ویدئو مشروح
آموزش اوریگامی
برای دریافت فال حافظ کلیک کنید
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
چهره ها در اینستاگرام
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

شخصیت شناسی از روی فرم لب

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • دوشنبه, 12 تیر 1396
 • شخصیت شناسی از روی فرم لب

  هنگام آرایش احتمالا به شکل لب های تان توجه کرده اید، ولی آیا می دانستید شکل لب ها می توانند چیزهایی در مورد شخصیت شناسی ، روان شناسی و سلامتی تان به شما بگویند؟ طبق گفته های برخی روان شناسان، میان شکل لب ها و طبیعت درون تان ارتباط وجود دارد. لب ها را بر اساس حجم، عرض، و شکل کلی می توان به انواعی مختلف طبقه بندی کرد. در ادامه در مورد شخصیت شناسی از روی لب آن چه لب های تان از شما می گویند به چیزهایی جالب اشاره می کنیم.شخصیت شناسی لب هایتان چه چیزی به شما می گویند؟

   1-لب های بزرگ برجسته

  شخصیت شناسی از روی لب ها

   کسانی که فرم لب هایشان به این شکل است در دوران کودکی زمان زیادی را صرف غذا دادن به گربه ها و کمک کردن به حیوانات کرده اند و علاقه زیادی به آوردن حیوانات به خانه داشتنه اند. آن ها غریزه مادری بسیار قوی دارند و همیشه تمایل به حفاظت از دیگران دارند. در هر موقعیت پر تنشی ابتدا به فکر دیگران هستید بعد به فکر خودتان. چنین افرادی پدر یا مادر خیلی خوبی می توانند باشند.

   2-لب بالایی بزرگ تر از لب پایینی

  شخصیت شناسی از روی لب ها

   کسانی که دارای این فرم لب ها هستند بسیار احساساتی، کاریزماتیک، عاشق زندگی هستند و توجه دیگران را به خود جلب می کنند. آن ها اعتماد به نفس بالایی دارند و قادر هستند دیگران را جذب خود کنند. این افراد دوست دارند کانون توجه دیگران باشند.

   3-لب پایینی بزرگ تر از لب بالایی

   شخصیت شناسی از روی لب ها

  این افراد برای کارهای دفتری ساخته نشده اند. از نظر آن ها وقتی خیلی چیزهای جالب در دنیا برای تجربه کردن هست نشستن روی صندلی کار احمقانه ای است. کسانی که دارای این فرم لب ها هستند می دانند تفریح و لذت بردن واقعی چیست. آن ها نیاز به یک سبک زندگی پر انرژی دارند. دوستان جدید، مکان های جدید و تجربه احساسات جدید. شما فردی کنجکاو، اجتماعی و عاشق تجربیات جدید هستید. همچنین فردی مهربان که می توانید راهنمای دیگران در ماجراجویی های جدید باشید.

  4-لب های عادی

   شخصیت شناسی از روی لب ها

  کسانی که دارای لب های عادی هستند افرادی متعادل و دارای عقل سلیم هستند که تمایل دارند هر وظیفه ای که بر عهده شان هست را انجام دهند. یکی از نقاط قوت آن ها توانایی گوش دادن به دیگران است. آن ها انتقاد پذیر هستند و به نظرات دیگران احترام می گذارند. عصبانی کردن آن ها تقریبا غیر ممکن است. علاوه بر شخصیت محکمی که دارند عاشق خنده و جک هستند و همیشه نیمه پر لیوان را می بینند.

   5-لب های باریک

   شخصیت شناسی از روی لب ها

  کسانی که دارای این فرم لب ها هستند اغلب گوشه گیرند. آن ها متکی به خودشان هستند و با هر مشکلی مبارزه می کنند. این افراد هنگام رفتن به موزه و حتی رفتن به سفر تنها بودن را به گروه ترجیح می دهند. علیرغم گوشه گیر بودنتان در خانه دوست دارید در میان جمع باشید و همیشه قادر هستید به زبان اطرافیانتان صحبت کنید و برای کارهای دیگران ارزش قائل می شوید.

  6-قوس لب بالایی تیز

   شخصیت شناسی از روی لب ها

  این گونه افراد بسیار خلاق هستند. آن ها معمولا موزیسین ها و هنرمندهای خلاقی می شوند و حافظه ای قوی در بخاطر آوردن اسم ها و چهره ها دارند. معمولا با کسانی ارتباط برقرار می کنند که شناخت دارند و مراقب اتفاقات هستند. این افراد اجتماعی هستند و همیشه در کارهایشان به نتایج خوبی می رسند.

   7-قوس لب بالایی گرد

   شخصیت شناسی از روی لب ها

  اگر شما دارای این فرم لب ها هستید پس بسیار دلسوز، حساس و مهربان هستید. هر نوع مصیبتی شما را عمیقا ناراحت می کند و همیشه دوست دارید به دیگران کمک کنید. کمک به دیگران و محافظت از دنیای اطراف ندای وظیفه شما در زندگی است. اینگونه افراد هستند که به قول معروف باعث می شوند چرخ دنیا بچرخد. 

  8-لب بالایی بدون قوس

   شخصیت شناسی از روی لب ها

  این گونه افراد مسئولیت پذیرترین و قابل اعتمادترین افراد روی زمین هستند. آن ها معنی کلمه غیرممکن را نمی دانند و ضرب الاجل ها هرگز آن ها را نگران نمی کند. همه چیز را به موقع انجام می دهند و دوستانشان می دانند او فرد قابل اعتمادی است که می توانند در هر شرایطی به او تکیه کنند. این اشخاص قادر هستند که برای هر مشکلی راه حلی پیدا کنند.

  9-لب های کوچک برجسته

   شخصیت شناسی از روی لب ها

  شیطنت و عشوه گری از خصوصیات بارز این گونه افراد است. اولین اولویت آن ها در زندگی احساس آرامش خودشان است و هیچ کسی غیر از خودشان نمی تواند مراقب آن ها باشد. شاید برای اولین کار تصور کنید مغرور و خودخواه هستند اما اینگونه نیست آن ها مهربان هستند و خودشان را وقف دوستانشان می کنند. آن ها هرگز علایقشان را برتر از دیگران نمی دانند اما هیچوقت هم به خودشان آسیب نمی رسانند.

  10-لب بالایی نازک

   شخصیت شناسی از روی لب ها

  کسانی که دارای این فرم لب ها هستند توانایی های رهبری بی نظیری دارند و به راحتی می توانند دیگران را قانع کنند. انرژی زندگی در درون آن ها جریان دارد و هر اتفاقی که بیفتد موفقیت هایشان تضمینی است. آن ها به سختی می توانند روابط رمانتیک و عاشقانه برقرار کنند و بیشتر ترجیح می دهند با خودشان باشند تا با فردی دیگر.

  چهره خوانی در مورد فرم لب ها در حالت کلی

  چهره خوانی در مورد فرم لب ها و تاثیری که روی شناخت شخصیت افراد دارند هم چیزهای زیادی گفته است.

  لب های قلوه ای: منهای کسانی که این روزها علاقه زیادی به تزریق ژل و تغییر شکل لب هایشان به قلوه ای دارند اگر فرم طبیعی لب های کسی درشت و به اصطلاح قلوه ای باشد شخصیت زیبای آن فرد را نشان می دهد که با سخاوتمندی و گشاده‌دستی همراه شده است. این افراد اصولا به کمک کردن علاقه دارند. مورد بعدی مورد علاقه آنها صحبت کردن در مورد خودشان است. به همین جهت این افراد را می توان افرادی صادق و راستگو معرفی کرد. آنها از پنهان کاری متنفرند.

  لب‌های نازک: اگر دوست یا آشنای شما لب های نازکی دارد توقع نداشته باشید که بتوانید خیلی زود با او صمیمی شوید چون در ابتدای امر زمان می خواهد تا بتواند شما را بشناسد و به شما اعتماد کند. اگر زیاد احساسات نشان نمی دهد نگران نباشید, او آدم بی احساسی نیست فقط نشان دادن اینکه چه حسی دارد با توجه به خویشتن گرایی ذاتی اش ممکن است کمی برایش سخت باشد. برای نزدیک شدن به او اصلا فیلم بازی نکنید و خودتان باشید. اگر مورد پسندش واقع شوید کم کم اجازه ورود به حریم شخصی اش را به شما خواهد داد. پس صبور باشید.

  لب بالا نازک و لب پایین قلوه ای: منطقی است و البته به موقع هم از احساساتش استفاده می کند. خیلی وقت ها ممکن است عنان حرف زدن را در دستش بگیرد اما خوشبختانه خسته کننده نیست و سخنران خوبی محسوب می شود. می داند چه چیزهایی را به چه کسانی بگوید و حتی می داند که چگونه حرف بزند تا بتواند جای خودش را در دل دیگران باز کند. او ترفندهای خودش را برای متقاعد کردن دیگران دارد پس اگر خیلی زود شما را مجاب کرد زیاد تعجب نکنید!

  منبع:نمناک-بدونیم-نسل موزیک

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - تصاویر جذاب و دیدنی

  مطالب جذاب - معما و تست هوش