ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

حضور حمید صفت در یکی از برنامه های آتی ماه عسل

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • یکشنبه, 06 خرداد 1397
 • حضور حمید صفت در یکی از برنامه های آتی ماه عسل

  پس از آنکه مشخص شد قرار نیست حمید صفت رپر زیرزمینی قتل مرگ ناپدری‌اش، قصاص شود و با تودیع وثیقه آزاد می‌شود، اکنون بحث حضور او در برنامه «ماه عسل» مطرح شده.

  اکنون مشخص شده حمید صفت که وکلایی چون نورالله عزیزمحمدی را در اختیار داشت، قرار نیست اعدام شود و عسگر قاسمی آق‌باش یکی از ولای مدافع حمیدرضا حمید صفت(خواننده رپ)، با بیان اینکه درخواست تبدیل قرار بازداشت موقت موکلم به شعبه 10 بازپرسی ارسال شد، گفت: «آقای منافی آذر بازپرس شعبه 10 قرار وثیقه 600 میلیون تومانی را برای موکلم تایید کرده و آزاد می‌شود. در ادامه جرم موکلم در دادسرا در دو شاخه قتل غیر عمد و شبه عمد بررسی می‌شود... کمیسیون 7 نفره پزشکی قانونی تشخیص دادند که 50 درصد علت فوت مقتول ناشی از مساله و بیماری‌های شخصی وی بوده است. اگر حمید‌صفت متهم به قتل شبه عمد شود باید به پرداخت دیه اقدام کند و اگر اتهامش در قتل غیر عمد ثابت شود علاوه‌‌بر دیه باید بین یک تا سه سال در حبس بماند.»

  اما اکنون شنیده‌ها حکایت از آن دارد، با هماهنگی هایی که ما بین مسئولان  و احسان علیخانی -تهیه کننده و مجری برنامه ماه عسل - صورت گرفته است، حمید صفت پس از آزادی به شرط وثیقه؛ در صورت تایید نهایی مسئولان صداوسیما به  زودی در یکی از قسمت های این ویژه برنامه ماه رمضان حضور خواهد یافت و در مقابل احسان علیخانی نشسته و به سوالات پاسخگو خواهد بود.

  در نهایت باید دید آیا مسئولان صدا و سیما نظر مثبت خود برای حضور یک متهم به قتل در برنامه ای تلویزیونی را تا دقیقه آخر تغییر خواهند داد یا خیر.

  منابع: دانشجو- تابناک

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.