ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

معرفی سریال عاشقانه در مشروح

 • نویسنده: ندا یدی
 • سه شنبه, 24 اسفند 1395
 • معرفی سریال عاشقانه در مشروح

  مهدی گلستانه تهیه‌کننده سریال «عاشقانه» درباره تازه ترین تجربه خود در شبکه نمایش خانگی گفت: سریال «عاسقانه» که برای پخش از شبکه نمایش خانگی ساخته می شود روز ۲۲ شهریور همزمان با عید سعید قربان جلوی دوربین می رود.وی در پاسخ به اینکه حضور بازیگران به‌نام و چهره سینمایی چقدر می تواند در جذب مخاطب موثر باشد، بیان کرد: من بر این باورم که حرف اول را در یک اثر نمایشی فیلمنامه و قصه خوب می زند ولی برای اینکه مخاطب پای این قصه بنشیند و به حرف فیلمنامه گوش دهد احتیاج به یک ویترین خوب در ابتدای ماجرا داریم.
  گلستانه ادامه داد: حضور بازیگران مطرح باعث شده است که «عاشقانه» یک اتفاق خبری شود و مخاطبان ما از الان پیگیر کار باشند ولی قطعا زمان توزیع متوجه خواهند شد که برگ برنده اصلی ما فیلمنامه خواهد بود. خوشبختانه در این داستان غافلگیری های متعدد باعث می شود که بعد از قسمت چهارم حتی اگر همه بازیگران هم حضور نداشته باشند که البته دارند داستان کشش لازم را ایجاد کند که بیننده به خاطر خود قصه، جریان را دنبال کند.این تهیه کننده همچنین درباره تامین هزینه های مربوط به تولید و دستمزد بازیگران چهره این سریال که هر کدام از آنها می‌توانند هزینه یک فیلم و سریال را به رقم بالایی ببرند، اظهار کرد: ما از ابتدا می دانستیم با چه کسانی می خواهیم کار کنیم. همین که «عاشقانه» یکباره خبری شد و هر خبری که از آن منتشر می شود مورد توجه همه قرار می گیرد به این خاطر است که نزدیک ۶ ماه به دنبال کارهای اولیه و تامین بودجه بودیم و وقتی همه چیز آماده و مهیا شد تصمیم به رسانه ای شدن آن گرفتیم.
  وی بیان کرد: خوشبختانه کسانی که در این سریال ایفای نقش خواهند کرد غالبا یا از دوستان من یا منوچهر هادی هستند و ما مشکلی در ایجاد ارتباط گرفتن و هماهنگی با آنها نخواهیم داشت. علی رغم برخی صحبت ها که می گویند فلان بازیگر به دلیل شهرتش رفتارها و ناهماهنگی هایی را در کار ایجاد می کند من تا الان با این اتفاق مواجه نشدم و در «عاشقانه» هم بعید می دانم مشکلی پیش بیاید.

  «عاشقانه» خطرناک با گلزار
  گلستانه همچنین درباره روند تولید و توزیع این مجموعه بیان کرد: ۱۵ آذر اولین قسمت را توزیع خواهیم کرد و تا آن زمان ۱۰ قسمت را حاضر و آماده پخش خواهیم کرد. این مجموعه ۱۵ قسمت دارد و ما طبق برنامه ریزی در اولین روز توزیع دو سوم ساخت این پروژه را که در اجرا فراز و نشیب های زیادی دارد آماده نمایش داریم.
  این تهیه کننده در پایان درباره تغییر نام «تالاب» به «عاشقانه» نیز گفت: این عنوان قبلا برای کار دیگری پروانه ساخت گرفته بود و پروژه مذکور در حال حاضر تولید شده و در انتظار پروانه نمایش برای پخش از شبکه نمایش خانگی است. به دلیل این نزدیکی زمانی خیلی مناسب نبود دو اثر عنوان مشترک داشته باشند. از طرفی اسم بار منفی داشت و دوستان ارشاد هم پیشنهاد دادند نامی انتخاب کنیم که این وجه آن کمرنگ شود.
  «عاشقانه» با بازی محمدرضا گلزار، ساره بیات، پانته آ بهرام، مهناز افشار، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، علیرضا زمانی نسب، با حضور حسین یاری، مسعود رایگان و هومن سیدی، با معرفی سارا رسول زاده جزو آثار پر بازیگر تولیدات شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود و به نظر می رسد پرهزینه ترین سریال این رسانه باشد.
  این مجموعه ١٥ قسمتی در تهران، شمال کشور و دوبی مقابل دوربین خواهد رفت. در خلاصه داستان «عاشقانه» که مضمونی اجتماعی دارد آمده است: آرامش ظاهری زندگی چند زوج جوان با ورود یک زن، به هم می‌ریزد …

  عاشقانه کي مي آيد؟

  سوالات ابتدايي مان در گفت و گو با مهدي گلستانه به اطلاعات کلي درباره «عاشقانه» اختصاص دارد. او مي گويد سريال از هفته اول آبان وارد شبکه خانگي مي شود: «در حال حاضر مشغول برنامه ريزي هستيم تا ببينيم چه روزي به عنوان مبدا توزيع سريال مناسب تر است؛ تا چند روز آينده با پخش کننده (هنرنماي پارسيان) به نتيجه قطعي مي رسيم.»

  عاشقانه کي مي آيد؟

  سريال «عاشقانه» در 15 قسمت آماده مي شود؛ با اين حساب قسمت هاي آخر بعد از نوروز توزيع خواهدشد. گلستانه مي گويد: احتمال توزيع سريال در نوروز هست اما در صورت عدم توزيع، نگران وقفه اي که نوروز در پخش سريال مي اندازد نيست. طبق اعلام قرار بود «عاشقانه» آذرماه بيايد که نيامد: «11 قسمت آماده براي توزيع داريم. مبناي توزيع در نيمه آذر بود اما چون آماده نبوديم، به رغم ميل باطني تصميم گرفتيم توزيع را عقب بيندازيم.»

  شرايط برزخي نيست؟

  اشاره کرديم که شرايط شبکه نمايش خانگي بار ديگر برزخي شده. بعد از بازداشت تهيه کننده «شهرزاد» اين روزها تصويربرداري فصل دوم تعطيل است که مي گويند به خاطر کمردرد حسن فتحي است. از آن سو کانال سينما خبر بدي درباره سريال داود ميرباقري منتشر کرده: «پرونده سريال ماه تي تي بسته شد. گفته مي شود گروه توليد حتي وسايل فيلمبرداري را هم تحويل داده اند. بازداشت سرمايه گذار و عدم تامين سرمايه اصلي توقف سريال ميرباقري است.»

  «عاشقانه» خطرناک با گلزار

  «عاشقانه» خطرناک با گلزار

  از گلستانه مي پرسيم در چنين وضعيتي به «عاشقانه» اميد داريد؟ «به نظر من کار در شبکه نمايش خانگي پرريسک است. چون در شبکه هاي تلويزيون مخاطب به شکل رايگان سريال مي بيند واز هر جايي که نخواهد سريال را نبيند، در سلسله مراتب توليد و توزيع خللي نمي افتد.در شبکه نمايش خانگي مخاط براي ديدن سريال هزينه مي کند و چند عنصر را در نظر مي گيرد؛ اول از همه برخلاف دوستان که مي گويند ويترين سريال مهم است، داستان اهميت دارد. به محض اين که قصه مخاطب را درگير کند، اين طلب ايجاد مي شود که منتظر قسمت بعد باشد. اميدوارم شخصي و سليقه اي نگفته باشم، فکر مي کنم در جذابيت فيلمنامه حرفي براي گفتن داريم. از آن طرف ويترين سريال قابل دفاع است و هر بازيگر با يک فيلمنامه خوب قدرت نجات يک فيلم سينمايي را دارد.»

  گلستانه ادعاي جالبي دارد و همان را نقطه اتکاي سريالش مي داند: «فکر مي کنم«عاشقانه» از هر طيفي طرفدار دارد؛ چه کسي که سينماي تجاري را دوست دارد، چه کسي که سينماي هنري تر را دنبال مي کند و حتي براي تين ايجرها هم آذوقه داريم و از اين بابت نگران نيستيم. تنها نگراني به اتفاقات قهري است که پيش بيني نشده اند و همه چيز را تحت تاثير قرار مي دهند.»

  منابع : قطره - دلبرانه

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی