ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

عشقی که سلنا گومز را به بیمارستان کشاند!

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • چهارشنبه, 25 مهر 1397
 • عشقی که سلنا گومز را به بیمارستان کشاند!

  در هر رابطه ای فراز و نشیب هایی وجود دارد. اما وقتی از رابطه جاستین بیبر و سلنا گومز حرف میزنیم شاید بتوان آن را به یک ترن هوایی هفت ساله تشبیه کرد.

  جرقه شایعات درباره قرارهای عاشقانه آن ها در سال 2010 شروع شد اما هیچ یک از این دو ستاره تا سال 2011 این صحت این شایعات را تایید نکرد. اما انتشار عکس هایی از آنها در سال 2011 تایید کرد که این دو در حال سپری کردن تعطیلات با یکدیگر در سنت لوسیا هستند.

  این دو ستاره نهایتا با راه رفتن بر روی فرش قرمز نمایشگاه Vanity در حالی که دست در دست داشتند، قطعی بودن شروع رابطه شان را به همه ثابت کردند.

  عشقی که سلنا گومز را به بیمارستان کشاند!

  اما این رابطه نتوانست دوام بیاورد و در طول حیاتش برای چند به جدایی های کوتاه مدت و نهایتا جدایی دائمی این دو و ازدواج جاستین بِیبر ختم شد.

  افرادی که از ابتدای ماجرا از نزدیک یا دور به عنوان یک طرفدار در جریان بودند می دانستند که این جدایی تاثیر روانی بسیار بدی بر سلنا گومز گذاشته است.پیش تر نیز او اعلام کرده بود که نزدیک به 5 سال از افسردگی شدید رنج میبرده است اما از دلیل آن چیزی نگفته است.

  عشقی که سلنا گومز را به بیمارستان کشاند!

  اما گویا فاز جدید افسردگی او زمانی شروع شد که جاستین بیبر از هایلی بالدوین خواستگاری کرد با با پذیرش هایلی این دو رسما نامزد شدند.

  عشقی که سلنا گومز را به بیمارستان کشاند!

  اما خبری که این روزها بسیار داغ است، بستری شدن پی در پی سلنا گومز در بیمارستان است. در ابتدا علت اصلی آن را بیماری سلنا گومز اعلام کردند که این بیماری باعث کمبود گلبول سفید در بدن میشود اما رفته رفته علت بستری شدن ها پی در پی او را فشار روانی و حمله های عصبی گزارش داده شده است.

  عشقی که سلنا گومز را به بیمارستان کشاند!

  همین چند هفته پیش بود که سلنا با انتشار پستی در اینستاگرام از فضای مجازی خداحافظی کرد و گفت تحمل دریافت نظرات بد و بی رحمانه را ندارد.

  عشقی که سلنا گومز را به بیمارستان کشاند!

  سلنا گومز فضای مجازی را ترک می‌کند(کلیک کنید)

  و نهایتا این که مجله people میگه که وقتی سلنا از خبر رابطه و نامزدی دوست پسر سابقش خبردار میشه شوک بزرگی بهش وارد میشه  و نهایتا به بیمارستان منتقل میشه چون جاستین اولین عشق او بوده و او هنوز نتونسته اون رو فراموش کنه.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی