ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

احضار علی کریمی به داد سرای فرهنگ و رسانه

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • چهارشنبه, 30 خرداد 1397
 • احضار علی کریمی به داد سرای فرهنگ و رسانه

  برای تمامی علاقه مندان به فوتبال که در فضای مجازی فعالیت میکنند آشکار است که علی کریمی علاوه بر فوتبال یکی از فعالان حوزه اجتماعی در فضای مجازی هم هست و خبر ها حاکی از این است که وی امروز به دلیل انتشار یکسری از پست های اینستاگرامش به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده است. کریمی امروز به همراه وکیلش از ساعت 12 در دادسرا حاضر شده و به ادای توضیحات در این رابطه پرداختند.

  البته هنوز به طور دقیق این مسئله مشخص و رسانه ای نشده که برای کدام یک از پست های کریمی این احضار صورت گرفته چرا که صفحه  شخصی وی شامل تعدادی پست درباره  کوروش و یا پست های حمایتی اش از مهدی مهدوی کیا و کریم باقری نیزهست که در فضای مجازی واکنش های زیادی را برانگیخته بود ، اما به گفته دکتروحید ملکی وکیل علی کریمی علت این احضار پست آخر علی کریمی برای دعوت مردم به تحریم کالاهای گران بود و ضمن تایید این موضوع از دادن هرگونه اطلاع بیشتری امتناع کرد .

  آخرین پست اینستاگرامی  علی کریمی که بازتاب گسترده ای هم داشت، کمپین نخریدن اقلام غیرضروری مثل سکه و طلا بود که بشدت در فضای مجازی با استقبال کاربران روبرو شد. علی کریمی 3.5 میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و یکی از پرمخاطب ترین و محبوب ترین چهره های اینستاگرامی است. ا

  و ظرف یکسال اخیر البته درگیری ها و چالش هایی نیز با برخی افراد مانند رئیس فدراسیون فوتبال ، سرمربی تیم ملی ، مالک باشگاه نفت و مدیر تیم سپیدرود هم داشته و هربار از اینستاگرامش به عنوان یک رسانه پرمخاطب برای ابراز عقایدش درباره این چالش ها بهره برده است.

  البته صفحه اینستاگرام کریمی صرفا وسیله ای برای انتقاد نیست. او پست های  ارزشی مثل پست هایی که درباره شهدا گذاشته یا پست های اجتماعی اش درباره روز کارگر ، حمایت از ورزشکاران زن، مسایل زیست محیطی و... را نیز در اینستاگرامش منتشر کرده.با این وجود ظرف روزهای آینده مشخص خواهد شد که حضور او در دادسرا به خاطر کدام پست هایش بوده است.

  همچنین سال گذشته هم ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان از علی کریمی به دلیل انتشار پستی در اینستاگرام شکایت کرد.

  منابع: ورزش سه - آفتاب

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.