ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

بیوگرافی میلاد کی مرام

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • پنج شنبه, 13 ارديبهشت 1397
 • بیوگرافی میلاد کی مرام

  میلاد کی مرام بازیگر جوان سینما و تلویزیون متولد 4 اردیبهشت ماه 1364 در بندر انزلی می باشد و 32 سال سن دارد. وی دارای فوق دیپلم الکترونیک است. او از شاگردان کلاس های بازیگر مسعود کیمیایی بوده است و به گفته خودش شاگرد اول کلاس بوده است.

  او عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و طرفدار سرسخت تیم فوتبال زادگاهش ملوان بندر انزلی میباشد. او سومین و آخرین فرزند خانواده است و یک خواهر و برادر بزرگ تر دارد. که این روزها نقش اصلی فیلم تازه کمال تبریزی با عنوان “امکان مینا” را بر عهده گرفته است. سرنوشت زندگی میلاد کی مرام متفاوتر از زندگی هر کسی است او الان سرش بالاس از کارگری و روز های بسیار سخت به اینجا رسیده و خودش را مدیون مسعود کیمیایی و گلاب آدینه میداند میگوید حالش خوب است چون دارد پیشرفت میکند.

  سبک بازی

  بیوگرافی میلاد کی مرام

  این بازیگر مرد خوش استایل یکی از چهره های به نام تلویزیون است که سبک بازی بسیار جذابی دارد که بسیاری از مخاطبان او را به بهروز وثوقی جدید تشبیه کرده اند بازیگر خوش تیپ و کم حاشیه ای بوده که کمتر درباره حواشی و جنجال های او شنیده ایم او در فیلم هایی که بازی کرده اکثرا در قالب نقش اول یا نقش دوم ظاهر شده است.

  گارسونی رستوران

  بیوگرافی میلاد کی مرام

  زندگینامه میلاد کی مرام زمانی که در رستوران رادان صندوق دار بود خانم آدینه برای سفارش غذا به آنجا می آید و کی مرام نیز آرزو و هدفش را به خانم بازیگر می گوید.

  شروع بازیگری از زبان خودش

  بیوگرافی میلاد کی مرام

  من توی یک رستوران کار می کردم اسمش را هم می آورم، رستوران رادان توی یوسف آباد و توی جردن هم یک شعبه دارد، شروع کردم به کار کردن. یک روز آنجا خانم گلاب آدینه را دیدم، ایشان آمدند خرید کنند و من پشت صندوق بودم ایشان سفارش دادند و من گفتم من اینم و... و دوست دارم بازی کنم.

  گفتند من می خواهم یک سریال بسازم به اسم خواستگاران، تو می توانی بیایی تست بدهی و اگر دوست داشتی یک نقش آنجا بازی کنی. رفتم تست دادم و به جای یک نقش 20 نقش متفاوت در آن فیلم بازی کردم. درس عجیبی بود برایم کنار خانم آدینه کار کردن. مدیونشان هستم هر کجا که هستم، همانطور که مدیون استادم کیمیایی هستم.

  برای اولین بار است که دارم راجع به آن حرف می زنم و برای آخرین بار هم خواهد بود. اینها را می گویم برای اینکه بدانید یک شبه به اینجا نرسیده ام. خیلی اتفاقات عجیبی بود و من شب ها تا صبح توی خیابان راه می رفتم چون حتی جا برای خوابیدن هم نداشتم... کنار تئاتر شهر. تازه اوایل اتوبوس واحد بود، همان اتوبوس هایی که از راه آهن تا تجریش می آمد.

  با یکی دوست شده بودم و شب های ته اتوبوس اش می خوابیدم، هنوز هم هست، می توانم یک روز بیاورمش جلوی دوربین و حرف بزند... می رفتم توی اتوبوس اش تا شب صبح شود و بروم سر کار یا توی همان رستورانی که کار می کردم یک اتاق کوچکی بود که آنجا کار می کردم.

  خیلی توی سرم زدند! خیلی ها برایم کامنت می گذارند، آنهایی که گاهی حالشان بد می شود، حتی از دوستان بازیگر هم هستند کسانی که خیلی حالشون بد می شود از این که من دارم پیشرفت می کنم.و این برای من لذت بخش است که دارم کارم را درست انجام می دهم و می گویند این همان سرایدار مدرسه کیمیایی بود، آره من همان سرایدار مدرسه کیمیایی هستم که تویموتورخانه اش زندگی می کردم با افتخار می گویم که برای هدف هر کاری می کردم، نه هر کاری... شرفم را نفروختم... بی شرفی نکردم.

  بیوگرافی بازیگران سریال ممنوعه(کلیک کنید)

  چرا سریال ممنوعه توقیف شد؟(کلیک کنید)

  هر آنچه که از سریال ممنوعه باید بدانید(کلیک کنید)

  جوایز و افتخارات

  بیوگرافی میلاد کی مرام

  1- دریافت جایزه بهترن بازیگر مرد در سال 1391 در جشنواره فیلم مقاوت برای بازی در فیلم ملکه.

  2- بهترین بازیگر مکمل مرد در سال 1392 در جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم خط ویژه.

  3- بهترین بازیگر نقش اول مرد در جشن خانه سینما در سال 1393 برای بازی در فیلم ملکه.

  بیوگرافی میلاد کی مرام

  فیلم ملی و هزاران راه نرفته اش که این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

  داستان دختری جوان و کم تجربه به نام «ملیحه» است که با ازدواجی نادرست و بدون رضایت خانواده با جوانی به نام سیامک (با بازی میلاد کی مرام) دچار مشکلاتی می شود.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی