چشمان را باز می کند. مهمترین فرمولی که باید در نظر داشته باشید این است که ابرو های ایده آل نه خیلی بلند هستند و نه خیلی کوتاه، اگر ابروهایتان خیلی بلند هست آن را کوتاه کنید و کمی آن را براق کنید(به وسیله ی ریمل ابرو).

  4-  درخشان تر شوید

  با این تکنیک های خود آرایی 10 سال جوان تر به نظر بیایید

  این که آیا شما از یک کرم، ژل و یا موس صورت استفاده میکنید فرقی ندارد،  ماتوس ترجیح می دهد مرطوب کننده های رنگی که پوشش خوبی می دهد را استفاده کند که در عین حال بسیار سبک و بافت ابریشمی دارنداستفاده کند.

  .او می گوید: به اندازه ای استفاده کنیدکه فقط کمی درخشان تر بشوید پوست درخشان از نشانه های  جوانی است.

  با استفاده از یک اسفنج نم دار، مرطوب کننده را روی صورت خود بمالید و با یک کانسیلر(اصلاح کننده رنگ) لکه های تیره را رفع کنید سعی کنید با یک قلمو این کار را انجام دهید بنابراین شما در حال مالیدن، کشیدن روی پوست خود نیستید، از کانسیلرفقط در جاهایی که احتیاج هست استفاه کنید مانند زیر چشم و اطراف بینی.

  5- با کرم پودر خط ایجاد کنید

  با این تکنیک های خود آرایی 10 سال جوان تر به نظر بیایید

  شما می توانید با کشیدن خطوط باریک گونه های خود را بدون داشتن مهارت در آرایش برجسته کنید . با استفاده از یک برس کرکی به راحتی یک خط با کرم تیره زیر استخوان گونه ی خود بکشید و به ارامی آن را محو کنید. ماتوس می گوید: "همیشه این خطوط را به سمت بالا بکشید. "خطوط به سمت پایین شما را عبوس نشان میدهد" برای ایجاد بعد بیشتر در چهره ، پودر تیره را در اطراف صورت، زیر خط مو و اطراف آن ایجاد کنید. ماتوستوصیه میکند که از مواد آرایشی مغذی استفاده کنید که ضررر ککمتری دارند.

  6- آرایش خود را کامل کنید

  لبها کمی افتاده میشوند با گذر زمان پس بهتر است خط لب را کمی بالای خط واقعی لبتان بکشید . او می گوید: "رنگ را فقط زیر خط لب طبیعی خود در پایین مرکز و مرکز بالای لب ها بکشید. اگر لب هایتان نازک باشد،از تن هایی با رنگ های طبیعی استفاده کنید و در عوض توجه خود را روی ویژگی های دیگر مانند چشم های درخشان و گونه های بزرگ تر متمرکز بگذارید. اگر لب های درشتی دارید از رنگهای جیغ مانند آلبالویی و پرتغالی استفاده کنید وروی آن را خط لب بکشید با این کار رژتان، تا پایان روز باقی خواهد ماند.

  منبع: PREVENTION

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت