ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

زیبا بروفه در آستانه ی مادر شدن

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 20 اسفند 1396
 • زیبا بروفه در آستانه ی مادر شدن

  ماجرای مادر شدن زیبا بروفه توسط کارگردان سریال هاتف از آنجایی علنی شد که داریوش یاری کارگردان سریال هاتف در توضیح تغییر بازیگر سریالش از بارداری زیبا بروفه سخن به میان آورد.

  این کارگردان علت تغییر بازیگر را بارداری زیبا بروفه و استراحتی که پزشک برایش تجویز کرده بود اعلام کرد.اگرچه انتشار خبر بارداری زیبا بروفه توسط کارگردان معروف با واکنش های پیام صابری همسر این هنرمند مواجه شد اما گفتنی است که این زوج هنرمند به زودی صاحب فرزند میشوند.

  زیبا بروفه در آستانه ی مادر شدن

  داریوش یاری، کارگردان سریال " هاتف" درباره دلیل غیبت زیبا بروفه در صحنه‌های کربلای سریال «هاتف» و جایگزین شدن بازیگر دیگری به جای او در این صحنه ها این طور توضیح داد: خداوند هدیه ای را که زیبا بروفه مدتی منتظرش بود در روند تولید این سریال به او زودتر داد.

  واکنش همسر «زیبا بروفه» به کارگردان «هاتف» درمورد بارداری زیبا بروفه

  زیبا بروفه در آستانه ی مادر شدن

  داریوش یاری عزیززندگی خصوصی هنرمندان وسیله ای برای دیده شدن شما نازنین و تحت تأثیر قرار دادن مردم عزیزمان نیست تا با ذهنی خلاق و قصه پرداز خود از بارداری همسر هنرمند و مهربانم برای مردم معجزه بسازید. جهت اطلاع حضرتعالی عرض می کنم. از تصمیم تا خبر بارداری همسرم چهارماه هم نمی گذردو اگر علاقه مندید دقیقتر برایت توضیح دهم ۲۷ اردیبهشت ۹۶ تصویبو روز ۲۲ شهریور ۹۶ دکتر بارداری یک ماهه همسرم را اعلام کرد.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی