ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

بهترین فیلم های سال 2018

 • نویسنده: رامین پنجه ء
 • چهارشنبه, 27 تیر 1397
 • بهترین فیلم های سال 2018

  همه در ماه دسامبر می پرسند که نام بهترین فیلم های سال 2018 چیست؟ اما ما ترجیح می دهیم که طبق جدول آمار فروش فیلم و بروزرسانی منظم،بطور 100 درصدی،بهترین فیلم ها را به شما پیشنهاد کنیم. این فیلم ها جزء 10 فیلم برتر نیستند.

  بلکه همه ی فیلم های 2018 است. فیلم های جالب و هیجان انگیز،در همه ی ژانرها و با هر سبک و سیاقی به سلیقه ی همه ی بینندگان از سراسر جهان.

  1-مرد مورچه ای و زنبورک (Ant-Man and the Wasp)

  بهترین فیلم های سال 2018

  تاریخ انتشار: 6 جولای
  بازیگران: پائول راد-ایوان جلین لیلی-میشل پنا-میشل داگلاس
  کارگردان: پیتون رید
  فیلم مرد مورچه ای و زنبورک این فیلم از روی یک داستان فوق العاده به نام مرد مورچه ای باهوش و زیرک ساخته شده. داستان این فیلم در مورد یک پدر پیر ابر قهرمان به نام اسکات لنگ(با بازی راد) به همراه خانواده ی پرجمعیت و دوستان و مبارزانش است. پایان فیلم جالب تره و ادامه ی داستان بخش اوله. فرود اجسام سنگین ناشناخته به زمین و ادامه ی این ماجرا،باعث کمدی شدن فیلم میشه. گرچه سینمای فاخر جهانی، از این مضامین، پر شده. راگناروک،خوشحال بود از اینکه اولین کسی است که واقعا نقشش را مثل یک کمدین شایسته،ایفا کرده و واقعا در انجام این کار متبحره. راد(بازیگرمرد) کارهای مضحکی در فیلم انجام میده و پنا(زوج هنری راد) دوباره حس و حال راد را از او میگیرد. و رید(کارگردان) بمنظور برآوردن انتظارات بیننده،بخش اکشن را به فیلم افزوده. خوشبختانه فیلم،ارائه دهنده ی لحظات یک مرد دلربا و فریبنده و به دور از اغراق در خلق صحنه های تخریب و عذرخواهی بعد آن،است.

  2- بازی شبانه (Game Night)

  بهترین فیلم های سال 2018

  تاریخ انتشار: 23 فوریه
  بازیگران: جیسون بیتمن-راشل مک آدامز-گیلی چندلر-بیلی مگنوسن
  کارگردان ها: جان فرنسیز دیلی و جاناتان گلدستین
  بازی شبانه،فیلیمه که راحت میشه حدس زد. تیزرها و تبلیغات این فیلم،در قالب طنزه که پر از صحنه های شوخی،در مورد فرهنگ پاپ و احساسات پیش بینی شده در دعواهای میان دو نفر است. در 30 دقیقه ی اول این فیلم که اینطوریه. اما همینطور که فیلم جلو میره،بازی دوستداشتنی زوج هنری،بیتمن و مک آدامز دیده میشه. که ناگهان خودشان را وسط بازی 1997 میشل داگلاس،می بینند. کارگردانان این فیلم که قبلا فیلم تعطیلات 2015 را کارگردانی کرده بودند و نویسنده ی مشترک آن کار بودند، می گویند که برای طراحی و ساخت تیزر داستان این فیلم جدید،زحمت بیشتری کشیده شده. سکانس های این فیلم،همان جلوه های بصری فیلم بازی ادگار رایت است. فیلمی که یه پایان مشخص داره. و مک آدامز سهم ویژه ای در فروش فیلم داره. شبیه فیلمی که او را احاطه کرده و او وظیفه ی سختی بعنوان بازیگر بر عهده داره.

  3- مراسم (The Ritual)

  بهترین فیلم های سال 2018

  تاریخ انتشار: 9 فوریه
  بازیگران: رافه اسپال-آرشر عالی-رابرت جیمز کالیر-سم تراقتون
  کارگردان: دیوید براکنر
  در این دنیا،جنگل همیشه جایی برای فرار و گم شدن است. مراسم، یک فیلم ترسناکه. جاییکه در آن گروهی از مردان میانسال،ترس را به جان خریده و برای گرفتن مراسم دوست مرده ی خود و دیدن منظره ی طبیعی جنگل و غلبه بر ترس و وحشت خود،وارد جنگل می شوند. این گروه به تلاش خود و ماجراجویی ادامه میدهند،غافل از اینکه جنگل،برنامه های دیگری برای آنها دارد. شاید قبل از دیدن،یه تجدید خاطره باشه از فیلم کلاسیک وراثت در سال 2005 به کارگردانی نیل مارشال. مراسم،ابعاد درونی شخصی را کشف می کند درحالیکه سرشار از ترس است. دیدن این فیلم حتی باعث میشه که درباره ی فرار آخر هفته ات طبق تقویم،تجدید نظر کنی.

  4- مکان بی صدا(A Quiet Place)

  بهترین فیلم های سال 2018

  تاریخ انتشار: 6 آپریل
  بازیگران: امیلی بلانت-جان کراسینکی-ملیسنت سیموندز-نوآ جاپ
  کارگردان: جان کراسینکی
  منطقیه که به سلیقه ی کراسینکی در ساخت فیلم،شک کنی.فیلم در رتبه ی 13 است. مخترع تولید این فیلم،میشل بی، بوده. در دو اثر اخیرش،مصاحبه ی کوتاهی با سازندگان مردان مخوف انجام داده که در مورد جیم،فیلمساز جوان است. و هنوز مکان بی صدا،یک مکان عالی در جهان است. بعد از اینکه هیولاها با صداهای ترسناکشان،بر سیاره غلبه کرده و آن را تسخیر می کنند،زوج هنری با بازی کراسینکی و بلانت در نقش همسر،زندگی محتاطانه ای با دو فرزندشان دارند و در مکانی آرام و به دور از هرگونه صدا و با آرامش نسبی،از فرزندانشان محافظت می کنند. اما هیولاها برنامه های دیگری دارند. اینگونه تعبیر شده که فیلم جنبه ی سیاسی دارد و در زمان ترامپ و در مورد اوست، اما این فیلم صرفا در مورد نگرانی های خانواده هاست و فیلمی موثر و قوی است.

  5- پلنگ سیاه (Black Panther)

  بهترین فیلم های سال 2018

  تاریخ انتشار: 16 فوریه
  بازیگران: چادویک باس من-میشل جوردن-لوپیتا نیانگ-دنی گاریا
  کارگردان: رایان کاگ لر
  در فیلم کاگ لر،نرم افزارهای جدید جاسوسی،کاخ تشریفات،جنگ خیالی و نقد سیاسی،به نمایش در می آید. در این فیلم،نقش راکی فرن چایز بعنوان یک مشت زن،تکریم شده و کاگ لر از او در این فیلم جالب و هیجانی،یک ابر قهرمان ساخته و در فیلم به مساله ی استعمارگری پرداخته. جنگ گسترده ی ایدئولوژیک میان پادشاه جدید،تی چالا (با بازی باس من) و کیل مانگر،فرد انقلابی آمریکایی(با بازی جوردن)،قبلا در کتاب های تاریخی و طنز،دیده شده بود اما هرگز به شدت جنگ و ستیزهای پیش آمده در فیلم نبوده.

  6- نابودی (Annihilation)

  بهترین فیلم های سال 2018

  تاریخ انتشار: 23 فوریه
  بازیگران: ناتالی پورتمن-جنیفر جیسون لی-جینا رادریگرز-تسا تامسون
  کارگردان: الکس گارلند
  جف واندرمیر،نویسنده ی داستان های علمی-تخیلی است که الکس گارلند فیلمساز،برای ساخت فیلمش از او وام گرفته و منجر به ساخت فیلم نابودی شده. گارلند،مطابق با داستان،فیلمش را جلو نبرده اما مفهوم و محتوای فیلم را همانند داستان،حفظ کرده. داستان در مورد گروهی از زنان از جمله پورتمن،؛در نقش استاد زیست شناسی است که برای کشف یک پدیده ی ناشناخته و نامعلوم به فلوریدا سفر می کنند. در حین سفر،ماجراهایی برای آنها پیش می آید که بعید بنظر می رسد که از آن،زنده بیرون بیایند. کار در محل فیلمبرداری مشابه،مانند فیلم جان کارپنتز،فیلم را ضعیف کرده. کارگردان در این فیلم از حل معما برای بینندگان اجتناب می کند و این کار را به عهده ی خود آنها می گذارد. گارلند در این فیلم از تصاویر روان پریشانه و توهم زا مانند استتار حیوانات،تغییر شکل انسان به گل و به نوعی موزیکال،بهره برده. نظیر فیلم ادیسه ی زمانه در سال 2001. او جرات و جسلرت این رو داره که فیلم را به زبانی بسازه که برای بینندگان قابل فهم نیست.

  دانلود فیلم Annihilation

  7- رکسان رکسان (Roxanne Roxanne)

  بهترین فیلم های سال 2018

  تاریخ انتشار: 23 مارچ
  بازیگران: شانته آدامز-ماهرشالا الی-نیا لانگ-الویس نولاسو
  کارگردان: میشل لارنل
  موسیقی سنتی،شروع ضعیف و در ادامه،قوی فیلم و پایان باز،ژانری است که همیشه نیاز به ریمیکس شدن دارد. فیلم رکسان رکسان،تاریخچه ی بروزی از یک رپر زن به نام کویین بریج با بازی شانته است که در سال 1980 میلادی،مشهور شد. این فیلم،یک زندگی نرمال روزانه همچون صحنه هایی از فیلم زندگی در سفر را به نمایش نمی گذارد. بلکه داستان یک رپر جوان مشهور به نام نصیر است که احساساتش شبیه شابیز فادر است اما میشل لارنل کارگردان،به اندازه ی کافی باتجربه و صبور است که این اجازه را به بازیگران خود میدهد تا نقش را به بهترین شکل،ایفا کنند. همراه با شوخی و طنز. آدامز باعث میشه که بیننده،مشتاق دیدن کل فیلم باشه. مثل نبرد آغازینش با مادر مخالفش(لانگ) و نبرد بعدی اش با دوست پسر سوء استفاده گرش با بازی الی. با بازی تماشایی شانته،میشه گفت که ماجرایی جالب و هیجان انگیزه.

  8-اولین اصلاح شده (First Reformed)

  بهترین فیلم های سال 2018

  تاریخ انتشار: 18 می
  بازیگران: اتهان هاکی-آماندا سیفرید-کدریک کیلز-ویکتوریا هیل
  کارگردان: پائول اسچرادر
  این فیلم،داستان ریاضت یک کشیش است که از بحران ایمان،رنج می برد. نویسنده و کارگردان،پائول اسچرادر،به گذشته برمی گردد با بهترین اثرش بعنوان نویسنده ی تلویزیونی در فیلم راننده تاکسی در سال 1976 که داستان یک مرد اختلال گر و خشن و سرشار از گناه و خشم در دنیاست. فیلم اولین اصلاح شده،داستان مردی با بازی هاکی است که یک جوان فعال در محیط را نصیحت میکند و در آخر بخاطر عقاید درستش،مورد آزار قرار می گیرد. ایده های اسچرادر کارگردان در ساخت این فیلم،بارها و بارها تغییر یافته و نسبت به آثار قبلی اش،کوتاه،ویرایش شده و با کنترل بیشتر است. او در این فیلم از چیزی استفاده کرده که برای اولین بار بعنوان نقد در کتابش خواند. سبک ماورایی در این فیلم،هدف استادانی نظیر رابرت برسون و تئودور دریر است که موضوعاتی همچون نگرانی،بحث و مناغشه را در فیلم مطرح میکند. در نوشته های اسچرادر،می توان به راز بقا و در لحظات پایانی فیلم میشود به قدرت تکان دهنده،پی برد.

  9- تو هرگز واقعا اینجا نبودی (You Were Never Really Here)

  بهترین فیلم های سال 2018

  تاریخ انتشار: 6 آپریل
  بازیگران: جاکین فونیکس-کاترینا سامون-الکس مانت-جان دامن
  کارگردان: لین رمسی
  شما فیلم های هیتمن را دیده اید اما هرگز فیلم هیتمن لین رمسی را ندیده اید. یک کارگردان اسکاتلندی که اولین بار با فیلم زندگی شبانه ی ادیسه در سال 2002 با بازی مارون کالر شناخته شد. او از گفته های جان ویک،وام گرفته و به معنای امروزی و گسترده ی آن در فیلم می پردازد. موضوع این فیلم جنایی از داستان تولد تا مرگ به نویسندگی جاناتان ایمز است که در آن،سربازی به نام جو(با بازی فونیکس)،جان دختری را نجات می دهد که در جریان توطئه ی سیاسی،ربوده شده. موضوع انتقام وحشیانه و آهنگ این فیلم،یادآور فیلم های راننده تاکسی،لوگان،شلیک مردان ایکس سال گذشته و راننده، نیکلاس وایدینگ یا فقط خدا می بخشد،است. در این فیلم،چیز جدیدی برای دیدن نیست. پس چه چیزی آن را خاص کرده؟ چیزیکه این فیلم را متفاوت کرده،بازی خوب فونیکس و کارگردانی خوب است که بخوبی، تقابل میان مرگ و زندگی را در این فیلم،نشان می دهد.

  10- برج جوزا (Gemini)

  بهترین فیلم های سال 2018

  تاریخ انتشار: 30 آپریل
  بازیگران: لولا کریک-زو کراوتیز-جان چو-گرتا لی
  کارگردان: آرون کاتز
  در فیلم مسئول خرید شخصی سال گذشته،کریستین استوارت،نقش یک زن جوان را بازی کرد که مسئول خرید هدایا،جواهرات و لوازم جانبی برای یک جشن بود و در آخر،خودش را در میان داستان ارواح دید. فیلم برج جوزا که ستارگانی مانند کریک،در نقش دستیار شخصی بازیگر زن معروف به نام کراوتیز،دارد. این فیلم،همانند فیلمی که در ابتدا ذکر شد،داستانی مشابه از قشر مرفه است با این تفاوت که در فیلم برج جوزا،بجای صحبت از سمت و سوی مافوق طبیعی،مسیر واقعی و ملایم را پیش می گیرد. ورژن راز قتل در لس آنجلس،جالب نیست و او در سراسر فضای فیلم به خشونت،خیال پردازی،سوداگری و غیره پرداخته.

  منبع : thrillist

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی