ویدئو مشروح
آموزش شیرینی پزی
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش غذای فرنگی
خواص مواد غذایی
خواص جوانه گندم
آموزش غذای ایرانی

طرز تهیه ساندویچ صبحانه مک دونالد

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • سه شنبه, 24 بهمن 1396
 • طرز تهیه ساندویچ صبحانه مک دونالد

  اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم که همین الان که در حال تایپ کردن هستم، مشغول خوردن یکی از این ساندویچ ها هستم، و به محض اینکه این مقاله را تمام کردم مقدار بیشتری از آن را درست خواهم کرد به اندازه ای که به مدت دوهفته در فریزبرای صبحانه  داشته باشم. کاری که در صبح انجام میدهم این است که ماکروفر راروشن میکنم و یک عدد از این ساندویچ ها در آن قرار میدهم، کمی آرایش میکنم، و دخترم را از خواب بیدار میکنم تا برای مدرسه اش لباس بپوشد، و در این فاصله ساندویچ ما برای سرو شدن در میز صبحانه آماده اس، به همین سادگی.

  مواد مورد نیاز برای تهیه ی یک عدد ساندویچ

  طرز تهیه ساندویچ صبحانه مک دونالد

  1عدد تخم مرغ

  2 عدد نان تست یا نان انگلیسی

  1 تکه کالباس

  1 تکه پنیر گودا یا چدار

  دربهای بزرگ ظروف مربا

  اسپری آشپزی

  قدم اول:پختن تخم مرغ ها

  طرز تهیه ساندویچ صبحانه مک دونالد

  درب های مربا را به وسیله اسپری چرب کنید و در یک تابه ی بزرگ قرار دهید، تخم مرغ ها را درون درب ها بشکنید و با چنگال سفیدی و زرده ی تخم مرغ را به هم بزنید، مقداری آب دور درب ها بریزید، و بگذارید روی دمای معمولی پخته شوند معمولا 2 دقیقه زمان میبرد. سپس آنها را از حرارت بردارید.

  قدم دوم: جمع کردن ساندویچ

  طرز تهیه ساندویچ صبحانه مک دونالد

  ابتدا یک تکه پنیر روی نان قرار دهید ، سپس یک عدد کالباس قرار دهید و در آخر تخم مرغ پخته شده را بگذارید.

  قدم سوم: اجازه دهید ساندویچ در کاغذش بخار کند

  قسمت مهم مزه ی ساندویچ های مک دونالد به این خاطر است که اجازه میدهند تا چند دقیقه در کاغذ پوستی بخار کند، اگر تخم مرغ هنوز حرارت دارد لازم نیست آن را دوباره گرم کنید اما اگر سرد شده است، ساندویچ را چند لحظه در ماکروفر قرار دهید تا کمی حرارت به خود بگیرد، سپس 5 دقیقه به آن فرصت دهید تا پنیر کاملا آب شود، این کار باعث میشود تا طعم ها با هم مخلوط شود.

  نکته: زمانی که آنهارا فریز میکنید آنها کاملا یخ میزنند، ساندویچ را که با کاغذ پوستی بسته بندی کرده اید، با فویل بپوشانید و سپس داخل فریزر قرار دهید، و برای استفاده دوباره، آنها را در دمای 350 درجه ی فارنهایت به مدت 20 دقیقه گرم کنید یا به هر طریقی که راحت هستید این کار را انجام دهید فقط حواستان باشد که مرکز ساندویچ یخ زده باقی نماند.
  منبع: ehow

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - آموزش انواع غذاهای فرنگی

  مطالب جذاب - آموزش شیرینی پزی