ویدئو مشروح
10 مطالب برتر سایت مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..
تصاویر روز

فیلم

نمایش : 144
بهترین فیلم های سال 2017 ؛ یازده فیلم برتر سال را بشناسید

بهترین فیلم های سال 2017 ؛ یازده فیلم برتر سال را بشناسید

  • 06 دی ( 06:30 )
  • بهترین فیلم های سال 2017 کدامند؟ در ادامه، یازده فیلم برتر سال 2017 که مورد ستایش منتقدان قرار گرفته و بازیگران توانمند در آنها ایفای نقش می‌کنند را معرفی خواهیم کرد...

نمایش : 590
معرفی 25 فیلم برتر 2017

معرفی 25 فیلم برتر 2017

  • 11 شهریور ( 06:50 )
  • اگر فیلم‌های مستقل و هنری نبودند، معلوم نبود با دسته گلی که سال 1016 در زمینه‌ی فیلم‌های بلاک‌باستری/تابستانی به آب داد باید چه خاکی توی سرمان می‌ریختیم! اما غر زدن درباره‌ی گذشته بس است. در عوض سال 2017، سال جذابی در زمینه‌ی درگیری ابرقهرمانان و علمی‌-تخیلی‌های موردانتظار و اکشن‌های پرخرج به نظر می‌رسد.با معرفی 25 فیلم برتر سال 2017 با ما همراه باشید ...

نمایش : 1047
جنجال برانگیزترین فیلم های تاریخ سینما

جنجال برانگیزترین فیلم های تاریخ سینما

  • 02 شهریور ( 08:47 )
  • جنجال برانگیزترین فیلم های تاریخ سینمافیلم‌های جنجالی و بحث برانگیز همیشه فیلم‌هایی هستند که مسائل جنسی، خشونت، مذهب، سیاست، همجنس بازی، نژادپرستی، مواد مخدر را به تصویر می‌کشند یا زبانی تند و یا وقیحانه دارند. این فیلم‌ها معمولا تابوها را شکسته و مثل فیلمهای معمولی عمل نمی‌کنند.ما در اینجا تعداد بسیار کمی ‌از فیلم‌های جنجالی را آورده ایم و مطمئنا این لیست جامع نبوده و تعدادشان بسیار بیشتر است.

نمایش : 1039
جدایی نادر از سیمین اصغر فرهادی برنده ی جایزه ی اسکار بهترین فیلم خارجی زبان

جدایی نادر از سیمین اصغر فرهادی برنده ی جایزه ی اسکار بهترین فیلم خارجی زبان

  • 16 اسفند ( 05:46 )
  • فیلم «جدایی نادر از سیمین»، ساخته اصغر فرهادی، عنوان بهترین فیلم خارجی جایزه اسکار را از آن خود کرد تا افتخاری بزرگ نصیب سینمای ایران شود.در این مراسم که اجرای آن را بیلی کریستال، کمدین مشهور آمریکایی برای نهمین بار به عهده داشت، فیلم اصغر فرهادی رقبای بلژیکی، کانادایی، لهستانی و صهیونیستی خود را شکست داد...

نمایش : 856

اسکار فروشنده

  • 11 اسفند ( 08:26 )
  • در جریان مراسم اسکار 2017 که هم اکنون در حال برگزاری است، فیلم فروشنده اصغر فرهادی توانست جایزه اسکاربهترین فیلم خارجی زبان را دریافت کند.دیگر نامزد‌های این بخش فیلم Land of Mine از دانمارک، فیلم A Man Called Ove از سوئد، فیلم Tanna از استرالیا و فیلم Toni Erdmann از آلمان بودند که در نهایت فیلم فروشنده موفق به دریافت این جایزه شد.

مطالب جذاب - تصاویر جذاب و دیدنی

مطالب جذاب - معما و تست هوش