ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

حرکات غیر معمول مژگان صابری در جشنواره فجر

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • دوشنبه, 23 بهمن 1396
 • حرکات غیر معمول مژگان صابری در جشنواره فجر

   در روز دوم جشنواره فیلم فجر، حرکات غیرمعمول مژگان صابری یکی از بازیگران فیلم سینمایی «شعله ور» باعث جلب توجه خبرنگاران و از نکات قابل توجه نشست خبری این فیلم بود.

  اما حالا برخی میگویند  که این بازیگر مبتلا به « اوتیسم » می باشد و از این جهت چنین رفتارهایی از او در نشست خبری فیلم « شعله ور » سر زده است.

  مردم ببینید! ولی دیرتر و دانسته تر قضاوت کنید!

  مژگان صابری، بازیگر فیلم شعله ور در کنفرانس خبری جشنواره فیلم فجر، سوژه خنده و تمسخر و توهین عده ای از خبرنگاران و کاربران فضای مجازی شد، چون برای "حرکات عجیب و غریب" و "غیرمتعارف" او، دلایل نادرستی را اعلام کردند.

  - خواسته جلب توجه کند و متفاوت از دیگران باشد.

  - گُل زده بود و در حالی که تلاش می کرد نشان ندهد که مواد کشیده، کنترل رفتارش را نداشت.

  حرکات غیر معمول مژگان صابری در جشنواره فجر

  این تصاویر به سرعت در فضای مجازی منتشر شد. بسیاری از افراد معتقد بودند این بازیگر مبتلا به بیماری اوتیسم است. این قضاوت ها به قدری زیاد شد که برخی از چهره‌ها به آن واکنش نشان دادند.

  هانیه زاهد از عکاسان سرشناس در اینستاگرامش نوشت: پیرو جنجالهای اخیر در مورد ایشون باید عرض کنم که: ایشون اوتیسم نَدارند، توجه کنید، نَدارند بنده شخصا سوال کردم.

  از عوامل و کارگردان حتی خواستم با خودش تماس بگیرن که گرفتن و به من گفتن خودش هم گفته نه همچین چیزی نیست، تم رفتاری ایشون شخصی و متعلق به خودش هست حتی دوستان و هم کلاسی های ایشون که ایشون رو میشناسن هم گفتن به من تم خودش اینطوریه. نکته ی مهم تر از همه ی اینها افراد اوتیسمی افراد مشکل داری نیستن ،مشکلات رفتاری دارن اما مثل بقیه هستن فقط کمی باید درک بشن و البته زود هم درمان بشن و باید فهمیدشون کما اینکه در دنیا افراد نابغه ایی هستن که دارای اوتیسم هستن.

  پس هر رفتار غیر عادی رو به بیماریهای گوناگون نسبت ندهیم، لطفا به دیگرانی که نمیدونن هم انتقال بدین این مطلب رو و نکته ی اخر همه میدونن که در نشستهای خبری شکار میشن و زیر ذره بین هستن پس کسی نمی تونه عکاس ها رو مورد شماتت قرار بده چون اونها فقط وظیفه شون رو انجام دادن. و در آخر امیدوارم هر جا هست موفق باشه.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی