ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

عمو پورنگ تحت عمل جراحی قرار گرفت

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • سه شنبه, 22 اسفند 1396
 • عمو پورنگ تحت عمل جراحی قرار گرفت

  داريوش فرضيايى «عموپورنگ» در بيمارستان بسترى و تحت عمل جراحى کیسه صفرا قرار گرفت.

  احمد درویشعلی پور کارگردان مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» درباره عمل جراحی داریوش فرضیایی گفت: داریوش فرضیایی دیروز ۲۱ اسفند یک عمل برای کیسه صفرا داشت که خدا را شکر عمل موفقیت آمیزی بود.

  وی ادامه داد: داریوش فرضیایی در بیمارستان شریعتی تحت عمل جراحی قرار گرفت و همان دیروز هم مرخص مشد. به گفته وی، هم اکنون داریوش فرضیایی از وضعیت خوبی برخوردار است.

  هم چنین محمد حسین خلیفه مدیر تولید برنامه های «عموپورنگ» در گفتگو با خبرنگاران؛ در خصوص روند درمان و وضعیت جسمانی داریوش فرضیایی گفت: داریوش فرضیایی به دلیل عارضه سنگ صفرا، تحت عمل جراحی قرار گرفت و در بیمارستان بستری شد.

  وی در خصوص زمان ترخیص و بهبودی این مجری تلویزیون بیان کرد: خوشبختانه حال او خوب است و به زودی از بیمارستان مرخص می شود. ما در حال حاضر، مشغول انجام کارهای ترخیص او هستیم.

  عمو پورنگ تحت عمل جراحی قرار گرفت

  توضیحات عمو پورنگ درباره بستری شدنش در بیمارستان

  خوشبختانه الان وضعیت خوبی دارم و در حال مرخص شدن از بیمارستان هستم.» او درباره علت بستری شدنش در بیمارستان توضیح داد:«مشکل کوچکی پیش آمده بود که خوشبختانه برطرف شد اما برخی دوستان بزرگش کردند. الان خوب هستم و مشکلی هم ندارم.»

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی