ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

10 راز زنان خوش پوش

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • سه شنبه, 24 بهمن 1396
 • 10 راز زنان خوش پوش

  در میان حرفه ، خانواده،شاید پیدا کردن زمان برای خودمان و اینکه هر روز  از منزل  با ظاهری آراسته  بیرون برویم غیر ممکن به نظر برسد.اما به ما اعتماد کنید ما در این مطلب چند راه ساده و قابل استفاده که زنان مدرن  از آنها استفاده میکنند، برایتان آورده ایم.

  1-برنامه ریزی داشته باشید

  شما ممکن است برای هر چیزی برنامه ریزی داشته باشید، اما اجازه ندهید که صبح جمعه شمااز بین برود، اگر مایلید که تر و تمیز باشید، همون گونه که برا ی برنامه  ارزش غذایی هفته تان برنامه ریزی میکنید، برای لباس هایی که باید در طول هفته بپوشید نیز برنامه ریزی کنید تا با استرس کمتری صبحتان را اغاز کنید تا از شر لباس های روزمره خسته کننده راحت شوید.

  2- زنان شیک رادنبال کنید

  پیشگامان مد را در اینتر نت دنبال کنید، عکس های چند فرد مشهور در زمینه مد را که تیپ ظاهری شان را  تحسین میکنید در نظر داشته باشید و برای پوشیدن لباس از آنها الهام بگیرید. شبکه ها اجتماعی مانند اینستاگرام برای شروع خوب میباشند. صفحات آنها را چک  کنید، حتما به الهامات زیادی بر میخورید.

  3- برای رویداد های مختلف لباس متناسب بپوشید

  اگر معمولا با این سوال مواجه میشوید که " حالا چه بپوشم؟"  به این نکته توجه کنید که کجا میروید؟ با چه کسی قرار ملاقات دارید؟  و یا چه کسی را قرار است ببینید؟ همیشه اشتباهاتی در رابطه با اینکه خیلی خوشتیپ باشیم مرتکب میشویم، اگر همیشه از یک مدل لباس استفاده میکنید، (مثلا شلوار جین) بهتر است این روند را ادامه ندهید.

  4- رژ لب قرمز جیغ استفاده کنید

  مد شناخته شده ی  "it-girl "با صراحت راجع به رژ لب با تن هایی رنگی مثل قرمز آلبالویی براق میگوید: این رنگ ها درخشش چهر را به سرعت بالا میبرند و بیان گر این است که: من برای خودم وقت می گذارم حتی اگرشما این کار را نکنید.

  5- همیشه از اکسسوری استفاده کنید

  10 راز زنان خوش پوش

  سعی کنید حد اقل از یک نوع اکسسوری استفاده کنید، یک گردنبند، یک روسری یا دستمال گردن خوش رنگ و یا حتی یک جفت گوشواره ی زببا. یادتان باشد که لازم نیست زیاد از حد در این مورد تلاش کنید. " حد اقل" میتواند زیبا تر باشد.

  6-  روی اصول اولیه مناسب وقت بگذارید

  اصول اولیه به هیچ وجه مسئله پیش پا افتاده ای نیست بلکه بنیاد این مسئله میتواند باشد (و البته ساده). تا به حال توجه کرده اید که چرا یک خانم با یک شلوار جین چسبان و بلوز نیم تنه و کفش پاشنه بلند بسیار عالی به نظر می آید؟ شاید چند لحظه زمان ببرد تا شما متوجه زیبایی استایل او شوید اما او وقت زیادی را صرف اینکه هر تکه از لباسش مناسب با دیگری باشد،کرده است.

  7- کفش ها ی رنگی بپوشید

  در مورد کفش ها ، مدل های رنگی یک سبک خیلی خاص است. مدل های از کفش وجود دارد که نه پاشنه ی بسیار بلند ی دارند و نه به طور کامل تخت( فلت) هستند. دفعه ی بعد که شلوار جین پوشیدید نه از کفش های تخت و نه پاشنه های خیلی بلند استفاده نکنید بلکه یک کفش پاشنه بلند معمولی را امتحان کنید تا ببنید که چه تغییر بزرگی در استایلتان ایجاد می کند.

  8- یک لباس تحسین برانگیز داشته باشید

  10 راز زنان خوش پوش

  هر از چند گاهی احتیاج به تشویق خود دارید، هرچیزی که ممکن است بسیار جلب توجه کند مانند یک بوت بلند یا یک لباس قدیمی که از مادرتان برایتان مانده است یا یک کیف دستی فوق العاده. چیزی این چنینی را در کمد خود داشته باشید که با هر بار استفاده از آن واقعا احساس خوبی نسبت به خودتان پیدا کنید.

  9- کیف وسائل ضروری با خودتان حمل کنید

  اکثر خانم های مدرن همیشه آماده اتفاق های غیر منتظره هستند، مثل لکه ها، پارگی ها ویا حتی تاول هایی که از کفش نامناسب به وجود می آید، همیشه کیف خود را چک کنید که وسائل مورد نیاز در آن باشد، وسائل دوختن و هر چیزی که ممکن است در روز به آن احتیاج پیدا کنید.

  10- لباس زیر مناسب بپوشید

  خانم های شیک می دانند که خوش لباس بودن مستلزم این است که از زیر لباس های مناسب به تن کنید،

  هیچ چیز مثل خط لباس زیر نمی تواند ظاهر شما را به هم بریزد. یک راه کار برای مواردی که در آن ایراد دارید پیدا کنید، و در آخر  قبل از خارج شدن از خانه یک نگاه کلی در آینه ( در نور طبیعی) بیاندازید تا مطمئن شوید همه چی رو به راه است.

   منبع: stichfix

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت