ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

بیوگرافی مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 19 اسفند 1396
 • بیوگرافی مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی

  مستانه مهاجر، زاده 15 اردیبهشت سال 1353 در شهر تهران و فارغ التحصیل رشته تدوین از دانشگاه سوره تهران است.

  بیوگرافی مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی

  وی سه ماه از شوهرش بزرگ‌تر است و مادرش را سال‌ها پیش از دست داده است. فیلم و سریالهای بسیار زیادی تا کنون توسط این زن هنرمند تدوین گری شده است. خانم مهاجر فعالیت های زیادی در میکس و امور فنی صدا نیز داشته است.

  بیوگرافی مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی

  سال 1386 خانم مستانه مهاجر با پژمان بازغی که یکی از بازیگران و مجریان خوب کشورمان است ازدواج کرد. حاصل ازدواج مستانه مهاجر و پژمان بازغی دختری به نام نفس است که در سال 1387 متولد شد. مستانه مهاجر بیشتر فیلم های مستند را تدوین می کند ولی تعدادی فیلم سینمایی از کارگردان های مختلف ایرانی را نیز تدوین کرده است.

  بیوگرافی مستانه مهاجر همسر پژمان بازغی

  فیلم هایی چون: سریال ستارخان، فیلم امیر،فیلم آس و پاس،فیلم گرگ بازی،فیلم بهت،فیلم آبنبات چوبی،فیلم هلن،فیلم خانه دیگری،فیلم پدیده،فیلم همه ی چیز برای فروش،فیلم پس کوچه‌هاي شمرون،فیلم دختر شاه پریون،فیلم مرگ کسب و کار من است،فیلم سوپراستار،فیلم دل خون،فیلم زنها فرشته اند و چندین فیلم سینمایی دیگر توسط وی تدوین شده است.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی