ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

اهدای ۲۰ بیلبورد به بهاره افشاری؟

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • پنج شنبه, 21 تیر 1397
 • اهدای ۲۰ بیلبورد به بهاره افشاری؟

  به دنبال انتشار گزارشی در یک روزنامه مبنی بر ۲۰ بیلبورد به عنوان هدیه تولد بهاره افشاری توسط محمدصادق حسنی، سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران به وی اهدا شد،‌ حسنی این ماجرا را تکذیب کرد.

  محمد صادق حسنی با تکذیب این ادعا عنوان کرد:‌ من خودم در جریان این خبر نیستم. قرار شد از آقای سردارآزمون به عنوان یک چهره ارزشی و ورزشی حمایت شود. ما برای اکران فیلم سریک به کارگردانی خانم بهاره افشاری که سردارآزمون بازیگر آن است، سالنی را تهیه کردیم تا افتتاحیه اکران در آن جا برگزار شود.  در این بین با توجه به این که رویکرد این فیلم یک رویکرد کاملا ورزشی است و احترام به مرام ورزشی و حمایت از ورزشکاران مدنظر ماست تا خدای نکرده قهرمانان ما آسیب روحی و اجتماعی نبینند و مردم از این استقبال کنند، از ما درخواست کردند که برای تبلیغات فیلم به آن‌ها کمک کنیم.

  او ادامه داد: از آن‌جایی که وظیفه سازمان ورزش کمک به ورزشکاران و ورزش است ما این مساله را مورد توجه قرار دادیم اما این که قصه ۲۰ بیلبورد چه طور در آمده و ماجرای تولد خانم افشاری به ذهن دوستان خطور کرده،‌ الله اعلم. ضمن این که خبرنگاری که این خبر را تهیه کرده، از بین صحبت‌های من تحلیل و عدد و رقم خود را منتشر کرده و من چنین چیزی را اعلام نکردم. من فکر می‌کنم در جو امروز جامعه انتشار این اخبار کذب به تشدید فضای ناامیدی کمک می‌کند.

  منابع : مشرق نیوز - ایسنا

  نظر (2)

  • بهرام

   12 مرداد 1397 در 15:49 |
   تمام نقشهایی که خانم بهاره افشاری بازی کردن روی هم یک ساعت نمیشن...
   کارگردان شدن ....؟
   البته اینکه ایشون کارگردان شدن به نوبه خود بد نیست ، ولی مشکل از جایی شروع میشه که چندوقت دیگه یکی مثل خانم سحر قریشی و ... هم هوس میکنن کارگردانی و تجربه کنن .... اونوقت چقدر جوون که درس کارگردانی و خوندن و هم علاقه دارن و عاشق این کار هستند بخاطر نداشتن پول و پارتی سرخورده و پشیمان شدن از رشته‌ای که انتخاب کردن .... سخن بیش از این جایز نیست و حرف آخر ، فقط میتونم بگم متاسفم .

   پاسخ

   • سیمین اکبری

    14 مرداد 1397 در 11:26 |
    با تشکر از به اشتراک گذاشتن نظرتان

    پاسخ

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی