ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

توصیه های ساده زیبایی فرشتگان ویکتوریا سیکرت

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • پنج شنبه, 18 مرداد 1397
 • توصیه های ساده زیبایی فرشتگان ویکتوریا سیکرت

  برای بسیرای از افراد فرشتگان(مدل ها) ویکتوریا سکرت نماد زیبایی و بی نقصی در این زیبایی هستند. به همین دلیل همواره به دنبال راهنمایی های این فرشتگان برای داشتن پوست مو یا آرایشی زیباتر هستند.

  در ادامه چند توصیه از این فرشتگان را برایتان آورده ایم.

  بلا حدید

  توصیه های ساده زیبایی فرشتگان ویکتوریا سیکرت

  بلا حدید در پايان هفته به ما گفت که چگونه نگاهش را قبل از غروب آفتاب نشان مي دهد. "پوست من بیرون می آید و من فکر می کنم موهایم چهار بار دیروز شسته شده است، بنابراین معمولا دوست دارم ماسک های زیادی استفاده کنم. من دوست دارم در آخر هفته آرایش هم نداشته باشم. چند هفته خسته ام، بنابراین قصد دارم بسیار آب آشامیدنی بنوشم، سم زدایی زیادی می کنند و سعی می کنم بدنم را به همان شیوه ای که من دوست می دارم برسانم. بنابراین، حتما در آخر هفته برای استراحت دادن به بدنم از ماسک مو، صورت استفاده میکنم و تا جایی که میتوانم آرایش نمیکنم.

  الساندرا آمبروس

  توصیه های ساده زیبایی فرشتگان ویکتوریا سیکرت

  سلطنتی الساندرا آمبروس همیشه به افراد این توصیه را میکند: همیشه سعی میکنم پوستم را با مقدارزیادی مرطوب کننده و صدآفتاب هایی با spf بالا تا میتواند در برابر چین و چروک حفظ کنم. من هرگز و هرگز بدون ضد آفتاب زیر نور آفتاب با ختما اتاق های پر نور نمیروم.

  پوست شفاف و درخشان این فرشته ویکتوریا سکرت همیشه زبان زد همگان بوده است.

  سارا سامپایو

  توصیه های ساده زیبایی فرشتگان ویکتوریا سیکرت

  مدل زیبایی پرتغالی سارا سامپایو دارای نکاتی برای  موی سالم است. او می گوید: " موی من فقط دو چیز لازم دارم: کوتاه کردن ماهیانه و استفاده از یک شامپوی با کیفیت. برای من هیچ چیز نفرت انگیزتر تحمل موهای کثیف و بد تر از اون استفاده از شامپو های نا مرغوب نیست.

  تیلور هیل

  توصیه های ساده زیبایی فرشتگان ویکتوریا سیکرت

  یکی از جوانترین فرشتگان ویکتوریا سیکرت  به ما گفت که روغن نارگیل محصولی است که او نمیتواند بدون آن زندگی کند و میگوید: "من آن را در سراسر بدنم و گاه چهرهام قرار داده ام". این رازی مخفی برای پوست بی عیب و نقص است. او گفت: "من دوست دارم روغن نارگیل را با من همراه داشته باشم."

  گیتی هادید

  توصیه های ساده زیبایی فرشتگان ویکتوریا سیکرت

  با همکاری Maybelline در مجموعه خود، گیتی هادید به تازگی راهنمایی های آرایش خود را به اشتراک گذاشته است. در راه  بریتانیا، هادید به ما گفت که ماساژ چشم ها تاثیر بی نهایت زیادی بر زیبایی چشم دارد. من خودم حتما و حتما در آخر هفته ها این کار را انجام میدهم. ماساژ صورتی که او توصیه میکند این است ابتدا صورت خود را بشویید، دراز بکشید و  چشم هایتان را ببندید . با نوک انگشتانتان ضربه هایی بسیار آرام به چلک هایتان بزنید. این ضربه زدن به صورت دورانی باشد ،یعنی تمام نقاط زیر شچم تا بالای پلک زیر انگشتان شما باشد.

  ونسا مودی

  توصیه های ساده زیبایی فرشتگان ویکتوریا سیکرت

  ونسا مودی، مدل ویکتوریا سیکرت موفقیت خود را در سال جاری، در احیای موهای خود می داند. او به مجله AnOther گفت: از آنجایی که به واسطه کارم مجبور به استفاده زیاد از سشوار یا اتو هستم، مراقبت از موها برایم از هر چیزی مهم تر است. برای این کار تا جایی که میتوانم از روغن و محصولات طبیعی و ارگانیک استفاده میکنم. اگر شما نیز به هر دلیلی بیشتر از یک بار در هفته از این وسایل های گرمایشی استفاده میکنید حتما از روغن زیتون، نارگیل یا کنجد برای استراحت به موهایتان استفاده کنید.

  منبع: harpersbazaar

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت