ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

چگونه با چادر خوش تیپ باشیم؟

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 29 ارديبهشت 1397
 • چگونه با چادر خوش تیپ باشیم؟

  خیلی از خانم ها همیشه از چادر استفاده میکنند اما خیلی ها هم در چنین روزهایی مانند ماه رمضان از آن استفاده میکنند به همین دلیل استفاده درست از آن را بلد نیستند و نمی دانند چگونه میشود با چادر هم ظاهری آراسته و به روز داشته باشند، خانم ها در هر صورت باید به ظاهر خود اهمیت بدهند چه چادر بپوشند چه نپوشند؛ در این مطلب به نکاتی اشاره میکنیم که با چادر هم ظاهر شما را تحسین کنند.

  انتخاب شال و روسری

  دقت کنید به علت اینکه رنگ چادر مشکی است، بهتر است از رنگ های روشن برای شال و روسری تان استفاده کنید و همچنین از رنگ هایی که با کفشتان جور در می آید. اگر به طور معمول از چادر استفاده نمیکنید ، بهتر است روسری هایی با جنس نخ انتخاب کنید زیرا خوب روی سر می ایستد و لیز نمیخورد، به هیچ وجه از روسری های ساتن استفاده نکنید زیرا علاوه بر نگه داشتن چادر ، نگه داشتن روسری نیز به کار شما اضافه میشود که بسیار سخت است.

  انتخاب مانتو

  با توجه به اینکه به فصل تابستان نیز نزدیک میشویم بهتر است از مانتو های نازک استفاده کنید، زیرا چادر به علت رنگ تیره به اندازه کافی گرما را به خودش جذب میکند، اگر از زیر هم لباس ضخیم بپوشید باعث میشود که عرق کنید و این باعث به هم ریختن آرایش و ظاهر شما میشود، پس توصیه میشود از لباس های نازک تر استفاده کنید تا بعد از گذشت مدتی ظاهرتان خستگی را نشان ندهد.

  همچنین از رنگی استفاده کنید که با روسری تان جور باشد تا جلوه ی زیبا تر ی داشته باشد.

  آستین ها

  چگونه با چادر خوش تیپ باشیم؟

  آستین مانتو معمولا از چادر پیداست. پس اولین چیزی که خانم های چادر هنگام خرید مانتو باید به آن دقت کنند، آستین است، اول اینکه به اندازه ی کافی بلند باشد تا مجبور نباشید از ساق دست استفاده کنید و دوم  اینکه طرحی زیبا داشته باشد.

  چگونه با چادر خوش تیپ باشیم؟

  استفاده از ساق دست نوعی ناهماهنگی در لباستان به وجود می آورد و ممکن است که شلخته به نظر برسید.

  کفشها

  چگونه با چادر خوش تیپ باشیم؟

  اگر قرار نیست که زمان زیادی را بیرون باشید و کفش پاشنه بلند نیز پاهایتان را اذیت نیمیکند، بهتر است از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید، علاوه بر اینکه شما را کشیده تر نشان میدهد همیشه نیز شیک تر هستند. اما اگر مجبور هستید که از کفش های اسپورت استفاده کنید حواستان باشد که از پایتان بزرگتر نباشند، کفش هایی ظریف، ظرافت بیشتری به شما میدهد و با چادر هم بیشتر جور در می آید.

  مدل بستن شال

  چگونه با چادر خوش تیپ باشیم؟

  مدل های زیادی برای بستن شال و روسری وجود دارد که با سرچ کردن در اینترنت میتوانید پیدا کنید، اگر مدل بستن شال تان با کاری که همه میکنند متفاوت باشد، جلوه ی شیک تری دارد.

  یادتان باشد حتی اگر از چادر استفاده میکنید این حق شماست که به ظاهر و شیک پوشی خود اهمیت بدهید، و همیشه جذاب به نظر بیایید.

  نظر (2)

  • fatemeh

   23 مهر 1397 در 19:48 |
   خانوم ها چادر میپوشن که جلب توجه نکنن اونوقت شما مطلب میذارید ک چجوری با چادر جذاب باشن و جلب توجه کنن؟!
   متاسفم ......!!!!

   پاسخ

  • yasamin

   29 ارديبهشت 1397 در 12:08 |
   چه عجب برای افراد چادری هم مطلب گذاشته شد؟

   پاسخ

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت