ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
سرگیجه (Dizziness) واژه ای است که اغلب برای تعریف دو احساس مختلف بیان می‌شود.
عوارض لیزر کردن بدن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد

9عادت آدم های خیلی خیلی سالم!

 • نویسنده: سیمین اکبری
 • سه شنبه, 17 مهر 1397
 • 9عادت آدم های خیلی خیلی سالم!

  حتما تا حالا با افرادی ملاقات کرده اید که تقریبا هیچ وقت مریض نمی شوند، احساس ضعف نمی کنند علی رقم سن زیادشان، هیچ مشکل سلامتی ندارند!

  واقعا چرا این افراد اینگونه اند؟خب حتما بین زندگی ما و این افراد وجود دارد. در این مطلب ما به شما می گوییم که چه عاداتی بر زندگی این افراد حاکم است.

  آنها صبحانه ای سالم می خورند

  9عادت آدم های خیلی خیلی سالم!

  خوردن صبحانه ای سالم برای داشتن بدنی سالم خیلی مهم است. اول از همه این که صبح شروع متابولیسم بدن شماست و دوم این که باعث میشه در فاصله بین وقت صبحانه و ناهار خوراکی های مضر و بی ارزش نخورید.

  اگر خیلی از اولین عادت این افراد خیلی ارتباط برقرار نمی کنید باید بدانید که صبحانه نخوردن به مرور زمان به ضرر سلامتی تان تمام می شود. چند تکه میوه بخورید، آجیل خام بخورید، اما از آن نگذرید.

  برای وعده های غذایی شان برنامه دارند

  9عادت آدم های خیلی خیلی سالم!

  این افراد میدانند که امروز برای ناهار قرار است چه چیزی را به محل کارشان ببرند. آنها هیچ وقت از سر تنبلی و بی برنامگی مجبور به خرید ساندویچ های مضر و آلوده نمی شوند. آنها می دانند که امروز برای ناهار سرکارشان چیزی در یخچال ندارند، بنابراین صبحانه را مفصل میخورند، و اندکی خشکبار سالم ، میوه یا آجیل با خود به محل کار می برند.

  آب را فراموش نمی کنند

  9عادت آدم های خیلی خیلی سالم!

  این افراد در هیچ شرایطی برای مدت طولانی تشنه نمی مانند. این افراد همیشه قبل از خروج از خانه بطری آب را برمیدارند.

  اگر شما هم مثل این افراد به اندازه کافی آب بنوشید، یبوست نمی گیرید، دچار سورزش ادرار و سنگ کلیه نمی شوید، پوستتان هم خوب میشود.

  همه جا با ماشین نمی روند

  9عادت آدم های خیلی خیلی سالم!

  این افراد خیلی از مسیرها را پیاده میروند، برای رفتن به هر جایی از ماشین شخصی استفاده نمی کنند و گاهی پیاده روی را به تاکسی و اتوبوس ترجیح می دهند.

  این آدم ها همش سرشون تو گوشی نیست!

  9عادت آدم های خیلی خیلی سالم!

  اینجوری نیست که این افراد اصلا از اینترنت و فضای مجازی استفاده نکنند و لذت نبرند، اما حواسشون هست که چه قدر از آن استفاده کنند. این افراد برای کتاب خواندن، ملاقات با دوستان، نقاشی کردن، آشپزی کردن(به عنوان یک تفریح) وقت می گذارند.

  10 عادت بد که به مغز آسیب میرساند(کلیک کنید)

  سیگار؟شوخی تان گرفته؟

  9عادت آدم های خیلی خیلی سالم!

  این افراد برای بدن و سلامتی شان ارزش قائلند؛ هیچ وقت به سراغ انجام کاری نمیروند(سیگار کشیدن) که تمام دنیا می گویند به ضرر سلامتی شان است.

  ورزش می کنند

  9عادت آدم های خیلی خیلی سالم!

  این افراد دلشان نمیخواهد برای هر لقمه غذایی که میخورند عذاب وجدان بگیرند، از طرفی دلشان میخواهند که با برای سالهای بیشتری به کارهایی که دوست دارند بپردازند، بنابراین از همان سالهای جوانی ورزش کردن را در برنامه روزانه شان می گنجانند.

  به اندازه کافی میخوابند

  9عادت آدم های خیلی خیلی سالم!

  همانطور که قبلا گفته شد این افراد وقتشان را در فضای مجازی هدر نمی دهند، ورزش می کنند و برای زندگشان برنامه دارند. همه این ها دست به دست هم میدهند تا به موقع خواب آلود شوند و به موقع بخوابندو به موقع از خواب برخیزند.

  آنها زندگی سالمی دارند!

  منابع: webmd - healthmagazine

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - خواص مواد غذایی