ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

این تابستان نسوزید،برنزه شوید

 • نویسنده: ندا یدی
 • شنبه, 02 تیر 1397
 • این تابستان نسوزید،برنزه شوید

  هر تابستان بسیاری از افراد به قصد تغییر پوست خود والبته زیباتر شدن، ساعت های بسیاری درحالی که انواع روغن ها و کرم های مخصوص برنزه شدن را به پوست خود مالیده اند، زیر آفتاب سوزان تابستان سپری میکنند. در اکثر موارد این افراد نه تنها به رنگ پوست مورد نظر خود نمیرسند، بلکه در مواردی مجبور به رفتن نزد دکتر و مصرف انواع پمادهای سوختگی میشوند.

  طی این مقاله سعی در بیان نکاتی حیاتی که باید در حین برنزه کردن به آن توجه کرد، پرداخته ایم.

  اولین گام لایه برداری است

  هرگز فراموش نکنید که پیش از خوابیدن زیر آفتاب باید لاهای مرده و قدیمی پوست خود را بردارید. چگونه؟ از طریق لایه بردارهای نه چندان قوی یا کرم های مخصوص. به روش سنتی تر میتوانید از لیف و سفیدآب در حمام استفاده کنید.

  ضدآفتاب فراموش نشود

  هرگز اینگونه فکر نکنید که برای برنزه کردن به تنها چیزی که احتیاج ندارید کرم ضد آفتاب است. برعکس! اگر میخواهید دچار سوختگی درجه سه نشوید و پوستتان به رنگ لبو نشود، حتما کرم ضدآفتاب بزنید. ضدآفتاب مانع برنزه شدنتان نمیشود، بلکه فقط سپری در برابر اشعه های خطرناک آفتاب است.

  این تابستان نسوزید،برنزه شوید

  روغن

  بیشتر افراد برای برنزه شدن به سراغ کرم ها و روغن های موجود در داروخانه میروند. ما آنها را رد نمیکنیم اما به توصیه بسیاری از متخصصان زیبایی روغن های طبیعی نیز اثرگذاری قابل توجهی برای برنزه شدن دارند. روغن هایی از قبیل نارگیل، کنجد و آووکادو

  آب بنوشید

  در طی چند روزی که درگیر برنزه کردن پوستتان هستید این را به یاد داشته باشید که بدن شما به دلیل قرار گرفتن زیر نور مستقیم خورشید درحال از دست دادن آب بیشتری نسبت به روزهای عادی است. بنابراین آب بیشتری بنوشید. آب میوه هم فراموش نشود.

  این تابستان نسوزید،برنزه شوید

  راز ماندگاری

  برای افزایش ماندگاریِ تغییری که ایجاد کرده اید، بعد از این که از زیر نور آفتاب بلند شدید، با آب ولرم دوش بگیرید. هرگز حوله را به بدنتان نکشید و بگذارید حوله برای دقایقی رو بدنتان بماند تا رطوبت بدنتان حفظ شود.

  منابع: مدوپیا - چی بپوشم

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت