ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

پشیمانی سلبریتی ها از رای به آقای روحانی

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • دوشنبه, 20 فروردين 1397
 • پشیمانی سلبریتی ها از رای به آقای روحانی

  هنرمندان در سال‌های اخیر نقش پررنگی در ایجاد جریان‌های سیاسی و اجتماعی داشته‌اند، یکی از مهمترین نمودهای آن انتخابات ریاست جمهوری بود و از نمونه‌های متاخر واکنش برخی هنرمندان به تصمیمات دولت در شبکه‌های اجتماعی بود، جرقه‌ای که انعکاس گسترده‌ای یافت.

   «باران کوثری» پست گذاشته است: «یک توئیت خیلی جالب خواندم، مضمونش این بود: «یعنی یک سفر خارج رفتن جریمه‌اش (چون این پول عوارض نیست، جریمه است) از جریمه‌ای که دادگاه برای قاضی مرتضوی در نظر گرفته بیشتر است.»

  «مهرداد صدیقیان» برای تأثیرگذاری پست خود دست روی نوستالژی گذاشته و با نگاه انتقادانه طرح شیر کرده است: «لابد اونایی که این طرح رو دادن گمان می‌کنند کسانی که با دلار ۴۲۰۰ تومانی خارج می‌رن حتماً ثروتمندن! بدون هیچ توجیهی پول گزاف می‌گیریم ازشون… فکر کنم کارتون رابین‌هود رو دیدن آقایون! فقط تا آخر ندیدن! وسطش برق رفته! چون آخرش از پولدارا می‌گرفت می‌داد به فقیرا.»

  پست «فرهاد آئیش» اما کوتاه بود: «هر روز بهتر از دیروز.» آئیش البته سریع پستش را پاک کرد؛ اما طرح آن‌قدر برای بسیاری از هنرمندان سنگین بوده که حتی باوجود نداشتن سابقه اعتراض‌های اجتماعی، برای نخستین بار وارد صحنه اعتراض شدند.

  «حدیث میرامینی» یکی از آن‌هاست. او اعتراضش را با این مضمون انتشار داده است: «جالبه که هنوز داریم بهش می‌گیم عوارض خروج، به قول یه دوستی این دیگه عوارض نیست، جریمه خروج از کشوره.» این لایحه البته چشمه طنز بعضی از هنرمندان را هم جوشان کرده است.

  «مجید صالحی» در پستی همه تقصیرها را گردن عمل جراحی امیر نوری گذاشته است: «بفرما سه روز امیر نوری نبود، بیمارستان بود؛ عوارض خروج از کشور سه برابر شد. خدا رو شکر زودتر مرخص شد تا وضعیت آشفته‌تر نشده، منم شرمندم.» صالحی البته زهر خنده خود را با انتشار عکس امیر نوری و رییس مجلس ریخته است.

  واکنش «نوید محمدزاده» که  لقب طنزترین پست را از آن خود کرد. محمدزاده با انتشار دیالوگ ماندگار شخصیت محسن فیلم «ابد و یک روز» و انتشار عکسش در استوری، به اشتراک گذاشته است:: «سمیه نرو، اگه رفتی بار اول ۲۲۰ هزار تومان، دفعه دوم، ۳۳۰ هزار تومان، دفعه سوم ۴۴۰ هزار تومان باید عوارض خروج از کشور بدی.»

  روزنامه ی کیهان از این ابرازپشیمانی استقبال کرد

  روزنامه کیهان نوشت: به چهره‌هایی که در دوران انتخابات ریاست جمهوی از حسن روحانی حمایت کرده و برای وی تبلیغ می‌کردند و حالا پشیمان هستند روز به روز افزوده می‌شود.

  حمید فرخ نژاد، بازیگر سینما در فضای مجازی، خطاب به رئیس‌جمهور نوشت: «جناب روحانی رئیس‌جمهور گرامی، برای امثال من به خاطر حمایت از شما آبرویی پیش مردم نمونده، یه کم به فکر خودتون باشید.»

  محمدعلی آهنگران هم در این باره نوشت: «در ایام انتخابات و در سخنرانی‌ها به مخاطبین می‌گفتم برای اینکه رخدادهای تلخی نظیر بالارفتن یک شبه قیمت ارز و سکه در دوره احمدی‌نژاد تکرار نشود به روحانی رای دهید چون دولت او دولت ثبات است امروز با دیدن دلار ۵۷۰۰ تومانی با صراحت بابت این بخش از سخنانم عذرخواهی و استغفار می کنم.»

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی