ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

جشنواره برلین 2018+ عکس

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • پنج شنبه, 03 اسفند 1396
 • جشنواره برلین 2018+ عکس

  پریناز ایزدیار، به همراه سایر عوامل فیلم سینمایی خوک ساخته مانی حقیقی در مراسم فرش قرمز در جشنواره فیلم برلین شرکت کرد.

  جشنواره برلین 2018+ عکس

  فیلم برداری فیلم تازه "مانی حقیقی" تازه به پایان رسیده که یک کمدی متفاوت در سینمای ایران است، امروز در نخستین حضور بین‌المللی اش برای اولین بار در جشنواره برلین به نمایش درآمد.

  حسن معجونی،لیلا حاتمی، سیامک انصاری و پریناز ایزدیار بازیگران این فیلم هستند در مراسم فرش قرمز این فیلم حضور پیدا کردند.

  جشنواره برلین 2018+ عکس

  خوک ، تنها نماینده ایران در بخش مسابقه برلین، به مانند فیلم قبلی این فیلمساز، اژدها وارد می شود، به تمامی بر اساس غرابت در فضا و ساختار بنا شده و از دقیقه اول تا پایان می خواهد تماشاگرش را حیرت زده کند. در ابتدای فیلم مشخص می شود که قاتلی سه فیلمساز ایرانی از سه دسته متفاوت(ابراهیم حاتمی کیا، رخشان بنی اعتماد و حمید نعمت الله) را کشته و فیلمساز معروفی که شحصیت اصلی فیلم است (با بازی دیدنی حسن معجونی) فکر می کند که او از همه آنها مهمتر است و چرا قاتل به سراغ او نیامده. خیلی زود مانی حقیقی هم در فیلم کشته می شود و برایش مجلس ختم برپا می کنند.

  جشنواره برلین 2018+ عکس

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی