ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
محبوبترین برندهای لوازم آرایشی دنیا چیست ؟
چهره ها در اینستاگرام
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
عوارض لیزر کردن بدن
10 موزیک برتر در سایت مشروح

باید و نباید آرایش مخصوص باشگاه

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • پنج شنبه, 25 مرداد 1397
 • باید و نباید آرایش مخصوص باشگاه

  برای بسیاری از خانم ها آرایش کردن برای زمان ورزش و باشگاه کار غیرعادی و مسخر ای به نظر میرسد. اما هستند بانوانی که دلشان میخواهد در باشگاه هم چهره زیبایی داشته باشند، چرا که بسیاری از آنها مربیان ورزشی هستند و گذراندن ساعات زیادی از روز بدون آرایش روی روحیه شان تاثیر منفی میگذارد.

  برای همین ما در این مطلب این بانوان را برای آرایش بهتر در باشگاه راهنمایی خواهیم کرد.

  بدون آرایش زیبا به نظر برسید

  به هیچ عنوان کرم پودر نزنید

  باید و نباید آرایش مخصوص باشگاه

  زمانی که ورزش می کنید بدن شما بعد از مدتی شروع به عرق کردن میکند. عرق کردن راهی برای خروج سموم از منافذ  پوستی است. اگر این منافذ از طریق کرم های بسته شود، در واقع شما راه خروج عرق و سموم را از پوست خود مسدود کرده اید. بنابراین شما هیچ وقت از تاثیر مثبتی که ورزش کردن بر سلامت پوست شما می گذارد بهره مند نخواهید شد.

  از ریمل استفاده کنید

  باید و نباید آرایش مخصوص باشگاه

  با توجه به نکته ای که درباره منافذ پوستی گفته شد، بهتر است از لوازم آرایشی استفاده کنید که روی پوست شما قرار نمی گیرند. مثل ریمل! به عبارت دیگر این مژه ها هستند که با ریمل زیبا میشوند که دخالتی در فرایند عرق کردن ندارند.

  رژ لب راه چاره است

  باید و نباید آرایش مخصوص باشگاه

  نیازی نیست که از تمامی ابزار آرایشی تان استفاده کنید. رژلب از آن دسته از ابزارهای آرایشی است که حتی به تنها می تواند ظاهرتان را از این رو به این رو کند. با انتخاب یک رنگ مناسب چهره تان می توانید رنگ و رخ تان را در باشگاه جلوه دهید.

  حواستان به مداد چشم و خط چشم باشد

  باید و نباید آرایش مخصوص باشگاه

  توصیه ما این است که هرگز برای آرایش مخصوص باشگاه از مداد چشم و خط چشم استفاده کنید. ولی اگر دلتان میخواهد که استفاده کنید از نوع ماندگار آن استفاده کنید چرا که نوع معمولی آن با کوچکترین قطره عرق روی صورتان چکه میکند و چه چیزی بدتر از این؟

  لنز؟ شوخی تان گرفته؟

  باید و نباید آرایش مخصوص باشگاه

  استفاده از لنزهای زیبایی در باشگاه ها یکی از آسیب زا ترین کارهایی است که میتوانید با چشمتان بکنید. فشاری که چشم ها در باشگاه و در هنگام ورزش تحمل میکند کافی است تا دیگر بار اضافه لنز را به آن اضافه کنید. توصیه ما به شما این است که هرگز و هرگز از لنز زیبایی در زمان ورزش استفاده نکنید.

  منابع: nypost - stylecaster

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آرایش صورت