ویدئو مشروح
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
سحر دولتشاهی ، بازیگر زن سینما، تئاتر و تلویزیون ایران در شانزدهم مهر ماه پنجاه و هشت (1358/07/16) دیده به جهان گشود.
بیوگرافی ناتالی پورتمن
تصاویر روز

ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!

 • نویسنده: رامین پنجه ء
 • چهارشنبه, 22 شهریور 1396
 • ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!

  شايد از دور زندگي سلبريتي ها خيلي شيرين و بي دغدغه به نظر برسد، زندگي هاي مرفه، پر از پارتي، مزاياي بي حد و حصر و بالاتر از همه: درآمدهاي بالا و دستمزدهاي آنچناني! ولي اينکه عضوي از جامعه سلبريتي هاي هاليوودي باشيد بدان معنا نيست که لزوماً پول زيادي در حساب بانکي تان هست.

  گاهي بعضي از سلبريتي ها و افراد مشهور بلد نيستند چطور ثروت شان را مديريت کنند، يا پولشان را بطور نامعقولي خرج مي کنند و در نهايت ورشکست مي شوند يا خرج هاي غير منتظره اي برايشان پيش مي آيد و غيره.

  سلبريتي هاي زير از آدم هاي مايه دار تبديل به افراد ورشکسته شده اند (حداقل طبق استانداردهاي هاليوودي که اينطور است) و به چشم خوردن نام شان در اين ليست شايد متعجب تان کند. نگاهي بيندازيد به ميزان دارايي خالص ستاره هاي زير در سال 2017 بر اساس وبسايت "دارايي خالص سلبريتي ها" و اينکه چطور ميليون ها دلار ثروت شان را به باد دادند!

  1- کلی راثرفورد

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!

  پس از درخشیدن در سریال تلویزیونی موفق و محبوب «دختر سخن‌چین» (Gossip Girl) شاید تصورتان بر این بود که کلی راثرفورد که در این سریال نقش مادر پولدار سیرینا ویلیامز را بازی می کرد، ثروتی رو هم جمع کرده باشد. ولی حقیقت این است که دارایی خالص این خانم 1 میلیون دلار است و این در مقایسه با مبلغی که قبلاً در حساب بانکی او بود، هیچ است.

  راثرفورد طی شش سال مبارزه برای بدست آوردن حضانت فرزندانش از همسر سابقش، خروارها پول از دست داد. به نقل از دیلی میل در سال 2015، وقتی گرد و غبار این ماجراها خوابید، قاضی حضانت کامل بچه ها را به همسر سابق آلمانی راثرفورد یعنی دنیل گیرش داد و حالا او فقط اجازه دارد که بچه هایش را در فرانسه و موناکو ملاقات کند. به گزارش دیلی میل هزینه های دادخواهی راثرفورد مجموعاً 1.4 میلیون دلار شد و این هنرپیشه مجبور شد در سال 2013 اعلام ورشکستگی کند.

  وی به ونیتی فیر گفته بود: «طلاق یه دردسر تمام عیاره... بیاین با هم صادق باشیم و حقایق رو بگیم. همه از افرادی که در دادگاه می بازن، خروار خروار پول به جیب می زنن و برای کسی مثل همسر سابق من که پولش از پارو بالا میره و جیبش ته نداره و حتی از گوگل شکایت کرده، این یه جور پروژه جانبی سرگرم کننده س

  2- لیندزی لوهان

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!با آنکه روزهای درخشش لوهان به عنوان یک ستاره دیزنی و موفقیت فیلم «دختران بدجنس» در گیشه در گذشته دور باقی مانده اند، هنوز هم او را می بینیم که زمان هایی که در شهر لندن (یکی از گرانترین شهرهای دنیا برای زندگی کردن) نیست، در حال گذراندن تعطیلات طولانی مدت در سواحل مدیترانه است.
  هیچکس نمی داند این خانم با دارایی خالص تنها 500 هزار دلار چطور از پس پرداخت هزینه های اینچنینی بربیاید. طبق گزارش وبسایت دارایی خالص سلبریتی ها، چیزی نمانده بود لیندزی لوهان ورشکسته شود که فتوشوت برای مجله پلی بوی و مصاحبه با اپرا وینفری به نجاتش آمد.

  با این حال فقط با نیم میلیون دلار پول در حساب بانکی اش و حرفه بازیگری اش که فقط به یک مو بند است، مطمئن نیستیم که چطور این خانم بازیگر که زمانی پول پارو می کرد، می خواهد زندگی لاکچری اش را ادامه دهد و کی می خواهد دست از این سبک زندگی بردارد. 

  3- کريس تاکر

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!پس از موفقيت فيلم هاي «ساعت شلوغي 2» و «ساعت شلوغي 3» در گيشه، کريس تاکر بالاترين دستمزد را در هاليوود داشت. ولي اين ستاره گرانقيمت ظاهراً يک دفعه از روي نقشه محو شد و علتش را گرويدن او به مسيحيت نسبت دادند. متأسفانه تاکر فقط از بازيگري کناره نگرفت. او ماليات هايش را نيز پرداخت نکرد و گويا قبض ماليات او مجموعاً 14 ميليون دلار آمريکا بوده است.
  به گزارش سي ان ان، تاکر در نهايت بدهي اش را به سازمان ماليات پرداخت کرد و در سال 2010 استندآپ کمدي را شروع کرد و در فيلم برنده اسکار «کتاب بارقه اميد» نقش بهترين دوست بردلي کوپر را بدست آورد. آيس کيوب هم تأييد کرده که تاکر قرار است در فيلم «جمعه گذشته» که چهارمين دنباله اين سري فيلم هاي کمدي است نقش آفريني نمايد و صحبت هايي نيز درباره «ساعت شلوغي 4» شنيده شده است. همه اينها خبرهاي خوبي براي تاکر هستند که در حال حاضر دارايي خالص او 3 ميليون دلار برآورد شده است، رقمي که از ثروت او در روزهاي اوجش زمين تا آسمان فرق مي کند.

  4- هايدي مونتاگ و اسپنسر پرت

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!وقتي هايدي مونتاگ و اسپنسر پرت (که آن روزها طرفداران شان لقب اسپايدي به آنها داده بودند) پادشاه و ملکه برنامه هاي رئاليتي تلويزيوني بودند، ظاهراً پولشان را با سرعتي بالاتر از سرعت پول در آوردن شان خرج ماشين هاي مدل بالا و رستوران هاي گرانقيمت کردند و حالا پولي برايشان نمانده که با آن پز بدهند. اين دو نفر ظاهراً هر کدام 20 هزار دلار دارايي خالص دارند، رقمي که نسبت به ثروتي که روزگاري داشتند، هيچ حساب مي شود.
  اين زن و شوهر درباره حماقت شان درباره ولخرجي هايشان آزادانه علناً حرف مي زنند و سعي مي کنند با صحبت درباره تجربه هايشان درس عبرتي براي ديگران باشند. مونتاگ در مصاحبه با اکسس هاليوود مي گفت: «اگر پول مان را پس انداز کرده بوديم، خيلي اوضاع بهتر مي شد، ولي متأسفانه ما خيلي درگير ثروت باد آورده شده بوديم. چي خريديم؟ فقط لباس، بعد پول زيادي خرج مو، آرايش، مدير برنامه ها، مديران تبليغاتي، وکيل و ... کرديم و در پايان روز مي بيني که کل پول به سرعت برق و باد تمام شد.»

  5- جَنيس ديکينسون

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!اين خانم که ادعا مي کند اولين سوپرمدل دنياست، به عنوان دست راست سابق تايرا بنکس، انتظار مي رفت که مانده حساب هاي بانکي اش خيلي بالا باشد. اما متأسفانه اينطور نيست. دارايي خالص او ظاهراً حدود 500 هزار دلار است که به نظر ما بد نيست، ولي براي اين خانم خيلي خيلي کم است.
  به گزارش نيويورک پست، ديکينسون در سال 2013 اعلام ورشکستگي کرد و دليلش صدها هزار دلار بدهي به جراحان پلاستيک و ماليات هاي پرداخت نشده بود. وي به مجله رادار گفته بود: «خيلي ناراحتم و هر قدمي که لازم باشه برمي دارم تا پول همه رو پس بدم و نسبت به اين قضيه حس وحشتناکي دارم.»

  6-بلا ثورن

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!به لطف تصاوير جنجال برانگيز در اينستاگرام و لباس هاي نامناسب، اين ستاره سابق شبکه ديزني، تبديل به دختر محبوب نشريات زرد شده است. رابطه متزلزل او با اسکات ديسيک، ستاره مجموعه «همراه با خانواده کارداشيان»، نيز باعث شده بلا بيشتر از قبل مشهور شود.
  ولي مشهور شدن هميشه هم خوب نيست و با دارايي خالصي برابر با تنها 5 ميليون دلار، که طبق استانداردهاي هاليوود رقم بسيار پائيني است، خانم ثورن اگر همينطور به پارتي رفتن و گشتن با پسران بد هاليوودي ادامه دهد و مهارت هاي بازيگري اش را تقويت نکند، خيلي زود در موقعيت بد مالي قرار مي گيرد.

  7- سنباد

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!در دهه نود سنباد از لحاظ کاري و حرفه اي بسيار موفق بود، ولي در سال هاي اخير اين بازيگر و کمدين چندان هم وضعش خوب نيست. بعد از دو بار اعلام ورشکستگي که طبق گزارش ها حدود 11 ميليون بدهي به بار آورده، دارايي خالص اين آقا در سال 2017، حدود 4 ميليون دلار اعلام شد. واقعاً ستاره ها چطور از پس اين همه ولخرجي و حيف و ميل کردن اين همه ثروت برمي آيند؟
  در سال 2013 سنباد در برنامه اپرا گفت که اصلاً پشيمان نيست: «من ماشين هاي مدل بالا مثل بنتلي نخريدم. لارج زندگي نکردم. روي خودم سرمايه گذاري کردم. روي خيلي آدم هاي ديگر سرمايه گذاري کردم. هيچکدام از اينها را عوض نمي کنم. نمي خوام به گذشته برگردم.»

  8-تيريسا جودايس

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!

  وقتي تيريسا جودايس در مجموعه «خانه داران واقعي نيوجرسي» بازي کرد، به نظر مي رسيد که همه چيز دارد: يک عمارت زيبا، يک خانه ساحلي تابستاني، ماشين هاي مدل بالا، هر چه که فکرش را بکنيد داشت. ولي در سال 2009 که او و همسرش اعلام ورشکستگي کردند، داستان مشکوک به نظر مي رسيد و پس از آن بطور عجيبي، آنها مزايده اي که قرار بود با پولش پول طلبکاران را بدهند، لغو کردند.
  بعد از آن هم تيريسا به سبک زندگي لاکچري اش در اين مجموعه ادامه داد، گويي هرگز ورشکسته نشده است. با توجه به اينکه او در هر فصل از اين مجموعه 650 هزار دلار دستمزد مي گرفت، شايد فکر کنيد اين زن و شوهر از اين وضعيت بد مالي درآمدند. ولي اينطور نبود.
  در سال 2013، تيريسا و همسرش جو، به 39 فقره جرم مالياتي و کلاهبرداري متهم شدند. خلاصه داستان اينکه، مجله Us Weekly گزارش کرد که اين زوج حدود 10 سال گذشته را به جعل مدارک مربوط به درآمدشان گذرانده اند تا وام هاي آنچناني بگيرند و در پروسه قانوني اعلام ورشکستگي، درآمدهايشان را پائين تر از آنچه هست نشان دهند.
  اين زوج که در ابتدا ادعاي بي گناهي مي کردند، بالاخره محکوم شدند و هر دو مجازات حبس دريافت کردند. تيريسا پس از گذراندن دوران حبس به مجموعه «خانه داران واقعي» برگشت و حتي در اسپين-آف ويژه کار کرد. در حال حاضر دارايي خالص او 11 ميليون دلار است و خيلي بايد تلاش کند تا به دوران طلايي گذشته اش بازگردد. 

  9- آرون کارتر

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!قبل از آنکه جاستين بيبري وجود داشته باشد، آرون کارتر وجود داشت! کارتر در 14 سالگي پاپ استار نوجوان مشهور و محبوبي بود که آلبوم تريپل پلاتينوم داشت. ساده بگوييم او بر دنيا حکومت مي کرد، ولي حباب گروه پسرانه ترکيد و کارتر خود را در ميان مجموعه هاي تلويزيوني يافت. وقتي 18 ساله شد فهميد که والدينش بخش قابل توجهي از ثروت او را بد مديريت کرده و از دست داده اند. او به هافينگتون پست گفته بود: «من قبل از اينکه حتي 18 سالم بشه، بيش از 200 ميليون دلار پول درآوردم».
  به گفته کارتر، وقتي او به سن بزرگسالي رسيده بايد حداقل 20 ميليون دلار در حساب بانکي اش وجود مي داشته است. در عوض او فقط 2 ميليون دلار داشت و قبض مالياتي اش 4 ميليون دلار برود که برايش چاره اي باقي نگذاشت جز اينکه در سال 2013 اعلام ورشکستگي کند.
  موقعيت مالي کارتر هنوز هم بهتر نشده و عليرغم تلاش هايش براي احياي حرفه موسيقي اش، دارايي خالص او هنوز 2 ميليون دلار است که او همه تقصيرها را به گردن پدر و مادرش مي اندازد. فقط اميدواريم جاستين بيبر حواسش باشد که تا چند سال ديگر به وضع کارتر نيفتد!

  10-جانی دپ

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!به نظر می رسد نام جانی دپ در این لیست اشتباهی آمده باشد، زیرا طبق گزارش ها دارایی خالص او 200 میلیون دلار است. ولی ظاهراً در سال 2017 به گزارش هالیوود ریپورتر، آقای دپ از مدیران سابقش در The Management Group به خاطر گرفتن 28 میلیون دلار از او برای هزینه های اتفاقی که او هرگز با آن موافق نبوده، شکایت کرده است.
  این شرکت نیز به نوبه خود از دپ شکایت کرده اند و ادعا کرده اند که او قصد داشته به خاطر 4.2 میلیون دلاری که به آنها بدهکار بوده، پروسه رهن شکنی را از مسیر خارج کند. آنها همچنین ادعا کرده اند که دپ به میزان وحشتناک و غیر قابل باوری در حال ولخرجی است و اگر این عادتش را کنترل نکند، خیلی زود دچار مشکلات مالی جدی خواهد شد.درست است که آقای دپ توان مالی کافی برای هزینه کردن 30 هزار دلار در ماه فقط برای خرید شراب را دارد، ولی در ماه ژوئن 2017، او رسوایی های پی در پی به بار آورد که همین می تواند حرفه بازیگری او را به خطر بیندازد. او اول یک شوخی درباره ترور دونالد ترامپ کرد که باعث شد هشتگ #FireDepp در توئیتر ترند شود و حامیان ترامپ از دیزنی بخواهند که این ستاره سری فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» را اخراج کند.
  چند روز بعد از آن، گروه منیجمنت از ادعاهای همسر سابق دپ یعنی امبر هرد (بازیگر) دفاع کرد مبنی بر اینکه این آقا در طول دوران زناشویی با هرد، او را مورد آزار فیزیکی قرار می داده است. اگر اوضاع همینطور بد پیش برود، دپ باید شروع به دفن کردن ثروتش کند!

  11-لورین هیل

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!خواننده و ترانه سرا، لورین هیل، در صنعت موسیقی یک نهاد و موسسه محسوب می شود، اول به عنوان عضوی از گروه Fugees و بعد به عنوان یک خواننده سولو، پس چگونه امکان دارد که او ثروت کافی برای نشان دادن و ثابت کردن این موضوع را نداشته باشد؟ پس از موفقیتش در چارت های بهترین آهنگ ها، این ملکه رپ در حال حاضر فقط 8 میلیون دلار ثروت دارد. به نظر می رسد که بیشتر دارایی او پس از حبس کشیدن به جرم فرار از مالیات، آب رفته است. آمادگی اش را داشته باشید یا نداشته باشید، سازمان امور مالیاتی بالاخره در خانه شما را هم خواهد زد!

  12-دنیس رادمن

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!این ستاره سابق دنیای بسکتبال هم اخیراً وارد منطقه قرمز شده است و دارایی خالص او در حال حاضر فقط 500 هزار دلار برآورد شده است. البته این خبر خوب بود، زیرا در سال 2000 به او حکم داده بودند تا 500 هزار دلار برای نفقه مراقبت از فرزندش به همسر سابقش پرداخت کند.
  متأسفانه مشکلات پولی رادمن در میان ورزشکاران حرفه ای چیز جدیدی نیست. به گزارش فوربس، حدود 60 درصد از بازیکنان سابق ان بی ای، در 5 سال اول بازنشستگی، ورشکسته می شوند.

  13- استیون بالدوین

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!
  خاندان بالدوین در کل همیشه آنقدر موفق بوده اند که به راحتی می توانیم تصور کنیم که در دلارهای سبز رنگ غلت می زنند، ولی قضیه در مورد این عضو خانواده بالدوین فرق می کند. استیون ظاهراً فقط 500 هزار دلار دارایی خالص دارد.
  به گزارش سی ان ان، وی به خاطر عدم اظهار مالیات بر درآمد به مدت سه سال، در حال حاضر روی صندلی داغ قرار دارد. وکیلش، راسل یانکویت می گوید: «آقای بالدوین یک انسان معتقد است و برای او سخت است که در هالیوود کاری پیدا کند که با ایمانش سازگاری داشته باشد و این یکی از مشکلاتی است که به خاطرش نمی تواند بدهی اش را بپردازد.» شاید یکی از فامیل های پولدارش بتواند به او وام بدهد!

  14-مایک تایسون

  ستاره هایی که آنقدرهم فکر میکنید پولدارنیستند!!!در دهه هشتاد، مایک تایسون قهرمان سنگین وزن بی رقیب دنیا بود که ثروت 400 میلیون دلاری اش را پای ببرهای سیبری، جواهرات و پارتی های تمام نشدنی، حیف و میل کرد. همه اینها به کنار، در سال 1992 او به جرم تجاوز محکوم به سه سال زندان شد.
  با این حال اجازه دادند آقای بوکسور به دنیای بوکس برگردد که در سال 1997 به خاطر کندن گوش اواندر هالیفیلد، حرفه بوکس او نیز متوقف شد. تایسون چند سال بعد اعلام ورشکستگی کرد و در سال 2005 رسماً از بوکس بازنشسته شد.

  علیرغم گذشته خشونت باری که داشت، تایسون توانست به لطف حضور کوتاهی که در فیلم سینمایی «خماری» داشت، حرفه بازیگری را در پیش بگیرد. این نقش کوتاه باعث شد وجهه عمومی تایسون تا حدودی احیا شود و شخصیتش کمی در میان مردم دوست داشته شود. گذشته از تلاش های بازیگری، روزهای ولخرجی تایسون به سر رسیده اند و حالا او فقط 3 میلیون دلار ثروت دارد که با ثروت افسانه ای 400 میلیون دلاری او، اختلافی از زمین تا آسمان دارد!

  15-چارلی شین

  این ستاره‌ها آنقدر‌ها هم که فکر می‌کنید پولدار نیستند

  چارلی در اوج محبوبیتش در سریال «دو نفر و نصفی» بالاترین دستمزد را در میان بازیگران مرد تلویزیون داشت و حتی پس از آنکه از این سریال جدا شد و چرندیاتی در مورد جادوگر بودنش و داشتن خون ببر در رگ هایش سر هم کرد، باز هم درآمد بالایی داشت.

  اگر بخواهیم رقمی برای درآمد او بگذاریم، آقای شین سالی 40 میلیون دلار به خانه می برد. او حسابی مایه دار بود، ولی آینده اش تیره و تار به نظر می رسید. علیرغم بدست آوردن نقش اصلی مجموعه «مدیریت خشم»، شین یک قران هم از قرارداد بازپخش این مجموعه به دستش نمی رسید، زیرا این مجموعه به گزارش TMZ اصلاً سودآور نبود.

  این برای بازیگری که بی پروا پول هایش را به باد می داد اصلاً خبر خوبی نبود. شایعات مبنی بر آن هستند که وی پول زیادی خرج لاپوشانی خبر مثبت بودن آزمایش HIV اش کرد که بعدها علناً اعتراف کرد ایدز دارد تا مجبور نشود پول بیشتری برای لو نرفتن آن بدهد.

  وبسایت دارایی خالص سلبریتی ها گزارش کرده که دارایی خالص شین هنوز هم 20 میلیون دلار است، ولی این رقم می توانست خیلی خیلی بالاتر باشد. این وبسایت همچنین گزارش کرده که شین مبلغ بالایی هم برای هزینه مراقبت از فرزندانش به همسر سابقش می پردازد. رهن های جورواجور، هزینه های پزشکی و سبک زندگی و پارتی های ناتمام شین را هم به این هزینه ها اضافه کنید. آیا چارلی شین از پس ورشکست شدن هم بر خواهد آمد؟ خواهیم دید!

  منبع : قطره - برترین ها - آریا نیوز

  برای عضویت در خبرنامه مشروح کلیک کنید

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  آخرین مطالب سایت

  مطالب جذاب - هنرمندان

  مطالب جذاب - بیوگرافی