ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

اخاذی میلیاردی زن بدنساز از مرد پورشه سوار

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 13 خرداد 1397
 • اخاذی میلیاردی زن بدنساز از مرد پورشه سوار

  زن جوان که میگوید مربی بدنساز است به خاطر آزار و اذیت از مرد پورشه سوار شکایت کرد. مرد جوان مدعی شد زن جوان قصد اخاذی میلیاردی از وی داشته است.

  به گزارش همشهری، چند روز پیش زنی جوان به دادسرای جنایی تهران رفت و گفت مردی طلافروش او را گروگان گرفته و با تهدید به وی تجاوز کرده است. او گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با مردی جوان به نام اشکان آشنا شدم. او می‌گفت طلافروش است و به تازگی از همسرش جدا شده. سرنوشتش شبیه من بود چرا که من هم به‌دلیل اختلافاتی که با همسر سابقم داشتم چندوقت قبل از او طلاق گرفته بودم. وی ادامه داد: آشنایی ما ادامه داشت تا اینکه با هم قرار گذاشتیم. اشکان سوار بر پورشه در محل قرار حاضر شد و آن روز متوجه شدم وضع مالی خیلی خوبی دارد. او خودش را تاجر معرفی کرد و به من ابراز علاقه کرد و پیشنهاد ازدواج داد.

  مدتی با هم ارتباط تلفنی و پیامکی داشتم تا اینکه تیمور با چرب‌زبانی اعتماد مرا جلب کرد و مرا برای شام به رستورانی دعوت کند. روز حادثه او با خودروی پورشه گرانقیمتی سر قرار آمد و مرا سوار خودرواش کرد. خیلی خوشحال بودم از اینکه قرار بود با مرد پولداری ازدواج کنم.

  او در راه حرف‌های قشنگی درباره زندگی آینده‌مان زد تا اینکه به رستوران رفتیم و با هم شام خوردیم و سپس مرا سوار خودرو کرد تا به خانه‌ام برساند، اما در میانه راه احساس سرگیچه کردم . پس از آن با تهدید چاقو از من خواست تا سکوت کنم و حرفی نزنم. آن روز وی مرا به خانه‌اش برد و پس از آن بیهوش شدم. وقتی به هوش آمدم چند ساعتی گذشته بود و همچنان در خانه اشکان زندانی بودم. او با نشان دادن فیلمی سیاه حقیقت تلخی را فاش کرد و گفت به من تجاوز کرده و اگر شکایت کنم فیلم را در فضای مجازی منتشر می‌کند و آبرویم را می‌برد.

  دستور دستگیری

  وقتی ندا که مربی بدنسازی است چنین شکایتی را مطرح کرد، قاضی جنایی دستور بازداشت مرد پورشه‌سوار را صادر کرد. ٢٤ ساعت بعد اشکان، مرد طلافروش درحالی‌که سوار بر ماشین گران‌قیمتش بود در یکی از خیابان‌های شمال تهران دستگیر شد. او وقتی شنید زن ورزشکار چنین شکایتی علیه او مطرح کرده شوکه شد و گفت چنین داستانی صحت ندارد. وی گفت: در اینستاگرام با ندا که مربی بدنسازی بود آشنا شدم اما اصلا قرار ازدواج نداشتیم. او چندین بار به خانه‌ام آمده بود و اصلا زور و اجبار و گروگانگیری در کار نبود. پس از مدتی هم تصمیم گرفتم به این رابطه پایان بدهم، چون قصد داشتم مجددا با همسرسابقم که بنابه دلایلی از او جدا شده بودم، ازدواج کنم. من تصور می‌کنم ندا برای انتقام‌جویی چنین شکایتی را علیه من مطرح و داستان‌سرایی کرده است.

  ماجرای پرونده عجیب بود و هنوز مشخص نبود ندا حقیقت را بیان کرده یا اشکان. به همین دلیل قاضی جنایی دستور داد تا از زن جوان بیشتر تحقیق شود. او وقتی در مواجهه حضوری با اشکان قرار گرفت در نهایت اقرار کرد که شکایتش دروغ بوده و قصد اخاذی یک‌میلیارد تومانی از این مرد را داشته است. وی گفت: وقتی اشکان به رابطه‌مان پایان داد از او کینه به دل گرفتم. از سوی دیگر شنیدم که قصد ازدواج مجدد با همسرسابقش را دارد. این شد که تصمیم گرفتم مانع این ازدواج شوم و انتقامم را از او بگیرم. با خود گفتم از اشکان شکایت می‌کنم و او به زندان می‌رود. بعد به بهانه رضایت یک میلیارد تومان از او می‌گیرم اما تصوراتم اشتباه بود و دستم رو شد.

  منابع: عصر ایران- رویداد

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.