ویدئو مشروح
آموزش اوریگامی
برای دریافت فال حافظ کلیک کنید
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
10 موزیک برتر در سایت مشروح
چهره ها در اینستاگرام
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لبتان!!

 • نویسنده: پریسا محمدی
 • شنبه, 16 ارديبهشت 1396
 • شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لبتان!!

  آیا تا به حال توجه شما به تفاوت شکل رژ لب خودتان با رژ لب دوستانتان توجه کرده‌اید؟ با ما باشید تا شخصیت شناسی از روی شکل رژ لب را برایتان باز کنیم...

  رژلب هایی با سایه رنگ های قرمز

  این رنگ بخش شاد و احساساتی یک زن را آشکار می کند. زنانی که از رژلب های قرمز استفاده می کنند دارای اعتماد به نفس و سرشار از انرژی هستند.آنها از مردم خواهان احترام بوده و از اینکه احساسات خود را به همگان نشان دهند باکی ندارند.

  شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لبتان!!

  رژلب هایی با سایه رنگ های صورتی

  این سایه رنگ دخترانه بخش زنانگی شما را بارز می کند. این رنگ نشان می دهد که شما شاد و پر از سرزندگی هستید.همچنین این رنگ بیان می دارد که شما یک زندگی عشقی فوق العاده دارید و همین نکته مطمئنا می تواند آنقدر لذت بخش باشد که به رخ بقیه بکشید!

  شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لبتان!!

  رژلب هایی با سایه رنگ های هلویی

  این سایه رنگ می تواند باعث شود که در میان جمع دیده شوید. این رنگ رژلب نشان می دهد که شما منحصربه فرد بوده و دوست دارید هر کاری را به سبک خودتان انجام دهید.

  شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لبتان!!

  رژلب هایی با سایه رنگ های بنفش

  این سایه رنگ ها بخش شجاع و ماجراجویانه یک زن را نشان می دهد.  این زنان دوست دارند در هر کاری به چالش کشیده شوند.زنانی که این رنگ ها را برای رژلب خود برمی گزینند اغلب هاله ای از ابهام و رازآلودی به دور آنها است.

  شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لبتان!!

  رژلب هایی با سایه رنگ های نارنجی

  هر زنی نمی تواند خود را از این سایه رنگ کنار نگه دارد و یکی از رنگ های مورد علاقه بسیاری از زنان است.این رنگ نشان می دهد که شما جسور، زیبا، شیفته و ماجراجو هستید.شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لبتان!!

  رژلب های بی رنگ و رنگ لب

  این رنگ بخشی از شخصیت شما درباره نوع نزدیک شدن به افراد را نشان می دهد. این سایه رنگ آشکار می کند که شما شخصی فروتن و آسان گیر هستید.زنانی که اغلب از رنگ های خنثی در رژلب استفاده می کنند معمولا خونسرد و آرام هستند.

  شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لبتان!!

  رژلب های براق و اکلیلی

  رژلب های براق و اکلیلی نشان می دهد که شما شخصیت سرزنده و اجتماعی دارید و می توانید به سادگی با بقیه ارتباط برقرار کنید و عاشق خوش گذرانی هستید.این سایه رنگ مطمئنا توجه های زیادی را به سمت شما جذب می کند.

  شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لبتان!!

  خانم هایی که از رژ لب استفاده نمی کنند با کسی شوخی ندارند!

  وقتی رنگ طبیعی را برای لب ها انتخاب می کنید یعنی می خواهید جدی گرفته شوید. این خانم ها جدی و اهل عمل هستند و نباید سر به سرشان بگذارید.خانم هایی که به رژ لب های کبود علاقه دارند قوی و خاموش هستند

  درست مانند فامیل براق ترش یعنی قرمز، رنگ جگری نشان از اعتماد بنفس و هدفمند بودن است. با این حال خانم هایی که به این رنگ تمایل دارند بیشتر کم حرف و ساکت هستند. شاید زیاد مشتاق نباشند که مرکز توجه قرار بگیرند اما وقتی به آنها توجه می شود حرف های زیادی برای گفتن دارند.

  رژ لب های قهوه ای صورتی

  طیف صورتی که شامل ته رنگ قهوه ای نیز باشد برای هر خانمی انتخابی پیچیده است. آنهایی که به این رنگ مات علاقه دارند جدی و باهوش هستند. چنین خانم هایی روی مد هستند و دوست دارند همیشه استقلال خود را حفظ کنند.

  شخصیت شناسی از روی رنگ رژ لبتان!!

   

  منبع:چی بپوشم-بیتوته-نمناک

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - تصاویر جذاب و دیدنی

  مطالب جذاب - معما و تست هوش