ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
درمان و رفع جای جوش صورت با لیزر
سرگیجه (Dizziness) واژه ای است که اغلب برای تعریف دو احساس مختلف بیان می‌شود.
عوارض لیزر کردن بدن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد

مراقبت و بهبود بینایی بدون استفاده از لیزر و عینک

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • شنبه, 15 ارديبهشت 1397
 • مراقبت و بهبود بینایی بدون استفاده از لیزر و عینک

  آیا برای درمان چشم های ضعیفتان، به دنبال راه حل هستید یا از عینک استفاده میکنید؟ درمان چشم های شما آنقدر ها هم که فکر میکنید غیر ممکن نیست، و به عینک هم احتیاج ندارید.

  در حقیقت، شما می توانید بینایی خود را بدون جراحی لیزر یا عینک بهبود دهید، فقط کمی به مراقبت های خودتان بستگی دارد، از آنجایی که اکثر ما در طبیعت زندگی نمیکنیم، دیدن مناظر طبیعی و گل و درختان چیزی هایی نیستند که ما به دیدنشان عادت داشته باشیم. بلکه به جای آنها نمایشگر کامپوتر، تلوزیون، موبایل، نگاه کردن به فونت های کوچک و عکس ها در صفحه ی نمایش چیزهایی هستند که با چشمان ما بیشترین ارتباط را دارند.

  این 8 راهنمایی را برای بهبود قدرت بینایی خود استفاده کنید.

  مراقبت و بهبود بینایی بدون استفاده از لیزر و عینک

  1- به طور منظم آب هویج مصرف کنید. هویج حاوی بتا کاروتن است که به ویتامین A در بدن تبدیل می شود. ویتامین A به محافظت از چشم های ما در مقابل عارضه هایی که ممکن است در اثر افزایش سن به چشم ها وارد شود جلوگیری میکند، همچنین  به طور قابل توجهی به بهبود دید در شب کمک می کند.

  مراقبت و بهبود بینایی بدون استفاده از لیزر و عینک

  2- زمان نگاه کردن به مانیتور کامپیوتر را محدود کنید. صفحه ی نمایش کامپیوتر، تاثیرات بسیار مخربی را روی چشمانتان میگذارد، به عارضه های بینایی که به دلیل استفاده ی بیش از حد از کامپیوتر ایجاد میشود، سندروم بنایی کامپیوتر میگویند که اصطلاحا به آن (CVS) میگویند. وقتی از کامپیوتر استفاده میکنید ،چشم های شما دائما باید به صفحه ی نمایش خیره شود، که این کار فشار زیادی را به چشم ها وارد میکند، محدود کردن زمان استفاده از کامپیوتر میتواند به شما کمک بسیاری بکند.

  3- ماساژ چشم به آرامی. چند بار در طول روز چشمان خود را به آرامی ماساژ دهید، این کار باعث بهبود جریان خون در منطقه چشم شما میشود و تاثیر مثبت بر بینایی خواهد داشت.

  مراقبت و بهبود بینایی بدون استفاده از لیزر و عینک

  4- 3 ساعت در روز به چشمان خود استراحت دهید. اگر چشمان خود را 3 ساعت در روز ببندید، باعث ریلکس شدن ماهیچه ها چشمی خواهد شد، و به طور طبیعی باعث رفع فشار و تقویت ماهیچه های چشم میشود.

  مراقبت و بهبود بینایی بدون استفاده از لیزر و عینک

  5- عینک خود را تمام طول روز استفاده نکنید. بر خلاف باور عموم، عینک ها ماهیچه های چشم را ضعیف میکنند، به طوری که چشم ها به لنز های اصلاح شده عادت میکنند، سعی کنید حداقل نیم ساعت در روز بدون عینک ببینید، و رفته رفته این تایم را افزایش دهید، کم شدن وابستگیتان به عینک باعث بهبود بیناییتان خواهد شد.

  مراقبت و بهبود بینایی بدون استفاده از لیزر و عینک

  6- به دور دست و مناظر طبیعی نگاه کنید. چشم انسان به طور غریزی علاقه مند به دیدن مناظر و شاخ و برگ درختان است، صرف کردن زمان در طبیعت به چشمان شما استراحت میدهد، به علاوه ی اینکه بدنتان نیز استراحت میکند. نگاه کردن به فاصله زیاد بعد از اینکه زمان زیادی را به صفحه های نمایشگر خیره شده اید نیز میتواند راه خوبی برای استراحت چشمانتان باشد.

  7- قرار دادن پارچه ی گرم بر روی چشم ها. هر روز پارچه ای را گرم و مرطوب کنید و روی چشمانتان فشار دهید این کار را به مدت نیم ساعت تکرار کنید، و همانطور نیز ماساژ دهید، گرما باعث ریلکس شدن عضلات چشمی میشوند، و بینایی به طور طبیعی شروع به بهبود میکند.

  مراقبت و بهبود بینایی بدون استفاده از لیزر و عینک

  8- برای افزایش بینایی خود از نمودار بالا استفاده کنید. خطوطی که در پایین آورده شده است را با چشم دنبال کنید، آنها را به دیوار اتقاق یا هرجایی که ممکن است چشمتان بهش بیوفتد آویزان کنید تا در معرض دیدتان باشد.

  منبع: livelovefruit

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

  مطالب جذاب - خواص مواد غذایی