ویدئو مشروح
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
آموزش اوریگامی
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

رئیس شورای شهر: امیدواریم درهای استادیوم باز بماند

 • نویسنده: علی اصغر قره داغی
 • یکشنبه, 03 تیر 1397
 • رئیس شورای شهر: امیدواریم درهای استادیوم باز بماند

  محسن هاشمی صبح امروز در اولین جلسه تیر ماهی شورای شهر تهران به حضور تیم ملی در جام جهانی و پخش بازی با اسپانیا در ورزشگاه آزادی با حضور خانواده ها واکنش نشان داد.

  وی با بیان این که در ابتدا برای تیم ملی فوتبال ایران که فردا شب حساس‌ترین مسابقه خود را برابر تیم ملی پرتغال دارد آرزوی موفقیت می کنم گفت: جام جهانی روسیه تصویر قابل احترامی از فوتبال ایران در عرصه های بین المللی نشان داد و حتی باعث شد تا درهای استادیوم آزادی بر روی خانواده ها باز شود و شهروندان تهرانی در محیطی با نشاط و اخلاقی اوقات فراغت خود را طی کنند.

  هاشمی در ادامه با بیان اینکه در سالروز درگذشت دو چهره تاثیر گذار ایران در دوران معاصر هستیم گفت: دکتر شریعتی و دکتر چمران ، این دو شخصیت برجسته معاصر هستند که دکتر علی شریعتی را می توان جامعه شناس انقلابی دانست که موج قدرتمند و بانفوذی را در فضای دانشگاهی و روشنفکری کشور ایجاد کرد و اگر چه قبل از پیروزی انقلاب جان باخت اما گفتمان وی تاثیر غیر قابل انکاری بر روی جوانان داشته است.

  وی بیان کرد: دکتر چمران نیز الگوی مدیران مطلوب جمهوری اسلامی به شمار می آید چرا که متخصص و متعهد بود و از سویی دیگر در دینداری، تعهد و ... گوی سبقت را از مدعیان ربوده بود، گفت: مصطفی چمران انقلابی آزاداندیش بود که با وجود آنکه به لحاظ تفکرات انقلابی مورد تایید و حمایت ویژه امام خمینی و خط امام محسوب می شد، اما از اعضای ارشد نهضت آزادی ایران بود و هیچگاه بین انقلابی‌گری و مبارزه با ظلم تضادی نمی دید.

  رئیس شورای شهر: امیدواریم درهای استادیوم باز بماند

  هاشمی در این باره گفت: چمران از زندگی مرفه خود در آمریکا چشم پوشید تا در کنار امام موسی صدر به یاری شیعیان برود، گفت: افکار عمومی و مردم ایران از ما مسئولان انتظار دارند که تنها به سخن گفتن و دادن شعار اکتفا نکرده و در تراز افرادی همچون چمران به خدمت بپردازیم و مسئولیت را وسیله و نردبانی برای بالا رفتن خود و کسب امتیازات مالی نکنیم و به اسم ارزشها، آزادی، حقوق مردم را نقض نکنیم.

  وی تاکید کرد: حفظ شان و اقتدار ایران خط قرمز و خواسته همه دلسوزان کشور است و همان‌گونه که جناب خاتمی تاکید کردند باید به گونه ای موضع بگیریم که در برابر زیاده خواهی و بد عهدی‌های دولت آمریکا و اسرایل با اقتدار جلوه کنیم، باید در برابر بیگانگان صدای واحدی از ایران به گوش برسد، صدایی که با اتحاد و وفاق همه دلسوزان، بلندتر و قوی‌تر می‌شود.

  وی تصریح کرد: البته امیدوارم این درها باز بمان و با حضور خانواده ها در ورزشگاه‌ها شاهد ناهنجاری ها و نقض اخلاق ورزشی توسط برخی تماشاگران نباشیم.

  منابع: فانوس نامه

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.