ویدئو مشروح
چهره ها در اینستاگرام
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
بیوگرافی بزرگان
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.

"شبی با عبدی" از هفتم تیر روی آنتن میرود

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • یکشنبه, 03 تیر 1397
 •  محمد احسانی مدیر شبکه نسیم درباره زمان پخش مجموعه «شبی با عبدی» گفت که این برنامه از پنجشنبه هفتم تیر ماه از این شبکه به روی آنتن خواهد رفت. در این برنامه اکبر عبدی با مهمانان این مجموعه به گفت‌وگو خواهد پرداخت.احسانی با اعلام آغاز برنامه «شبی با عبدی» به بانی فیلم گفت: «هنوز ساعت پخش این برنامه مشخص نشده، اما قرار است روزهای پنج شنبه و جمعه روی آنتن برود.»

  او در پاسخ به این سوال که طبق گفته محمدحسین لطیفی این برنامه در چند قسمت طراحی شده و زمان دقیق پخش از ۷ تیر خواهد بود، همچنین بیان کرد: «اگر آقای لطیفی گفته که برنامه از ۷ تیر روی آنتن می رود، حتما تدوین نهایی را انجام داده و کار را آماده پخش کرده که این موضوع را رسانه ای کرده است. تعداد قسمت های برنامه هم هنوز مشخص نشده است. البته همانطور که گفتم قرار است که پایان هفته و هفته ای دو روز پنج شنبه و جمعه پخش شود. اما در این فکر هستیم که به گونه ای برنامه ریزی کنیم که با «خندوانه» تداخل پیدا نکند. البته هنوز کنداکتور چیده نشده است.»

  "شبی با عبدی" با محوریت خود اکبر عبدی به تولید و پخش می رسد. این مجموعه یک بخش نمایشی دارد و درباره اکبر عبدی و آثار وی و کاراکترهایی که بازی کرده است است.بخشی از برنامه که محمدحسین لطیفی کارگردانی آن را بر عهده دارد نیز به صورت گفتگومحور است و مهمانانی که در سریال یا مجموعه ای با اکبر عبدی همبازی بوده اند به برنامه دعوت می شوند و او درباره آن آثار حرف می زند و به نوعی خاطره بازی است.وجه تمایز مهم برنامه «شبی با عبدی» این است که او چندین کاراکتر دارد. او هم خودش بازی می کند هم با پارتنرش بازی دارد و هم با مردمی که در استودیو حضور دارند همبازی می شود

  منابع : بیتوته - نسیم

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - بیوگرافی