ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

محمد سلوکی در ویژه برنامه عید

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • دوشنبه, 14 اسفند 1396
 • محمد سلوکی در ویژه برنامه عید

  محمد سلوکى مجرى صداوسیما قرار است در ویژه برنامه ی نوروز 97 مجری برنامه باشد.

  این برنامه تلویزیونی با حضور برترین‌های حوزه فیلم و سریال منتخب در برنامه تلویزیونی «سین مثل سریال» و همچنین حضور خوانندگان، بازیگر‌های سینما و تلویزیون پخش خواهد شد.

  «بوی عیدی» با محوریت حوزه گردشگری، در بخش‌های مختلف ویدیوهای کوتاهی از حوزه گردشگری در ساختار تهیه برنامه خود قرار داده است. گفتنی است؛ ویژه برنامه بوی عیدی پس از اجرا در لحظات سال تحویل، 13 روز عید، با عیدانه ویژه خود و اجرایی متفاوت تر مهمان نوروزی خانه ها می شود.

  این برنامه از ساعت 8 صبح تا 16 در اولین روز بهار به روی آنتن رفته و در 13 روز دیگر نوروز از ساعت 23:15 تا 00:30 به روی آنتن می رود.

  درباره ی برنامه بوی عید

  بوی عیدی ویژه برنامه سال تحویل شبکه یک سیما است که روز عید و شبهای نوروز بصورت زنده پخش می شود.  در شبهای نوروز هم برنامه بوی عیدی هر شب از شبکه یک سیما بطور زنده پخش می شود احسان ارغوانی تهیه کننده این برنامه است که هر شب به مدت 80 دقیقه پخش میشود. هدف این برنامه دیده شدن مردم در برنامه ها از طریق دریافت عکس و فیلم های نوروزگردی و کسب نظرات هموطنان از برنامه های نوروزی است. در این برنامه هر شب مهمانان مختلفی هر شب با یک موضوع به برنامه می آیند.

  عوامل سازنده این برنامه قصد دارند از هنرمندان مطرح و شناخته شده براى حضور در این برنامه استفاده کنند.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی