ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

بیوگرافی بهنام بانی

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 11 فروردين 1397
 • بیوگرافی بهنام بانی

  بهنام بانی خواننده محبوب این روزهای نسل جوان اهل دامغان است و در ١١مهر سال ٦٦ به دنیا آمده است. او فرزند یک خانواده ٤ نفری است. بهنام بانی تنها یک خواهر بزرگتر دارد و دارای یک خواهر زاده به نام شاینا می باشد.

  تحصیلات

  بهنام بانی تحصیلات خود را در سال ۸۴ در شهر شاهرود در رشته ی مندسی عمران گذرانده است و از همان موقع در عرصه موسیقی فعالیت داشته است اما به گفته ی خودش او سالها تلاش کرد تا شناخته شود و صدایش شنید شود اما در آن مدت موفق نشده بوده است، تا اینکه در یکی دو سال اخیر قطعاتی را با همراهی و تنظیم حامد برادران پخش نموده هست، و به گفته خودش وارد شرایط جدیدی شده که به نوعی شروعی جدید و ناب از فعالیت های بهنام بانی در عرصه موسیقی بوده هست که طی انعقاد قراردادی با مدیریت موسسه «آوای فروهر» به زودی کارهای جدید خود را اغاز خواهد نمود.

  وی در سن ۸ سالگی قاری قرآن بود و در صف مدرسه قرآن قرائت می‌کرد و از همان دوران کودکی آرزوی خوانندگی و کنسرت را در سر داشت.

  بهنام بانی و همسرش

  بیوگرافی بهنام بانی

  "بهنام بانی و همسرش" عنوان آشنای این روزهای شهرت بانی است، در صورتی که او هنوز ازدواج نکرده و به همراه خانواده اش زندگی میکند. دلیل این شایعه کنجکاوی طرفداران برای شناختن خانواده ی خواننده ی محبوب خود است، و گفتنی است عکس هایی که با عنوان او و همسرش در فضای مجازی پخش میشود، عکس او و طرفدارانش است.

  بیوگرافی بهنام بانی

  بهنام بانی به همراه مادرش.

  داستان سیبیل معروف اش

  بیوگرافی بهنام بانی

  او در باره ی اینکه چرا سیبیل میگذارد اینطور میگوید: سه سال پیش بود دقیقا، عروسی خواهرم بود، که من بهره برداری از سبیل کردم که این پیشنهاد از طرف یکی از دوستام بود، البته خیلی مخالفت داشتم ولی با کاراکترم جوره و خودم خیلی دوسش دارم.

  کنسرت‌ها

  بیوگرافی بهنام بانی

  بهنام بانی با اولین کنسرت خود یک رکورد جدید در مارکت موسیقی ایران به ثبت رساند.

  تمام ۴۱۰۰ بلیت نخستین کنسرت بهنام بانی در سالن همایش میلاد تهران در کمتر از ۱۵ دقیقه به فروش رسید.پس از تهران به ترتیب در شهرهای جزیره کیش، متل قو، چالوس، رشت و ساری کنسرت برگزار گردید که در تمام کنسرت‌ها آهنگ‌های علاقه خاص، من یه دیوونم، چی بگم، عاشقم کرده، همه دنیام، بَسَمه، اخماتو وا کن، چه بخوای چه نخوای و چند ترک جدید دیگر به رهبری حامد برادران اجرا شد.

  علایق و خصوصیات وی

  بهنام بانی به بازیگری علاقه‌ی زیادی دارد و اصلاً آشپزی‌اش خوب نیست و درواقع باید گفت افتضاح است. او از انتقاد سازنده استقبال می‌کند و از بین آهنگ‌هایش قطعه‌ی «من یه دیوونم» را دوست دارد.

  او می‌گوید یکی از تصمیماتی که در آینده دارد این است که ماندگار شود و در این رابطه می‌گوید: هر وقت مغرور نشوید، هر وقت فکر نکنید که شما بهترین هستید می‌توانید ماندگار شوید. هر وقت فکر کنید بهترین هستید، شک ندارم که احتمال افتادن شما هست چون هیچ‌وقت هیچ‌کسی در موزیک بهترین نیست.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی