ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

حواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویر

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 06 خرداد 1397
 • حواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویر

  مراسم تشییع پیکر زنده یاد ناصر ملک مطیعی صبح یکشنبه ۶ خرداد در ساختمان شماره ۲ خانه سینما با حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد.

  در ابتدای مراسم کامران ملکی از مردم خواست سکوت کنند تا سخنرانی ها آغاز شود. علی دهکردی رییس انجمن بازیگران سینما در ابتدای مراسم و در میان شعارهای مردم گفت: همه ما برای بدرقه یکی از درخشان ترین های سینمای ایران دور هم جمع شده ایم. ناصر ملک مطیعی ۴۰ سال به مردم و خاک خود احترام گذاشت.

  وی افزود: امروز برابر کسی قرار گرفته ایم که به ما یاد داد سکوت بُرنده ترین اسلحه است.

  در میان صحبت های وی مردم درخواست داشتند پرویز پرستویی سخنرانی کند.

  حواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویر

  پژمان بازغی هم به عنوان یکی از سخنران مراسم گفت: من سینمای ایران را با ملک مطیعی، فردین و وثوقی شناختم که ۲ نفر از آنها را دیگر نداریم. قدر پیشکسوتان را بدانیم. من آخرین نفری بودم که ملک مطیعی را دیدم او مثل ماه شده بود.

  حواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویر

  در ادامه مراسم پرویز پرستویی با اشاره به شعارهای مردم درباره صدا و سیما بیان کرد: در ساعات گذشته صدا و سیما به خاطر آورد که از ناصر خان بگوید؛ درست بعد از مرگ وی. صداوسیما برای همه است و از پول بیت المال تامین می شود پس باید منصفانه تر رفتار کند. چرا بعد از ۴۰ سال از ملک مطیعی خواستید به تلویزیون بیاید و با او اینگونه رفتار کردید؟

  وی افزود: آقای مهران مدیری عزیز شما مگر نمی دانستید ناصر عاشق مردم بود چرا از این قسمت از برنامه دفاع نکردید. ۴۰ سال نام این هنرمند را نیاوردیم، مگر دزدی و اختلاس کرده بود.

  این بازیگر سینما در پایان صحبت هایش گفت: از اهالی سینما می خواهم هوای هم را داشته باشیم. ما بسیار قدرتمند هستیم و نباید یاران خود را از دست بدهیم.

  فرزند ناصر ملک مطیعی در پایان عنوان کرد: صدا و سیما نگذاشت تصویر پدر من هنگام حیاتش پخش شود، حال سوال من این است که چرا تصویر پدر من همراه با خبر مرگ او در شبکه های تلویزیون پخش می شود؟ چگونه است که یک هنرمند پس از مرگش می تواند تصویرش پخش شود ولی پیش از فوتش و در حالی که دوست داشت تصویرش پخش شود این اتفاق نمی افتد.

  محسن امیریوسفی نیز طی سخنانی گفت: امروز ما بر پیکر فرمان سینمای ایران ایستادیم و باید یادی کنیم از قیصر سینمای ایران امروز می‌خواهم پیام بهروز وثوقی را برای شما پخش کنم.

  بهروز وثوقی در پیام خود گفته است: سلام می‌کنم به مردم عزیزم و به ایران عزیز. ۴۰ سال است که دور از وطن و دور از مردم هستم و امروز برای اولین بار صدایم بین مردم پخش می‌شود و در خاک وطنم صدایم شنیده می‌شود. امروز با اندوه باید در از دست دادن یک بزرگ و یک برادر و یک ناصر ملک‌مطیعی که مانند من چهل سال منتظر ماند، عزاداری کنیم. من امروز داغدار برادری هستم که به آرامش رسید و من دور از وطن و در این غربت غریب مرثیه‌گوی برادرم ناصر ملک‌مطیعی شدم.

  حواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویر

  حواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویر

  حواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویرحواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویرحواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویرحواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویرحواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویرحواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویرحواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویرحواشی پیرامون تشییع پیکر مرحوم ناصر ملک مطیعی به همراه تصاویر

  منابع: فرارو جماران - تابناک

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی