ویدئو مشروح
انزو
تیپ شخصیتی خود را بشناسید
تیتر روزنامه ها
تیتر روزنامه های ورزشی
10 مطالب برتر سایت مشروح
جذابیت جنسی مهم تر است یا جذابیت ظاهری؟
ماجرای خودکشی هیتلر و همسرش
راه هایی متفاوت برای گفتن
شخصیت شناسی از روی گروه خونی افراد
زندگینامه بزرگان دینی
زندگینامه سید محمد خاتمی
10 موزیک برتر در سایت مشروح
10 فیلم برتر در سایت مشروح
زندگینامه کامل محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینمای ایران به همراه فیلمشناسی کامل و همچنین عکس های کودکی و قدیمی تا جدیدترین تصاویر “محمدرضا گلزار” را در مشروح تماشا کنید.
بيل گيتس ثروتمندترين مرد جهان است كه 11 سال متوالي برنده اين عنوان بوده و دارايي او در حدود 51 ميليارد دلار تخمين زده مي‌‌شود.
استیو جابز یکی از مؤسسان شرکت بزرگ اپل و از اسطوره‌های دنیای فناوری است. روند زندگی و موفقیت‌های او می‌تواند برای هر فردی الهام‌بخش باشد.
فرهنگ زندگی در آمریکا
آموزش قدم به قدم و کامل مقدماتی عکاسی در 6 قسمت ؛ با مشروح عکاسی راساده بیاموزید..

چند نکته دردناک از فاجعه دانش آموزان منطقه ۲ تهران

 • نویسنده: محدثه نجف نژاد
 • چهارشنبه, 09 خرداد 1397
 • چند نکته دردناک از فاجعه دانش آموزان منطقه ۲ تهران

  آنگونه که دانش‌آموزان و خانواده‌ها مدعی هستند، این فرد به بهانه اردو، با بردن دانش‌آموزان به محیطی خارج از مدرسه آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است این اتفاق دو بار و در قالب دو اردوی مختلف رخ داده و این فرد به اتهام خود نیز اقرار کرده است.

  هدیه کیمیایی خبرنگار حوادث

  پدر یکی از بچه‌ها می‌گه ما هر سال ۱۵میلیون تومان شهریه می‌دادیم تا بچه‌هامون با بهترین امکانات درس بخونن، جالبه که مدرسه حتی دوربین مداربسته هم تو نمازخونه‌ای که این اتفاق درش افتاده نداشته است/باشگاه روزنامه نگاران ایران

  محمد حسین نجاتی خبرنگار

  گزارشی که از ماجرای تجاوز به دانش‌آموزان منتشر کردیم اینقدر جدی‌ست و دردناک است که از دیروز تا همین ساعت بالغ بر ۶ تا ۷ تماس از والدین در مناطق دیگر تهران و شهرهای دیگر داشتیم و آنها درخواست بررسی مورد های مشابه در دیگر مدارس را داشتند.

  ریحانه عسگری فعال رسانه ای اصولگرا

  ما هم خواستار رسیدگی به پرونده تجاوز به دانش‌آموزان و مهم تر از آن خواستار اقداماتی برای ریشه کن شدن این دست مسائل خواهیم بود.

  اما نه مسیح علی نژاد و نه آمدنیوز دلسوز این کودکان نیستند و فقط در پی ماهیگری سیاسی اند، که اگر بودند اسم و عکس قربانیان را به راحتی منتشر نمی کردند.

  نظر دهید

  شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.